Jump to content

GEDIMAI


Recommended Posts

Gal kas pakomentuot Ford 8770 variklio kompresija. Pamatavom šaltam apie 14-15atm. Ipilus tepalo siektiek, nelabai tesikeicia. Po to knygoj atkapstem, kad matuoti reikia pasildzius 30 min ant 1200rmp. Dabar šiltam ner galimybes pamatuoti. Realu, kad šiltam varikliui kompresija +10atm?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 4 minutes , tirexs pranešimas:

Gal kas pakomentuot Ford 8770 variklio kompresija. Pamatavom šaltam apie 14-15atm. Ipilus tepalo siektiek, nelabai tesikeicia. Po to knygoj atkapstem, kad matuoti reikia pasildzius 30 min ant 1200rmp. Dabar šiltam ner galimybes pamatuoti. Realu, kad šiltam varikliui kompresija +10atm?

Kuri tai salta, kompresija turi saltam irgi but, kigaip.kuras nesprogs. Kompresija gai sudinoka. Ar uzkuriat be purskalo?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , tirexs pranešimas:

Gan padoriai kūrėsi, servise manuale nurodo matuoti pasildzius 30 min ant 1200rpm. Turėtų būti apie 25atm pagal knygą. Atrodo, kad arklių trūksta. Patikrino forsunkes-visos negyvos... Reikia galus atrast

Saltas ar pasildytas kompresija daug nesiskirs,jeigu vietoj 25 pas tave tik 14-15 tai grupe reikia keisti,tikrink cilindrus,gal uztektu tik ziedus pakeisti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 31 minutes , tirexs pranešimas:

Bet ilasinus tepalo i cilindra kompresijos nesukelia, logiškai mąstant žiedai  laiko kompresija. Kūrėsi irgi gerai net su nedirbanciom forsunkes pasirodo. 

Yra paprasta taisykle- ilasinus tepala ner kompresijos, tai ji eina per voztuvus. Nusisuk dangti, gal voztuvai uzspausti

 

O mnometras geras? Nes su 15 gerai kurtis negali..

Redaguota manttys
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

atrodo negražiai. Ir iš smulkių drožlių skaičiaus sprendžiant, tai procesas tebevyksta. Dėžė tai tau veiks kol kažkas rimtai nesulus, bet su tiek drožlių tai gali baigtis didele sąskaita.

Aš ardyčiau, nes darbo apmokėjimas nėra didelė suma, lyginant su dalių kaina

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 9 minutes , uk.Povilas pranešimas:

Keisdamas tepalus filtre radau metalo, dantračio galai ir panašu kad šaibos atrmines dalis ar kažkas panašaus, dėžė važiuoja viskas gerai, tai ir mąstau ar lįsti giliau ar važiuoti  

20200201_142729.jpg

20200201_142705.jpg

20200201_100724.jpg

Priekinio tilto sankaba byra , mano pumai panašių radiniu buvo.  

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 5 valandas, uk.Povilas pranešimas:

Ka remontas atsiėjo, kas remontavo?

Ai neklausk ... Aš tų plokštelių prieš pora metu radau , nuvežiau i servisą parodyt -tie sako smulkmena , blogiausiai priekinis tiltas nevarys. Šiemet tas blogiausias atvejis 4000 atsėjo ... Tos plokšteles pasirodo papuolė tarp dantračiu ko pasekme du sulaužyti dantračiai  . tai gi gal geriau pasikeisti tas sankabėles , spėju bus pigiau nei man... Remontavo Dotnuva.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 16 minutes , wind pranešimas:

Ai neklausk ... Aš tų plokštelių prieš pora metu radau , nuvežiau i servisą parodyt -tie sako smulkmena , blogiausiai priekinis tiltas nevarys. Šiemet tas blogiausias atvejis 4000 atsėjo ... Tos plokšteles pasirodo papuolė tarp dantračiu ko pasekme du sulaužyti dantračiai  . tai gi gal geriau pasikeisti tas sankabėles , spėju bus pigiau nei man... Remontavo Dotnuva.

Panašią istoriją girdėjau su JD, sako ai čia nieko. Rezultate išlindo dantratis per dėžės šoną ir liko darbai rudenį nedirbti 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 17 minutes , uk.Povilas pranešimas:

2000 su trupučiu val. tik pradirbes ir jau bedos :icon-evil:

2000 val jau neblogai,vienas žmogus nusipirko naują traktorių eme paskolą,ruošiesi ilgai be bedų dirbti,po savaites linko pavarų deže,atvažiavo servizistai,ramina: sako cia nieko tokio tas modelis toks nelabai pasisekęs,kažkas negerai pavarų dežej su tepimu. Žmogus ir ligoninej atsidūre.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 35 minutes , arunis pranešimas:

Panašu į priekinio tilto sankaba

Sudėtingas remontas, skirti traktorių pusiau? Jau buvau radęs metalo gabalą panašu kai keičiau  pirmą kartą tepalus, dabar tik ju padaugėjo ir dar panašu kad dantračių galai nutrupeje keli, ar tai viskas iš priekinio tilto sankabų?     

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...