Jump to content

Viksriniai traktoriai


Algis...

Recommended Posts

  • po 3 mėnesių...
  • Atsakymai 94
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

bent svoriu galejo uzmest pagal ana traktoriu ir tas viksrinis ta ratini kaip ant laisvo butu nutempes,ant durniaus prikabino nieko neapskaiciave.

:eusa-hand: abu traktoriai john deere 9530 :icon-eek: tai yra abu vienodos galios, toliau vikšrinio masė - Weight (operating): 43,815 lbs [19874 kg], Buksyravimo galia(Drawbar power (max): 366.03 hp [272.9 kW] )

ratinio - Weight (operating): 39,845 lbs [18073 kg] (480/80R46 triples) cia ratai tikriausiai sutrejinti

Drawbar power (max): 390.59 hp [291.3 kW]

duomenys iš čia paimti.....http://tractortestlab.unl.edu/Deere/JD-9530.pdf

http://www.tractordata.com/farm-tractor ... sions.html

taigi ....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai matai,kazin kuris geriau turet,ar siaura ir galinga,ar platu su trigubais ratais kuris viska ismindo ir kuro srebia daug ir galingesnis :D , kazin kaip su kaina,susimavus ir dublius gautusi ta pati kaina :D

tai visiems tie vikšrai ir patinka :lol: tik kaip kazkas issireiske beda slypi kazkur anapus ;) o kuro srebia abu :D man vikšro dar kokius 5 metus tikrai nereikės, o jei jau kam reikia tai yra ir MTZ viksriniai :icon-eek::D

16:00 min pasirodo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

forumas tam ir skirtas :D

tam skirta visokie delfi , lrytai ir panasiai o cia zmones iesko informacijos , manau reikia gerbti foruma ir jo dalyvius , pasipizdavoti galima kokiam alubari... nepamaisytu prisiminti naujienos-ir-jusu-pasiulymai/zemesukis-com-diskusiju-taisykles-t63.html

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 5 mėnesių...

jei rtk antena deciau ne tik ant traktoriaus bet ir ant padargo, kad seti tiksliai ten kur reikia ir zemem dirbti tiksliai ten kur reikia (padargas vairuojamas) kalbu apie konkretu padarga, aisku as jo neturiu, bet ka gali zinoti ;)

zodziu mano turimom ziniom geriausiai rtka paklustantis traktorius yra viksrins ir jokiu budu ne lauzto remo, bet technika tobuleja, o as tikrai nespeju su pazanga koja kojon, tebunie mano zinios pasene (bet kol neisitikinsiu, nuomones nekeisiu :) )

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jei rtk antena deciau ne tik ant traktoriaus bet ir ant padargo, kad seti tiksliai ten kur reikia ir zemem dirbti tiksliai ten kur reikia (padargas vairuojamas) kalbu apie konkretu padarga, aisku as jo neturiu, bet ka gali zinoti ;)

zodziu mano turimom ziniom geriausiai rtka paklustantis traktorius yra viksrins ir jokiu budu ne lauzto remo, bet technika tobuleja, o as tikrai nespeju su pazanga koja kojon, tebunie mano zinios pasene (bet kol neisitikinsiu, nuomones nekeisiu :) )

Svarbiausia žinot kur anteną uždėt ;)

O šeip grynai techniškai nematau skirtumo. vienas visu korpusu sukasi kitas rėmą laužiam ir vienu ir kitu atveju reakcijos jėgos padargą kraipo. Na o Traktoriaus posūkio centrą laužtam ko gero lengviau rasti nei visu korpusu besisukančiam. na bet bet kokiu atveju tai tik techninis klausimas o tai reiškia jis išsprendžiamas ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ne rtk o du rtk tai yra ant traktoriaus ir ant padargo po atskira rtk, tingiu i peripetijas leistis, bet zinau tik tiek, jog tikrai nesiimsiu mokytis dar gps programavimo ar kitokiu kompiuteriniu technologiju, mano darbas ne toks, is karcios patirties zinau, kad pas mus serviso blauzdos perskystos kad viskas veiktu puikiai tada kai tai tiesiog privalo veikti, nekalbu apie rysio nebuvima del dievo malones, tad tikrai neisiu 4 visru keliu vien del to kad vienam specui atrodo jog tai vieni niekai, gal tamsta eisi pas mane uz mechanizatoriu ? :)

tai va nera specu tokiu kad galetu viska ir visur zinoti, todel as tikrai eisiu lengvesniu keliu, vien del to, kad savo akim maciau ir tikiu jog zmogus tikrai turi su kuo sulyginti, nebereikalo ukye vien viksrai ir nei vieno su lauztu remu, na bet gal apart manes niekam to ir neprireiks ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...