Jump to content

Viksriniai traktoriai


Algis...

Recommended Posts

  • Atsakymai 94
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Nebutinai monstras su 500ag, man tarkim uztektu 300-350ag bet butinai su viksrais. Keli vaziuoju sulankstes padarga i 3m ploti ir niekam nemaisau kaip , kad ratinis su dubliais. Varau per nedaziuvusias lomas ir jokiu problemu, neprarandu ag ant prabuksavimo plius nesuslegiu zemes (reikia 3 ratu , kad atstotu viksru ploti). Aisku transporte nenaudoju o ir nereikia. Minusas kokiu 80 000 brangiau ir galbut keli negreitas , nors eina nauji 40km/h. Del kuro tai namanau jog jis jau toks rajus, paimkim panasaus galingumo ratini , abejoju ar taupiau bus. Beje 330ag challenger bakas tik apie 500l tai pagal raimix tektu kas 4h ji papilditi, tai tikrai nesamone o 8 serija gal ir suvalgo tiek , bet ji padaro dvigubai tiek.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Algi, tu sneki kaip vaikas smelio dezej rades nauja zaisla. Neisizeisk.

Prabuksavimas 5-7 procentu bus ir viksrams. irodyta praktiskai....

ziurint toliau - jei tu ji naudosi skutimui ir sejai (vienas ukininkas 930 nuo naujo taip naudoja. dubliai sudeti ir vsio) - tada 330ag variantas tiktu. situ kuro sanaudu nezinau. 600ag - toninio bako dienai neuztenka. padaro tikrai daug, nesiginciju - ziauriai daug. bet... K701 su 500ag furos motoru ir dubliais, traukia ta pati. :icon-wink: Jei neklystu, Remeikis Kelmes rajone, po tokiu perdirbimu, atsisake celendzerio pirkimo. bent pries 2 metus. stauga is jo brolio priekaba pirko.

todel manau, kad voras, nupirkes 2 K701 - padare nebloga zingsni.

Posto dalis Sauliui.

susinervinai del akmenuko i raudona darza? po javapjutes ju gali but daugiau :lol::lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mes ir esam vaikai, tik dideli. Tad ta smelio deze yra ukis o zaislai tai dideli :icon-wink: Ir kaip nesidziaugti idomesniais ir grazsesniais zaislais? O ka , visai butu nieko su kokiu chalenger 765 paburgzti toj dezej , negi dabar pradesiu zavetis T-74 :) ir dar birbti su juo, netas skambesys :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mes ir esam vaikai, tik dideli. Tad ta smelio deze yra ukis o zaislai tai dideli :icon-wink: Ir kaip nesidziaugti idomesniais ir grazsesniais zaislais? O ka , visai butu nieko su kokiu chalenger 765 paburgzti toj dezej , negi dabar pradesiu zavetis T-74 :) ir dar birbti su juo, netas skambesys :icon-wink:

vaikai didyn zaislai brangyn, o valandines sanaudos dar ne viskas kazkad buvau pora nuotraukeliu imetes kaip galima su jom varijuoti :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mes ir esam vaikai, tik dideli. Tad ta smelio deze yra ukis o zaislai tai dideli :icon-wink: Ir kaip nesidziaugti idomesniais ir grazsesniais zaislais? O ka , visai butu nieko su kokiu chalenger 765 paburgzti toj dezej , negi dabar pradesiu zavetis T-74 :) ir dar birbti su juo, netas skambesys :icon-wink:

skaiciuok, kada jis tau atsipirks.

Lygumai - 7000ha, Linkuvos bendrove - vel tukstanciai ha...

tikiuosi, cia ne tas atvejis, kai vyras senyn, jo zaislai brangyn :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mes ir esam vaikai, tik dideli. Tad ta smelio deze yra ukis o zaislai tai dideli :icon-wink: Ir kaip nesidziaugti idomesniais ir grazsesniais zaislais? O ka , visai butu nieko su kokiu chalenger 765 paburgzti toj dezej , negi dabar pradesiu zavetis T-74 :) ir dar birbti su juo, netas skambesys :icon-wink:

skaiciuok, kada jis tau atsipirks.

Lygumai - 7000ha, Linkuvos bendrove - vel tukstanciai ha...

tikiuosi, cia ne tas atvejis, kai vyras senyn, jo zaislai brangyn :)

Ka siulai ? 550ha ,deze neperdidziausia , 936 ??? taigi ir koks MT 755 panasi kaina ir arkliai panasus , nesiruosiu gi su mtzokais tiek apdirbti ir pasikartosiu jog nesitaikau i challengerio 8 serija . Nu tai ka pasiulisi ??? Uosvis , draugas , pazistami tavo tikiuosi visi gi turi bent po viena 300tuka, o as tenoriu tik viksrus ant tokio uzmauti. :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

k 701 abu pardaviau, taupau ant viksro, pavasario seja sekmingai baigiau, rudeni manau irgi issiversiu, tad sekanciam rudeniui gal jau busiu sukaupes kapitalo, nes tas senas kad ir pigus tikrai nereiskia kad efektingas

taigi kaip kam iseina

joooo...

