Jump to content

Šienainio gamybos rulonuose reikalavimai


marius0722

Recommended Posts

  • po 2 savaičių...
  • po 6 mėnesių...
Gal galit kas paaiskinti, kur galetu buti problema, dirbu su Krone combi pack 1250 MC 2001 metu, jau trecius metus presavau, ir siemet yra beveik visi rulei supelyje, ir dazniausia buna nuemus plevele grazu, arba bsk tik peliesio o toliau viniojant dideja pelesis?

Pas mane dazniausiai atvirksciau buna... simet ko tai misinio rulonai nalabai isejo, darau 3m ir kasmet skirtinga technologija panaudoju. Bus ir 4 m bet vel kitaip darysiu...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...
  • po 2 mėnesių...
sveiki,nera laikoskaityti visa tema nusipjovem sestadieny pievas bet va saules nera ir lietus ar labai blogai jeigu zole bus slapia nuo lietaus?nes rulonam daryti samdom patys neturim tokios technikos tai negalim jau taip prisitaikyt kad kada nori tada suki.laikiu atsakymo

Bus gerai, rulonams svarbiausia gerai suspaust ir pakankamai apvyniot, jei tai padaryta, rulonai stovės gerai, yra tik niuansų dėl įvairių medžiagų fermentavimosi, kas reiškia kad rulone gali būti įvairių kenksmingų medžiagų kai jau išvyniosi šert. Bet kokiu atveju, geriau presuot šlapią, nei laukt savaitę kol apdžius. Bent tokia mano nuomonė ;)

P.S. esant minusinei temperatūrai geriau jų nešerti, nes bus grynas ledas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Bus gerai, rulonams svarbiausia gerai suspaust ir pakankamai apvyniot, jei tai padaryta, rulonai stovės gerai, yra tik niuansų dėl įvairių medžiagų fermentavimosi, kas reiškia kad rulone gali būti įvairių kenksmingų medžiagų kai jau išvyniosi šert. Bet kokiu atveju, geriau presuot šlapią, nei laukt savaitę kol apdžius. Bent tokia mano nuomonė ;)

P.S. esant minusinei temperatūrai geriau jų nešerti, nes bus grynas ledas

Klausimas: kam gaminti pašarą su įvairiomis kenksmingomis medžiagomis?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...