Jump to content

Sėjomaina


mechanikas

Recommended Posts

Prieš 13 valandų, axe pranešimas:

Issinuomavau lauka, sejomaina buvo tokia vas. Rapsas - z. Kvieciai - z. Kvieciai - garstyciu poselis - v mieziai, noreciau rudeni paseti rapsa ar nebus kokiu problemu del to kad buvo garstyciu poselis sia ziema? Zinau kad reiketu ankstiniu bet siemet butu patogu paseti rapsa

Sunku pasakyti kaip ten būtų.Rizika didėja.Pabandyk ir matysi.Aš vienais metais nudegiau,tiesa ne po garstyčių,bet po dviejų metų po rapso.Mokslo žmonės ir nepataria to daryti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, axe pranešimas:

Nesinervuokit, niekam nepermusiau ir nieko neiskeliau, pats savininkas i pensija iseina, jei norit duosiu numeri paklauskit. O gal i klausimo tema kazka ismanot? :icon-smile:

Sėk. Nėr gerai bet tragedijos nematau. Juolab jei laukus nori sujungt ar laulus kufrie yra šalia sėti vienoda kultūra, kad patogiau dirbt 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, homer pranešimas:

yra kas 300 moka, kad is kitu atimtu

Pvz man ne gaila kas moka bet dažnu atveju pirmus metus sumoka arba nesumoka tuos 250-300eur o po to deda į krūmus arba apsiverke, su vienu ūkininku prieš penkis metus labai geri barteriniai mainai išėjo, jis iš manęs 9ha, aš iš jo 58ha

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, homer pranešimas:

yra kas 300 moka, kad is kitu atimtu

Nu 300 jau daugoka. Aišku situacija situacijai nelygi, jei jaunasis ūkininkas, tai gal taip ir daro.

Prieš 1 valandų, Ukis200 pranešimas:

Pvz man ne gaila kas moka bet dažnu atveju pirmus metus sumoka arba nesumoka tuos 250-300eur o po to deda į krūmus arba apsiverke, su vienu ūkininku prieš penkis metus labai geri barteriniai mainai išėjo, jis iš manęs 9ha, aš iš jo 58ha

Būna ir taip, verkia, kad kitais metais sumokės. Žinau irgi kelis kur permušė, bet šiemetinė pavasarinė sėja nedžiugino jų, teko pūdymu palikt, tai kerta per kišenę.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 13 valandų, Ukis200 pranešimas:

Pvz man ne gaila kas moka bet dažnu atveju pirmus metus sumoka arba nesumoka tuos 250-300eur o po to deda į krūmus arba apsiverke, su vienu ūkininku prieš penkis metus labai geri barteriniai mainai išėjo, jis iš manęs 9ha, aš iš jo 58ha

greiciausiai nesumoka, taciau isgirde aplinkiniai kaimynai patys uzsimano daugiau nuomos. nebutinai 300, bet butinai daugiau, nes kiti daugiau moka.

 200-300e normaliais metais vos ne visas pelnas is ha. o prastesniais, tai dar i minusa. gaunasi, kad dirbi, bet savo pinigus isdalini kitiems, o pats dar gali prasiskolint. dar gal butu galima pateisinti, jei zeme labai gera, bet jei zemes balas yra apie 30, dar yra pelkiu arba siaip uzsemiamu vietu. negana to, dar jie nera vietiniai, o atvaziuoja uz 40-50 km. ir moket tiek uz nuoma, tai geriau jau savo zeme isnuomuot, o paciam nedirbt. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...