be komentaru Rimvydai. Protingi zmones mokosi is svetimu klaidu, o kvaili ir is savu nepasimoko.....

ar seniai skundeis, kad pilnas kiemas nauju gelezu, bet banke nei vieno laisvo lito?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Raimix ne tau spresti pas ka kieme ko yra ir ka kas valgo ir ko kas nori, su kuo miega, ekonomika ismano kiekvienas savaip ir pagal save. Paskaicius tavo postus pasirodo tu esi pats ismintingiausias ir praktiskiausias su visada .... ir draugelio ar uosvio patirtim. Vat dabar tu jau neisizeisk , advokato mums (man) nereikia , ka isisgyti ir kaip tvarkytis sprendziam patis o diskutuoti apie viena ar kita daikta nera blogai. Zodziu kartais tamsta perkaisti :eusa-snooty:

cia tik mano nuomone ir i ja galit nekreipti demesio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pagal Raimix neatsipirks :(

manau atsipirkt tai atsipirks, kaip ir kiekvienas atsiperka, bet remdamasis vieno kolegos patirtimi - jis megsta dydelius traktorius, bet neperka viksro nors ir noretu, bet ima ratinius, nes aplink ir iki lauku daug kur asfaltas, todel bent jau jis pasiskaiciaves, kad neapsimoka, as manau, kad jei laukai nera labai nutole tai zemei dirbt viksriakas liux :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Buvo ir man uzejus mintis i viksrini apie 300-330ag dairytis, bet isgasdino kaina, dar iki jo reikia man uzaugt, bent jau Challenger 7 kaina nuo 675+pvm prasideda (pernykstem kainom). BET kai si rudeni teko tvarkytis melioracija labai aiskiai pasimate ratinio traktoriaus "nauda" drenazui, taip vadinami 'sausukai' praktiskai visi sulauzyti buvo.

Kas liecia viksru dilima ant asfalto tai nemanau, kad prie tokio traktoriaus labai brangiai atrodytu nusipirkti vilkiko platforma (aisku jei yra laisvas vilkikas), teko girdet, kad vienas ukininkas nuo kedainiu taip i laukus vezioja savo savaeigius purkstuvus ir teleskopa, tai kodel gi neveziot viksrinio traktoriaus, juolab kad viksro kaina daug didesne uz padangu kaina taigi toks budas prailginti viksro tarnavimo laika visai logiskas mano galva

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Buvo ir man uzejus mintis i viksrini apie 300-330ag dairytis, bet isgasdino kaina, dar iki jo reikia man uzaugt, bent jau Challenger 7 kaina nuo 675+pvm prasideda (pernykstem kainom). BET kai si rudeni teko tvarkytis melioracija labai aiskiai pasimate ratinio traktoriaus "nauda" drenazui, taip vadinami 'sausukai' praktiskai visi sulauzyti buvo.

Kas liecia viksru dilima ant asfalto tai nemanau, kad prie tokio traktoriaus labai brangiai atrodytu nusipirkti vilkiko platforma (aisku jei yra laisvas vilkikas), teko girdet, kad vienas ukininkas nuo kedainiu taip i laukus vezioja savo savaeigius purkstuvus ir teleskopa, tai kodel gi neveziot viksrinio traktoriaus, juolab kad viksro kaina daug didesne uz padangu kaina taigi toks budas prailginti viksro tarnavimo laika visai logiskas mano galva

tai purkštuva ar teleskopa ok, o traktoriu vikšrinį kai užvarysi, kur padargas? :) su kitu ratiniu tempsi ir lauke kabinsi? :icon-rolleyes: prasideda tada žaidimas, nėra kada dirbt :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Buvo ir man uzejus mintis i viksrini apie 300-330ag dairytis, bet isgasdino kaina, dar iki jo reikia man uzaugt, bent jau Challenger 7 kaina nuo 675+pvm prasideda (pernykstem kainom). BET kai si rudeni teko tvarkytis melioracija labai aiskiai pasimate ratinio traktoriaus "nauda" drenazui, taip vadinami 'sausukai' praktiskai visi sulauzyti buvo.

Kas liecia viksru dilima ant asfalto tai nemanau, kad prie tokio traktoriaus labai brangiai atrodytu nusipirkti vilkiko platforma (aisku jei yra laisvas vilkikas), teko girdet, kad vienas ukininkas nuo kedainiu taip i laukus vezioja savo savaeigius purkstuvus ir teleskopa, tai kodel gi neveziot viksrinio traktoriaus, juolab kad viksro kaina daug didesne uz padangu kaina taigi toks budas prailginti viksro tarnavimo laika visai logiskas mano galva

tai purkštuva ar teleskopa ok, o traktoriu vikšrinį kai užvarysi, kur padargas? :) su kitu ratiniu tempsi ir lauke kabinsi? :icon-rolleyes: prasideda tada žaidimas, nėra kada dirbt :)

ziurint kokia platforma ir koks padargas, kadangi kalbedamas galvoj turiu ne pacius didziausius viksrinius tai imanoma, kad ant platformos tilps traktorius su padargu, bet cia seip pamastymui :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...