Jump to content

Pesticidų, Trašų Ir Kitų Velnių Naudojimo Žurnalai.


Recommended Posts

  • po 2 savaičių...
Prieš 2 valandas, UK. POVILAS pranešimas:

Sveiki, patekau i patikra, prie ko labiausiai kabinasi tikrintojai, pasidalinkit patirtimi,  dar turiu laiko iki penktadienio kol atvažiuos 

Zurnalai 3 metu senumo, patikrina ar registruoti rapsu, zirniu purskimai sistemoje, ar jie sutampa su zurnalu, taip pat purkstuvo ir aap naudotojo pazymejimai, aap laikymo vieta, vietos zenklinimas, sorbentai, asmens apsaugos priemones

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2021-04-13 at 19:07, UK. POVILAS pranešimas:

Sveiki, patekau i patikra, prie ko labiausiai kabinasi tikrintojai, pasidalinkit patirtimi,  dar turiu laiko iki penktadienio kol atvažiuos 

Mane tikrino,nepergyvenk ir nebijok,30eurų bauda ir duoda laiko susitvarkyt. O reikalauja puklštuvo,chemijos laikymo sandėlio,žurnalų, respiratorių. 

Dėl aikštelės purkštuvo plovimui atšaukė ir man nereikėjo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 20 minutes , Robertas08 pranešimas:

Mane tikrino,nepergyvenk ir nebijok,30eurų bauda ir duoda laiko susitvarkyt. O reikalauja puklštuvo,chemijos laikymo sandėlio,žurnalų, respiratorių. 

Dėl aikštelės purkštuvo plovimui atšaukė ir man nereikėjo.

Jau patikrino viskas gerai 100% jokiu pastabų

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 40 minutes , Robertas08 pranešimas:

Mane tikrino,nepergyvenk ir nebijok,30eurų bauda ir duoda laiko susitvarkyt. O reikalauja puklštuvo,chemijos laikymo sandėlio,žurnalų, respiratorių. 

Dėl aikštelės purkštuvo plovimui atšaukė ir man nereikėjo.

O ka dėl chemijos laikymo sandėlio kokios pastabos buvo?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
prieš 5 minutes , kesstonis pranešimas:

Kaip pildyt zurnalus ,jeigu siemet dar nedeklaruota.Pirmi purskimai jau padaryti,jeigu pagal pernykste deklaracija tai neatitiks kulturos plius dar naujas laukas atsiranda. 

Bent jau rapso purskima kai pildydavau, tai irgi dar budavo nedeklaruota, kad tam lauke rapsai. Tai pasirinkdavau lauka ir nurodydavau, kad ten rapsas. O jeigu koks naujas laukas, tai galima tiesiog ibraizyt zemelapyje ir supildyt ka reikia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 15 minutes , kesstonis pranešimas:

Kaip pildyt zurnalus ,jeigu siemet dar nedeklaruota.Pirmi purskimai jau padaryti,jeigu pagal pernykste deklaracija tai neatitiks kulturos plius dar naujas laukas atsiranda. 

Rytoj mane vėl tikrins tikrino per javapjūtę .Kiekvienas laukas turi numerį 9 skaičių pagal tuos pildžiau rudeninius ir šių metų purškimus .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
On 2021-03-31 at 12:16, Inžinierius pranešimas:

Purškimo dar šiemet nereiks, bet tręšimo jau ko gero reiks. Štai įsakymo projektas ir 5 punkte jau tą numato.

AGRO+isakymo+proj_lyginamasis.pdf 171 kB · 62 atsisiuntimai

na ar isigaliojo šis projektėlis.o tai konsultantai pradėjo košmarinti kad trašu panaudojimo žurnala reikia jau pildyti nelaukti liepos 1d.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...