Jump to content

belarus 920.4


kvantas

Recommended Posts

dar neturėjau laiko patikrinti bet šiaip turėtu būti taip jog į žvakes užkūrus pareina elektra, tai nesunku sužinoti su testeriu, o visą kitą tegul servizas aiškinasi :D

Nezinau tiksliai, konkreciai Tavo traktoriaus EDC ipatybiu , bet gali ir toks but variantas, kol pakankamai neisiles variklis i zvakes eis srove . Gali gedimas but ,del kurio nors termodaviklio gedimo , jei ir siltas motoras , kaitina zvakes , tad variantu daug .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na taip reikia juos kas kiek laiko pakeist vietomis. na pas mane irgi jau buvo vienas akumas numires bet po dvieju metu naudojimo tik. Ir pastebejau akumuliatoriaus lempute pradeda mirgcioti kai pasikrauna akumuliatoriai, nes tik uzvedus traktoriu ji nemirgcioja tik po geros darbo valandos pradeda mirgcioti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

radau pas save kad į žvakes pastoviai 24-26v pareina užkūrus ir apšilus varikliui, ryt skambinsiu servizui tegul patys ieško gedimo priežaščių, kažin žvakės ar nenudegusios dėl pastovauskaitimo :icon-confused:

Zvakes , pries tai visas atjungus , po viena pagal kibirksciavima galima patikrint , dazniausia neveikianti - jokios reakcijos . Gal vertetu pries tai pasiziuret ? , a tai bus - visas pakeitem , i saugiklius "kieravok" , ka neisluptu :) .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

paprasciausias budas patikrinti, jei tu dvieju saugikliu po 20A (baltu)(kur yra prie hidraulionio tepalo bako) nekepina tai geros zvakes yra. O jei jau kuris is saugikliu nudega tai zvake jau nebeveikia ir reikia keist zvake. As jau dvi zvakes esu pakeites tik zvake nebeikia ir saugiklis nudega..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sendiena, buvau atsiviniojes ta varza pasireguliuoti tai pas mane yra ant varzos 100k parasyta. Kuo ji skirasi nuo 250 kur foto ramunas.s yra idejas, kiek varza skiriasi. Tai pas mane yra perkirptas rudas laidas. ( kur pareina i isiurbimo kolektoriu pats desiniausias.) Tai vat meginau reguliuoti tai nieko man neisejo pasuki 30 laipsniu ir uzsidega lempute kabinoje. Ir testeri jungiaus tai labai minimaliai ka ten teina pareguliuoti. tai gal pas mane ne tas laidas perkirbtas ar ne tokia varza ideta, nes galios pokycio nera :D

p.s juk ta varza tik is vienos puses reguliuojasi? nes pas mane buvo ji aplydita plasmase tai tik is vienos puses ja nusiemiau db galvoju gal is kitos puses kas dar reguliuojasi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

beto ar atsijunget arba uzsidaret ta ismetamuju duju filtra.

tai sakau, gali isidet atgal, nieko neprarasi, neveiks, atjugsi. o ta duju filtra as ismeciau, ismeciau pries varzos dejima, galvojau pades. bet nepadejo. o tie atvare ir sake kad gerai kad ismeciau nes jie megsta praputi ir leidza atvifryza. kamina ir orginala palikes, nedejau tiesaus vamzdzio

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...