Jump to content

Avių liga


Danute1970

Recommended Posts

Pritariu kolegoms, kurie turi geriausius antibiotikus su mediniu kotu ir aštriais ašmenimis. Pasigailėjus gydymas bent mano praktikoje 78 procentai nedavė jokio rezultato, liko išsikasti duobę. Suprantu jei dėl egzotikos laikai porą, bet jei daugiau tai, aš dabar nebegydau,vetai nenusimano, vaistų kainos palyginus su avies kaina kosminės vieno kito karto nepakanka. Jei tik įtarimas kažkas ne taip dieną pastebiu palaikęs ant švaraus šieno ir vandens ant rytojaus skerstuvės- patikėkit pasiteisna

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Išvirk metelių (kartusis kietis) arbatos gerą saują litrui vandens rytą vakarą supilk . Pilk pasisodinęs ant šiknos ir išlyginęs kaklą ir galva į viršų, geriausia šampano butelis po pusę litro ant karto, veterinarijos yra anglies su priedais sušerk po šaukštą pere porą dienų uždžiūs

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pritariu kolegoms, kurie turi geriausius antibiotikus su mediniu kotu ir aštriais ašmenimis. Pasigailėjus gydymas bent mano praktikoje 78 procentai nedavė jokio rezultato, liko išsikasti duobę. Suprantu jei dėl egzotikos laikai porą, bet jei daugiau tai, aš dabar nebegydau,vetai nenusimano, vaistų kainos palyginus su avies kaina kosminės vieno kito karto nepakanka. Jei tik įtarimas kažkas ne taip dieną pastebiu palaikęs ant švaraus šieno ir vandens ant rytojaus skerstuvės- patikėkit pasiteisna

:icon-wink: Pasiteisina,jei gyvulys nekainuoja 700 Eur

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki. susiduriau su problema. mano avinukas negali normaliai esti,negali prasiziot,tenka maitint kisant edala pro snukio sona. veterinaras sake kad gali buti suparalizuoti zandikauliai arba patemptas nervas. Gal kam teko susidurti su panasia problema? gal kas galetu ka patarti? is anksto aciu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,reikia patarimo suaugus avis apsirgo,jau nuo vakar nenori keltis guli kojas istiesus giliai kvepuoja,išdumima gala atmest nes nepadumta ir guledama eda duona.kai pastatai ant koju truputi pageria vandens ir šieno pajeda,o šenden jau nepajegia atsikelti,eriavimosi požimiu nesimato. :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,reikia patarimo suaugus avis apsirgo,jau nuo vakar nenori keltis guli kojas istiesus giliai kvepuoja,išdumima gala atmest nes nepadumta ir guledama eda duona.kai pastatai ant koju truputi pageria vandens ir šieno pajeda,o šenden jau nepajegia atsikelti,eriavimosi požimiu nesimato. :eusa-think:

,,išdumima gala atmest ,,cia nesuprantau :icon-exclaim: manau geriausia priemone papjauti ir laiku !

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,reikia patarimo suaugus avis apsirgo,jau nuo vakar nenori keltis guli kojas istiesus giliai kvepuoja,išdumima gala atmest nes nepadumta ir guledama eda duona.kai pastatai ant koju truputi pageria vandens ir šieno pajeda,o šenden jau nepajegia atsikelti,eriavimosi požimiu nesimato. :eusa-think:

,,išdumima gala atmest ,,cia nesuprantau :icon-exclaim: manau geriausia priemone papjauti ir laiku !

ar gerai pjaut vakar suleidau nuo rachito vitaminu AD3.Nu ko toliau tuo blogiau senden nesikelia ant koju,neima ir duonos... :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu uzklausima-gal kam avis buvo suedusi ..kitkos sniura.. kuom baigesi ? man viena atrajojo guzuliuka tai radau isspjauta lauke ,nuo to laiko surinkdavau akyliai visus, na viena rado kazkur... :icon-confused:

Mano eriukas na toks jau ne pirmu dienu zindydavau is butelio su soske stvere ta soske ir nurijo visa biski pakramtes nu galvojau bus galas jam bet ne kaip niekur nieko... :) Tai cia gal ir nieko aisku geriau kad neestu tokiu dalyku...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu uzklausima-gal kam avis buvo suedusi ..kitkos sniura.. kuom baigesi ? man viena atrajojo guzuliuka tai radau isspjauta lauke ,nuo to laiko surinkdavau akyliai visus, na viena rado kazkur... :icon-confused:

Vienais metais viena kvailelė buvo nutvėrusi maišiuką :eusa-shifty: (buvau atnešusi duonos jame, įsikišau į kišenę po visko , bet pamečiau), kai pastebėjau bandžiau ją pasigauti, bet kas tau :eusa-clap: , šiaip ne taip nurijo(matyt pradėjus žiaumoti suprato kad nevalgomas bet atryti ir išspjauti nebesugebėjo :o )

jau laukiau blogiausio , bet nieko išgyveno :eusa-whistle:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu uzklausima-gal kam avis buvo suedusi ..kitkos sniura.. kuom baigesi ? man viena atrajojo guzuliuka tai radau isspjauta lauke ,nuo to laiko surinkdavau akyliai visus, na viena rado kazkur... :icon-confused:

Vienais metais viena kvailelė buvo nutvėrusi maišiuką :eusa-shifty: (buvau atnešusi duonos jame, įsikišau į kišenę po visko , bet pamečiau), kai pastebėjau bandžiau ją pasigauti, bet kas tau :eusa-clap: , šiaip ne taip nurijo(matyt pradėjus žiaumoti suprato kad nevalgomas bet atryti ir išspjauti nebesugebėjo :o )

jau laukiau blogiausio , bet nieko išgyveno :eusa-whistle:

Sveiki,na vis dar laksto est tik maziau eda...butu didesnis gyvulys kazkaip lengviau iseitu .... :eusa-pray:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vienas aviukas vaikšto kaip su medinėmis kojomis, vos juda, sunkiai keliasi, ar padėtų jei suleistumėm C vitamino?

:eusa-think: vitamino C? neteko dar girdsėti, šiaip visad suleidžiam seleno ir dar multivitaminu kartais. Ir reikia stebėti ar žinda avį, jei nežinda tai blogai, maža tikimybė kad išgyvens, o jei ir išgyvens tai ir bus suvargęs :eusa-snooty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...