Jump to content

GEDIMAI


Recommended Posts

Su švente visus.

Vat apie kai kuriuos, šiuo metu skelbimuose esančius traktorius parašysiu temoje "kokį traktorių pasirinkti" apžiūrėjau ir pakomentuosiu, kad kiti laiko negaištų.

O dabar apie gedimus.  Žiema, tad apie visas geležis einama ratu ir tikrinama, vat ką radau ir negaliu savarankiškai susitvarkyt.

LED'ai, pakeičiau prieš porą metų darbo žibintus į LED'us. Senieji žibintai mano akimis švietė lyg ir gelsvai. O LED'ai iš esančių aštuonių lempučių žibinte, degė tik keturios, po metų trys, dabar jau tik dvi. Pardavėjas sakė, kad bėda bus su generatoriumi. ( na aišku, kad jis nesakys, kad blogi žibintai? ) naujus buvau pajungęs prie akumuliatoriaus tiesiogiai, degė visos lemputės.

Gal kažką ne taip jungiu? tiesiog vietoje senų sujungiau LED'us.

Kita problema yra su Fendtu 712. O tiksliau su autopilotu. vat klausimas, ar gali veikti autopilotas, jei traktorius neturi TMS funkcijos? Visos su autopilotu susijusios indikacijos ir funkcijos traktoriuje yra. Kai joystyką palenkiu į dešinę užsidega panelėje ir kontrolinė lemputė ir užrašas su užfiksuotu greičiu. Bet po sekundės gęsta ir niekas greičio nepalaiko. Taip pat neveikia su 1 ir 2 funkcija esančia prie priekinio tilto amortizacijos klavišų. terminale nustatai greitį, bet jis nesifiksuoja. Priėjau išvadą, kad mano modelyje šios funkcijos gal iš vis nėra, nes pačiame terminale lyg ir mažiau simbolių dega palyginus ką randu youtubėje kurie važiuoja su autopilotu. ot taip va. Klaidų nemeta.

p.s. jei ne temoje išsireiškiau, administratoriai prašau suorentuokite mane.

Kadangi pas mane 714 yra TMS, tai be jo skaityk ir nebandęs važiuoti, bet ryt būtinai pabandysiu.

O šiaip manau, kad turi veikti tos funkcijos. Tik jei nėra TMS tai gaziuką teks su koja minti arba, nustatyti ant rankinio akseleratoriaus, arba susiprogramuoti MIN arba MAX apsukimus. Šiaip Tempomato (kruizkontrol) arba kaip sakai autopiloto funkcija, kaip pavadinsi taip nepagadinsi,  veikia tik kai apsukimai didesni nei 1300.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Bent pas mane veikia ir zemiau 1300 apsisukimu 820 tms

Tai čia naudojant TMS. Mes kalbam kai TMS nėra arba nenaudojamas. Pas mane pradeda Tempomat dirbti nuo 1250 kažkur apsukų. Čia jau kalibracijų klausimas tikslumuose matyt arba palikta kiek atsargos dėl staigių apkrovų.

Išbandžiau šiandien be TMS Tempomat veikimą. Viskas kaip ir rašiau vakar. Apsukimus gali palaikyti pedalio pagalba kokius nori ar 1300 ar 2100 greitis bus vienodas kokį nustatysi. Arba apsukimus galima nustatyti rankinio akseleratoriaus pagalba arba nusistatyti norimus ant MIN ar MAX mygtukų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip reikalai su siurbliu, akumuliatoriumi? mano jd 6910 tokia bėda buvo, kad reikėdavo pasukti prie tokios temperatūros, tai kol nepakeitėm purkštukų, siurblio, nieko nepagerėjo. Nors ir dabar reikia pasukti šiek tiek, bet čia dylerio servisas šaukia, kad jau grupe reikia perrinkti, nes variklis prasukęs 11120 mth.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai čia naudojant TMS. Mes kalbam kai TMS nėra arba nenaudojamas. Pas mane pradeda Tempomat dirbti nuo 1250 kažkur apsukų. Čia jau kalibracijų klausimas tikslumuose matyt arba palikta kiek atsargos dėl staigių apkrovų.

