Jump to content

oro kompresorius


voras

Recommended Posts

išsijungia prie 8 barų įsijungia prie 6 barų. Gal galima ir kitaip padaryt, taip buvo kai pirkau, man kitaip neprireikė tai ir nesukau galvos. Kombainui išpūst tikrai pakanka galios, smėliuot bandžiau tai irgi įmanoma. Ką gint nelabai žinau, jis pigus pagal našumą, variklis 7kw, todėl suka be problemų.Du išėjimai su antgaliais, ir vienas stambesnis su kranu (labai patogu jungt smėliasrovę) Kiek šitas kainuoja, tai dreglaino normaliai padaryto su išjungimo rėlėm nenupirksi už tiek pinigų. Pamačiau aš jį pas pažįstamą kuris užsiima padangų montavimu, kaip žinia tie prietaisai oriniai, naudojimas intensyvus ir laiko jis. Deklaruojamas našumas 0.9 kubo minutei, tikriausiai pagražintas, bet už dreglainą pučia smarkiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

12 valandas ago , Dr.Zoidberg said:

http://www.skelbiu.lt/skelbimai/naujas-oro-kompresorius-ingersoll-pb2-2-100-1-26818379.html

Nieko rimtesnio neradau.  Jeigu sugalvosi imti tuos kiniškus su tiesiogine pavara, tai ten triukšmingas ir nelabai ilgaamžis daiktas. O jei gamintis - reik normalaus vienfazio variklio. Šitas ir kiša koją... Trifazių pasirinkimas platus, o su vienfaziais bėda. O kiek tau l/min reikia našumo ?

Reike kuo daigiau l/min. Nes kartais reik pasmeluoti. Noretusi kad butu apie 500l/min mano reikmem turetu uztekti. Turiu sena 200l/min tai jis tik padangom pust tetinka. Ir tai speju jog reik jam jau profilaktika atlikti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

1 hour ago, Renatas88 said:

Pasižiūrėk ir pasiskambink, be apreikšk jies savo norus :) Aš ten pirkau FIAC itališką galvą , kai dariausi kompresorių, tai jau va kokie 5 metai kaip eina - jokių bėdų.

http://www.kompresoriai.lt/

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...

Sveiki. Nuziurejau 2 kompresorius Herkmann 3cil/100L 12,5bar 540l/min vienfazis 3,7kw DIRŽINĖ PAVARA KAINA - 375eur  ir si https://www.gitana.lt/pneumatine-iranga/oro-kompresoriai/stumokliniai-oro-kompresoriai/stumoklinis-oro-kompresorius-fiac-ab-50360 . Kainos panasios, parametrai skirtingi. Ar pirmasis is vis vertas demesio ? Kaskaip linkstu link antrojo. Bet gal neverta? Reik skubiai apsispresti 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

10 valandas ago , Renatas88 said:

Sveiki. Nuziurejau 2 kompresorius Herkmann 3cil/100L 12,5bar 540l/min vienfazis 3,7kw DIRŽINĖ PAVARA KAINA - 375eur  ir si https://www.gitana.lt/pneumatine-iranga/oro-kompresoriai/stumokliniai-oro-kompresoriai/stumoklinis-oro-kompresorius-fiac-ab-50360 . Kainos panasios, parametrai skirtingi. Ar pirmasis is vis vertas demesio ? Kaskaip linkstu link antrojo. Bet gal neverta? Reik skubiai apsispresti 

Nežinau, man tie vienfaziai pasitikėjimo nekelia, turėjau viena pabandymui paėmes tai gražinau atgal, kažkaip sunkiai variklis suka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Reziumė iš mano ieškojimų :) supratau jog viena fazė problematiška. Geri ir galingi varikliai brangūs tai visi darymai tuo ir baigėsi. 3fazes dėl kompresoriaus manau neverta. Tad pasirinkau variantą kuris buvo ir aukščiau paminėtas, tai 2 normalios firmos kompresoriai. 2x2.2kw 2x350l/min tai ant išėjimo turėčiau turėti apie 450-500l/min. Tikiuosi užteks kitų atvejų reiks galvoti apie 3fazes.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

500l neuzteks, nebent smeliuosi ne didelius plotas ar statysi nemaza resiveri. Tomis duotomis lentelemis nlb tiketi eina. Turiu nauja Gude 631/10/90  isputimas 415l 3kw trifazi. Smeliavimui manojo tikrai per mazai. Dabar nupirkau uz 300e skirta vynuogynams karpyti kompresoriu, kurio pajungimas nuo  traktoriaus darbinio veleno, Jo darbinis rezimas 10-15bar intervale. Nasumo nezinau, bet skirtumas akivaizdus. Pabandzius su Gude nera ka lyginti.. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi sendiena išbandžiau kompresorius. Ir susiduriau su problema dėl paleidimo. Po viena dirba gerai, jungent kartu meta variklio apsaugas. Įvadas 7kw 40a iki skaitliuko senį aliuminiai laidai apie 14m. Nuo skaitliuko apie 40m 4mm2 varinis laidas iki garazo. Tai dabar klausimas ar pakeitus senus laidus uztektu tu 7kw jiems issisukti? Ar didint gale ? B variantas yra 2 įvadas 7kw tik reik prasivesti kabelį. Bet pirmenybė paleisti su pirmu įvadų. Tai kaip geriau pasielgti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...