Jump to content

GEDIMAI


Recommended Posts

  • po 2 savaičių...

man keite case 5150 tuos diskelius nesenai meistrai is telsiu, ir korpusa su mova keite kurie isdile buvo, manzetus ir t.t. vaziuoja db smagiai, kaip sudeti nlb pamenu rode bet sunkiai atsiminsiu dar suklaidinsiu. jei domina galiu numeri meistro duoti, jei reikia i pm brukstelk.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Rudeni pumai 225cvx dėžėje pakeitėm tepalus kartu su filtrais ir ivarėm į garažą. Prieš mėnesi užkurėm, bet pats traktorius nevažiavo (galvojom, kad jam dar per šalta), po keliu minučiu jau pradėjo judėti, bet su trukčiojimais. Pasivažinėjus po kiemą - triukčiojimo nebeliko. Prieš pora dienų vėl užkurėm ir vėl tapati situacija, toks jausmas, kad siurblis iš karto nepaima tepalo. Prieš tepalu keitima tokios problemos nebuvo, gal kažka netaip darėm?, nes pirma karta patys keitėm tepalus.

Dar tarp kasetinio filtro radom 0,5x0,5cm dydžio plokštele, kiek isiaiškinom tai ji gali būti iš priekinio tilto ijungimo sankabėlės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

dauguma kur kreipiausi prase uz remonta kaip susitare 1000, plius dalys. su dalim sunkiausia pasirodo bent LT jei ne per dotpro perki, nes tiesiog pasitaiko visokiu nesusikalbejimu ar kaip mano atveju pasirodo kad amerikonas ir europinis viduriuose minimaliai bet skiriasi. nes viena dali teko grazint ir nauja siustis. deze kadaise buvo remontuota, nes viskas buvo naujai t.y. puse dezes keista, kai pasikeite kita puse tai man rodos jam ir uzteks iki gyvenimo galo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na bet kokiu atveju kalba eina apie tą rankena kuri regulioja pakabos aukštį, ji neveikia...Gedimas elektrinėje dalyje ar paskirstytojam koks vožtuvas gali būt pastrigęs, gal kokių minčių kas turit? 

Pas mane šita rankena kilnoja priekinę pakabą. elektros siame paskirstytojam nėra, greičiausiai kos vožtuvas bus pastrigęs.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...