Jump to content

Dirvos idirbimo budai ir seja


Algis...

Recommended Posts

Kažin, koks variantas trąšų paskleidimo prieš sėją efektyvesnis: ant arimo išbarstyti, tada iškultivuoti ir sėt (bijau, kad gali gilokai dalis trąšų sukristi), antras variantas, iškultivuoti ir tada tręšti, po to sėti. Sėjama bus su rpaidu, dirbimo diskai eina juk aukščiau, tai realiai trąšos bus virš sėklos, pirmu atveju daugiau šansų, kad jos bus sėklų lygyje ir žemiau. Gal kas bandę abu variantus?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

šiuliauskas rekomenduoja 8cm, aš jau antri metai beriu ant arimo, po to germinatorius ir seja rapidu, tiesa dabar dar ant priekio naudoju kultrivatoriu su volu, ir arimas su tankintuvu. Šiaip jeigu sausi metai butina iterpt giliau nes nepasisavins tu trasu taip lengvai, saknys zemyn auga o ne i virsu :D

o pajutai skirtumą (suprantu, kad anksčiau kitaip tręšdavai)? Na visa esmė, kad noriu išvengti antro kultivavimo, tai tod ir iškilo tokia situacija. Tai gal kur gražiai susiarę, mėginsiu bert ant arimo, kad giliai nesukristų į tarpus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano rapidas su trasom bet vasariniams pradesiu bert azota pries seja tai po germio bersiu ir sesiu, o sejamajai montuosim kultivavimo nagus kad tuo paciu dar prskultivuotu zeme ir iterptu azotines trasas

o kodel jums netinka su rapidu trasas iterpinet? kodel sugalvojot atskirai specialiai vaziuot trasas berdami?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pastebejau ir daugiau yra atsirandanciu trasas pries seja su barstykle beriant. man asmeniskai laiko gaisimas. jei turi daug darbuotoju tada bent jie turi ka veikt, kitu pliusu lyg ir nera.

 

Pas mus beveik visi taip daro. O kaip kitaip tas trąšas išberti ? Po kultivavimo, prieš sėją... o sėjamoji šiek tiek į žemę įtraukia ir viskas puikiai gaunasi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...
31 minutes ago, Sauklys said:

Turiu problema su sejos gyliu, pastoviai pasiseja man pergiliai apie 5-7cm,zirniams gerai bet javam per gilu. Ar gali buti problema, kad per giliai isidirba zeme ir automatiskai seja iki dugno? Jai pvz. noriu seti 3 cm gylyje tai gal ir zeme purenti 3cm  gylyje?

susireguliuok sėjamąją ir bus gerai. ko gero per didelis prispaudimas spyruoklių

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...