Išbandžiau šiandien be TMS Tempomat veikimą. Viskas kaip ir rašiau vakar. Apsukimus gali palaikyti pedalio pagalba kokius nori ar 1300 ar 2100 greitis bus vienodas kokį nustatysi. Arba apsukimus galima nustatyti rankinio akseleratoriaus pagalba arba nusistatyti norimus ant MIN ar MAX mygtukų.

Ačiū labai. tempomatas su jūsų pagalba "užveikė"

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gal kas susidūrę, ar elektrohidraulinis vožtuvas gali būti ilgą laiką atyvuotas? nepradės kaisti ritė iki tokio lygio, kad kažkas sugestų? Nusipirkau frontaliniam vožtuvą, mygtukas laikinai funkcijai bus, bet dirbant su kaušu pvz labai patogu būtų ne pastoviai laikyti mygtuką, o tiesiog jį aktyvuoti papildomu jungtuku ilgesniam laikui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gal kas susidūrę, ar elektrohidraulinis vožtuvas gali būti ilgą laiką atyvuotas? nepradės kaisti ritė iki tokio lygio, kad kažkas sugestų? Nusipirkau frontaliniam vožtuvą, mygtukas laikinai funkcijai bus, bet dirbant su kaušu pvz labai patogu būtų ne pastoviai laikyti mygtuką, o tiesiog jį aktyvuoti papildomu jungtuku ilgesniam laikui.

nesupratau..vožtuvas '3' funkcijai...tai kad jį aktivuoji kada reik..pvz atidaryti griebtuvus o šeip visada išjungtas buna..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gal kas susidūrę, ar elektrohidraulinis vožtuvas gali būti ilgą laiką atyvuotas? nepradės kaisti ritė iki tokio lygio, kad kažkas sugestų? Nusipirkau frontaliniam vožtuvą, mygtukas laikinai funkcijai bus, bet dirbant su kaušu pvz labai patogu būtų ne pastoviai laikyti mygtuką, o tiesiog jį aktyvuoti papildomu jungtuku ilgesniam laikui.

Priklausomai nuo solenoido darbo ciklo tipo. Ar trumpalaikis, ar ilgalaikis. Yra solenoidų, kurių ritės darbinė temperatūra siekia 140 laipsnių... Reik žiūrėti koks pas tave.

O šiaip tai pasigirsiu: mačiau kažkas čia LED švyturėlius testavo. Tai nukirtau šiandien WAS gaminį (Lenkija). 8 programos, bet jau šviečia tai nesveikai. Akina vidurį dienos, neįmanoma žiūrėti 67 € + pvm...

http://www.was.eu/index/product/1475

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Priklausomai nuo solenoido darbo ciklo tipo. Ar trumpalaikis, ar ilgalaikis. Yra solenoidų, kurių ritės darbinė temperatūra siekia 140 laipsnių... Reik žiūrėti koks pas tave.

O šiaip tai pasigirsiu: mačiau kažkas čia LED švyturėlius testavo. Tai nukirtau šiandien WAS gaminį (Lenkija). 8 programos, bet jau šviečia tai nesveikai. Akina vidurį dienos, neįmanoma žiūrėti 67 € + pvm...

http://www.was.eu/index/product/1475   graži lempa..bet ir kaina ne vaikiška.. :angelic-flying:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nesupratau..vožtuvas '3' funkcijai...tai kad jį aktivuoji kada reik..pvz atidaryti griebtuvus o šeip visada išjungtas buna..

as darysiu griebtuvo atsidaryma kaip pagrindine funkcija salia kelimo, retai naudojama funkcija bus vartymas kampu, kas vasara man isvis neaktualu dazniusiai. o kai nori su kausu padirbeti, tada nuolatinis voztuvo veikimas visai patogu, nereiketu mygtuko maigyti

 

 

Priklausomai nuo solenoido darbo ciklo tipo. Ar trumpalaikis, ar ilgalaikis. Yra solenoidų, kurių ritės darbinė temperatūra siekia 140 laipsnių... Reik žiūrėti koks pas tave.

 

Solenoidas toks: (prisegtas failas)

 

HKDFEVDC-1456164747.pdf

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Priklausomai nuo solenoido darbo ciklo tipo. Ar trumpalaikis, ar ilgalaikis. Yra solenoidų, kurių ritės darbinė temperatūra siekia 140 laipsnių... Reik žiūrėti koks pas tave.

