Jump to content

MTZ-50 galines padangos.Kokias deti?


Ramsas

Recommended Posts

  • po 2 savaičių...
  • Atsakymai 75
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

  • po 4 savaičių...

ruskos, ruskiu gamintos padangos net pirmais metais suskerdėja daug neapkrovus... pasenusi sukirmyjusi guma, antrais arba trečiais metais keiti naujomis, vėl meti po ~1k lietuviškos valiutos į š****skylę už vieną "naują" sukirmyjusį kaliošą... geriau dadėt kelis šimtukus ir griebti ne ruskas ir ne polskas padangas... kitaip, keikimosi ir laiko gaišimo bus iki soties, taip pat ir valiutos švaistymo...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Užvakar parsivežiau Taurus padangas, mokėjau 1370lt su PVM, pirkau Protektoj, Panevėžy. 1400lt siūlo su atvežimu.

Užmontavau ant 50 būgnų, tiesa jie surudiję ir sunkiai kantas užlipa, patingėjau geriau nušveist, nors su tepalais šian viena padanga užlaipinau gerai :) bet tai kita kalba..

http://www.samadielkos.lt/photogallery.php?photo_id=5097&rstart=30

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ruskos, ruskiu gamintos padangos net pirmais metais suskerdėja daug neapkrovus... pasenusi sukirmyjusi guma, antrais arba trečiais metais keiti naujomis, vėl meti po ~1k lietuviškos valiutos į š****skylę už vieną "naują" sukirmyjusį kaliošą... geriau dadėt kelis šimtukus ir griebti ne ruskas ir ne polskas padangas... kitaip, keikimosi ir laiko gaišimo bus iki soties, taip pat ir valiutos švaistymo...

Na gal ne visai taip, suskeldet gali ir užsienietiškos padangos, turiu belarusa 2003 metu su rusiškom padangom ir del suskerdėjimo tai jos atrodo kaip naujos, ktam belarusui pirkau nauja užsienietiška kuri per tris metus suskerdėjo taip kad baisu žiuret buvo, kai pradejom aiškintis tai pasirodo sandėlyje išgulėjus virš 15 metu, reiktu manau pasiklausti perkant padanga kada ji pagaminta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pavasari Marijampoleje maciau viena prie kitos pastatytas Voltyre ir Taurus 15.5 padangas. Kaina buvo 1200lt/vnt + bonusai sumontavimas. Spekit mano pasirinkima. Maziau kuro sudeginu dirbdamas, baigesi bedos dirbant su krautuvu (mtz 50), na matysim kaip ziema bus :))

o tai kokios bėdos buvo,ir kokias pasirinkai?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
pavasari Marijampoleje maciau viena prie kitos pastatytas Voltyre ir Taurus 15.5 padangas. Kaina buvo 1200lt/vnt + bonusai sumontavimas. Spekit mano pasirinkima. Maziau kuro sudeginu dirbdamas, baigesi bedos dirbant su krautuvu (mtz 50), na matysim kaip ziema bus :))

o tai kokios bėdos buvo,ir kokias pasirinkai?

bedos tai buksavimas, kas gi daugiau.

Pasirinkau Taurus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki kolegos.su frontaliniu naujas Belsina padangas priekio per sesona sutvarkiau.db Taurusai jau 3metai.tikrai liuks padangos.mtz82.1 galvoju visas padangas deti Taurus.nes pernai uzmovem Voltyre padangas.siemet ju nebera.galines grazios o viduj kordai sutruko. ipusta 2atmosf.na aisku apkarunu padangas nes tampau tik purkstuva Damana 3 kubu.i ruriskas padangas nebenoriu ziuret.nes imam jau keist kaip masinom.lytagroj maciau platieji diskai priekio mtz 82.1 .5 smeigiu 260 su pvm.kur pigiausiai galima nusipirkt taurusus?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Aš esu ne traktoristas kuris viską išmano, o tik traktoriaus vairuotojas, todėl domina galinių padangų montavimas. Ar reikia nuvežt senas su visais ratlankiais, ar patys nusiima ir vietoj montuoja, kas labai nerealu? Vienu žodžiu gal galima smulkiau. Pas mane MTZ -550. galinės 80-to,dar orginalios t.y vokiečio uždėtos, bet jau jau ...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš esu ne traktoristas kuris viską išmano, o tik traktoriaus vairuotojas, todėl domina galinių padangų montavimas. Ar reikia nuvežt senas su visais ratlankiais, ar patys nusiima ir vietoj montuoja, kas labai nerealu? Vienu žodžiu gal galima smulkiau. Pas mane MTZ -550.

jei moki litus tai tau išmontuos ir sumontuos jiem svarbu pinigus moki

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...