Jump to content

Šienainio gamybos rulonuose reikalavimai


marius0722

Recommended Posts

  • po 2 savaičių...

Kaip dalinate šienainį iš rulonų savo gyvuliams :icon-question: Kiek žinau vieni pusiau pjauna benzininiu pjūklu ar kirviu perkerta.Koks tikslas pjauti pusiau :icon-question: Grynai dėl normavimo :icon-question:

Mes tai išardome visą ruloną,ir atvyniodami pešame...pusiau nepjauname,bet kai žolė ilga buvo,tai pakankamai sunkus darbas gaunasi.

Ruloną įvežti į tvartą nėra galimybių,tai paliekame lauke uždengę polietileno plevele...

Gal kas yra kaip nors patobulinęs tą pašaro dalinimą :icon-question:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Ponas, ricardas pakviete i gyvulininku puslapi uzeit, net nepagalvojau kad rulonavimo klausimus cia sprendziant. Siaip as darau rulonus ir domiuosiu ju kokybe, pats gyvuliu neturiu, tai apie kokybe suzinau is klientu. draugu gyvulininku, Si saka mums yra dar naujove, neturim idirbio, tuo labiau presuojam viska kas presuojasi, pradedant jaunom kulturinem pievom ir baigiant ekologiniais zabais. Tiems kurie teikia paslaugas, tai yra labai gerai, bet gyvuliam manau neipatingai .Gerai uzduosiu gyvulininkam klausima, kaip manot kokie esminiai faktoriai apsprenzia sienainio kokybe??

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Arimai kiekvienas šiame skyrelyje laukiamas.Manes užtenka vardu vadinti. :icon-wink: Daugiau apie šienainio gamybą kiti kolegos parašys,aš nedidelę praktinę patirtį presų temoje išdėsčiau.O teorinių žinių truputis yra:pjauti ir vynioti geriau jauną žolę,nepresuoti lyjant.Jei naudojami atskiri presas ir vyniotuvas,tai patariama apvynioti ne vėliau kaip per 2 val.po supresavimo...bet kai pas jus kombinuotas agregatas,tai tokia problema neiškyla.

Tiesa dar-jei vyniosime žalią nevytintą žolę,bus rūgštesnis ir sunkesnis pašaras-silosas.

Jei vytinsime(iki paros geru oru)bus šienainis.Jei vyniosime per sausą,susidaro palankesnės sąlygos mielėms ir pelėsiams veistis.Jei žolė per drėgna,ritiniuose gali kauptis sultys ir pablogėti fermentacija.

Šienainis laikomas maistingesniu nei silosas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na va,pradejom kalbet konkreciau, jo pirmiausia reikia issiaiskint is ko ka darom, geriausia pjaut jauna zole ( maistingiausia) is jos iseina silosas, jei is kart presuoji, jei veliau -sienainis,as skaitau pats universaliausias pasaras, jei presuojam peraugusia zole ir presas be peiliu tai vadinasi zabu kruva, na o jei presuotojas supjove gryba, tai dar turim meslo kruva. Tai keturios ruliu rusys, va kokiu rusiu ir kiek ukininkui reikia, vel kitas klausimas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pakeliau dar viena tema, prirasyta daug, o konkretaus tai nieko, as kai atvaziuoju presuot paklausiu, kokio slegio nori rulonuose,kiek kartu plevele apviniot???? pas dauk ka pageidavimu negaunu, paprasciausia nezino, o kaip jus darot, kiek reikia???

aš tai ritinius plėvele vynioju 6 sluoksniais, bent jau tiek rekomenduoja, bet galima ir 4 sluoksniais, vienais metais iš atolo pabandėme tai kažkodėl netiko buvo papelyję, tai daugiau ir nebevynioju po 4, tik 6. o dėl ritinio suspaudimo tai čia nuo kiekvieno preso priklauso, aš krone prese laikau 70 proc. suspaudimą

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

man kaip inzineriui labai patinka skaiciai, slegis matuojamas atmosferais, barais,psi, 70% nieko nesako. del pleveles apviniojimo, jo 6 kartu uz tenka, tik ar tolygus pleveles padengimas, viniotuvui yra du reguliavimai, rulio sukimo greitis ir pleveles aplekimo greitis. man teko pjaustyt rulius vienoij vietoj 6 kartai uz 20 cm 4kartai. cia dar vienas niuansas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na va,pradejom kalbet konkreciau, jo pirmiausia reikia issiaiskint is ko ka darom, geriausia pjaut jauna zole ( maistingiausia) is jos iseina silosas, jei is kart presuoji, jei veliau -sienainis,as skaitau pats universaliausias pasaras, jei presuojam peraugusia zole ir presas be peiliu tai vadinasi zabu kruva, na o jei presuotojas supjove gryba, tai dar turim meslo kruva. Tai keturios ruliu rusys, va kokiu rusiu ir kiek ukininkui reikia, vel kitas klausimas.

geriausia pasigaminti įvairių ir sausesnių, ir drėgnesnių, nes gyvuliams atsibosta ėsti vien drėgną, o ir žiemą per šalčius su sausesniu geriau nėra ledukų, nuo kurių karvėms ne į sveikatą, gali šokti koks uždegimas. nors kai tokia žiema tų didelių šalčių nematyti, tai pasidaro ne taip aktualu. bet tik nereikia susikrauti drėgnus ir sausus į vieną krūvą, ne po to buna linksma kol atrandi kur koks

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

del pleveles apviniojimo, jo 6 kartu uz tenka, tik ar tolygus pleveles padengimas, viniotuvui yra du reguliavimai, rulio sukimo greitis ir pleveles aplekimo greitis. man teko pjaustyt rulius vienoij vietoj 6 kartai uz 20 cm 4kartai. cia dar vienas niuansas.

Aš irgi tokį dalyką pastebėjau.Iš rulono galo tos plėvelės daug daugiau sluoksniu...pas mane su lenkišku ruloną suko po 24 kartus.Rulono matmenys 1,2*1,2.Plėvelė jei gerai pamenu 50 cm pločio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

man kaip inzineriui labai patinka skaiciai, slegis matuojamas atmosferais, barais,psi, 70% nieko nesako. del pleveles apviniojimo, jo 6 kartu uz tenka, tik ar tolygus pleveles padengimas, viniotuvui yra du reguliavimai, rulio sukimo greitis ir pleveles aplekimo greitis. man teko pjaustyt rulius vienoij vietoj 6 kartai uz 20 cm 4kartai. cia dar vienas niuansas.

dėl plėvelės padengimo negaliu kažka blogo pasakyti viskas tvarkoje, nes kažko ir nepakeisiu, kaip gamykloje viskas sustatyta taip ir dirbu, galima tik plėvelę 500 mm užsidėti, tuomet reikia krumpliaračių pavarą perjungti. o dėl suspaudimo tai negaliu pasakyti kokiais vienetais rodo, nes kompe prie skaičių daugiau nieko nerašo, tai aš manau kad procentai, nes galima, dabar nepamenu, nuo 50 iki 100 kas 5 skaitmenis nusistatyti suspaudimą. prese tas suspaudimas reguliuojamas tepalo slėgiu, bet jo niekur nerodo, nebent pats kokį manometrą prisimontuosi, bet man jo ir nereikia

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...