O šiaip tai pasigirsiu: mačiau kažkas čia LED švyturėlius testavo. Tai nukirtau šiandien WAS gaminį (Lenkija). 8 programos, bet jau šviečia tai nesveikai. Akina vidurį dienos, neįmanoma žiūrėti 67 € + pvm...

http://www.was.eu/index/product/1475

Pliekia stipriai, ir šiaip toks respektabilus pasirodė, mažo gabarito. O paviešink paslaptį, kur pirkti galima?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pliekia stipriai, ir šiaip toks respektabilus pasirodė, mažo gabarito. O paviešink paslaptį, kur pirkti galima?

 

Gabaritas nėr toks mažas, kaip atrodo. Bliūdo skersmuo gal už kompaktinį diską vos vos didesnis :) Pirkau ecobaltic, jie WAS atstovai .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as darysiu griebtuvo atsidaryma kaip pagrindine funkcija salia kelimo, retai naudojama funkcija bus vartymas kampu, kas vasara man isvis neaktualu dazniusiai. o kai nori su kausu padirbeti, tada nuolatinis voztuvo veikimas visai patogu, nereiketu mygtuko maigyti

 

 

Solenoidas toks: (prisegtas failas)

 

Radau info, rašo duty cycle 100%, tai reiškia, kad gali laikyti įjungtą kiek patinka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

MF traktorius, sistema bendra, hidraulinis siurblys dvigubas. Chebra po sezono pastate puspriekabe ir pakele kazkiek kad vanduo joje nestovetu, cilindre liko nemazai tepalo, o traktorius dirbo toliau su mazu tepalo lygiu, ko pasekoj nusilpo pagrindinis srautas, prikabinus agregata kuriam reik tepalo srauto, jungiam pagalbini srauta, tada viskas tvarkoj, dirba kaip priklauso. Klausimas, ar galima toliau taip dirbt, kol visai numirs siurblys? Ar neprades is to siurblio eiti kokios dzindros i visa tepalo sistema?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai, kad dabar tu šalčiu nelabai yra,kaip ten gali užšalt. Gal ten ne stabdžiai o kas nors su pavaru dėže, ar su hidraulika, gal frontalinis yra ant jo.

Na vat taip gyvenime būna. Su tais šalčiais. Šiuo atveju būtent šaltis. Traktorius garantiniame aptanavime jau antra savaitė stovi. Problema lyg ir menka, seną trosą sumirkė, sutepė. Sako pasiimkit, sutvarkėm. O šiandien žybt minus 11. Ir vėl nenusileidžia svirtis. Sako, kad keis trosą į naują. Bet man kyla dvejonė. Kuo tas trosas neįprastas, kad sutepus vis tiek šaltyje stringa?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na vat taip gyvenime būna. Su tais šalčiais. Šiuo atveju būtent šaltis. Traktorius garantiniame aptanavime jau antra savaitė stovi. Problema lyg ir menka, seną trosą sumirkė, sutepė. Sako pasiimkit, sutvarkėm. O šiandien žybt minus 11. Ir vėl nenusileidžia svirtis. Sako, kad keis trosą į naują. Bet man kyla dvejonė. Kuo tas trosas neįprastas, kad sutepus vis tiek šaltyje stringa?

Na visko būna su tais trosais, Man su stabdžiais buvo kiek kitoks atvejis, užmontavom nauja frontalini bet po to visa žiema traktorius stovėjo, pavasari taip pat atsirado problemu su stabdžiais, na ir prasidėjo.... tepimai mankštinimai ir t.t. jau tarpais lyg viskas gerai ir po dienos vėl tas pat, o pasirodo neteisingai pajungtas vienas šlangas nuo frontalinio buvo kaltas, nes jei traktorius su mechaniniu reversu reik jungti i viena pajungima jei su elekrtohidrauliniu i kita. o stabdžiai ne prie ko buvo. (traktorius valtra 6400

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Dėl kokių priežasčių užšąla JD rankinis stabdis? Servisas trečią savaitę neranda sprendimo.

 vyk tu tuos dojaus melagius is kiemo nu nebent neturi kur euru deti ? jie dabar eksperementuoja su tavo traktorium ir eurus melzia ,palauk dar pasakys kad padangas pasikeistum ko gero jos cia kaltos :DDDDDDD

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...