Jump to content

Japoniski traktoriukai ką patraukia?


skrebe

Recommended Posts

  • Atsakymai 65
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

sveiki. As katik pasidariau stumdytuva prie kubotos 1600B 1,10 cm pločio stumia pasakyškai žemes ar kanors kita. Bandziau zemiu kruva paskleisti tai ore kaip su vikšriniu nes stumdytuvo šlaunis dariau nuo galinio tilto i prieki tai kai stumi priekio nei truputi nekelia. Taip jis stumia visu savo svoriu, o jei padarysi nuo priekinio balkio tai tada kelia labai prieki ir nieko gero is to nera.

Nuotraukų gal galima pamatyti, nes stumdytuvo tokio nuo galinės ašies pardavime net nemačiau, gal tikrai gera idėja. Tik kaip jis kilnojasi po priekiniu tiltu? ten nelabai vietos daug.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, kiek su minitraktoriuku galima apdirbti ha? perku 7 ha ir galvoju 4-5 ha padaryti ariama.

Geriau t-25 mano manymu. Pvz bulves apvagoti gali ir tas ir tas, bet t-25 aukštesnis ir gali vagoti net paaugusias bulves. Be to, nors t-25 tik vieno tilto, bet jo padangos didesnės sveria daugiau , todėl ir traukos jėgos jis turi daugiau negu už tokią pačią kainą nupirktas japoniškas. Su dalim japoniškų problemos. Man dabar reikia priekinio tilto salnykų (riebokšlių) ir tokių išmatavimų kokių reikia nerandu visoje lietuvoje, galima užsakinėti iš Japonijos, bet kaina tai kosminė. O su tais salnykais tai problema garantuota. Dirbant daug metų gedimai garantuoti manau, o serviso japoniukams galima drąsiai sakyti netoli 0. T-25 jau užsirekomendavęs kaip gana patikimas traktoriukas, dalių jam ne taip dažnai ir reikia o ir nusipirkti gali kad ir lytagroj, sutvarkyti gali bet kuris kaimo traktorininkas, ne veltui jis kainuoja 2 kart daugiau nei dviejų tiltų t-40. Palyginti t-25 ir japonišką galiu, nes darbe dirba t-25 ir jau kokius 15 metų (jokių rimtų gedimų net grupė nekeista dirba medelyne, o japonišką turiu pats iseki tx15 (15ag du tiltai). T-25 galingesnis ir darbų padaro žymiai daugiau. Jei yra slaptų minčių su japoniuku šienauti veją mesk iš galvos, padangos drasko veją, vairuoti gana sunku mažuose plotuose, žymiai geriau vejai pjauti skirtas traktoriukas.

T-25 turi kabiną

t-25 didelis pliusas transportinis greitis gali važiuoti apie 20 km/ha greičiu japoniški tik iki 8-10 km/ha priklausomai nuo modelio dvitilčiai lėtesni.

Dirbant vasarą net be kabinos nuo japoniško traktoriuko variklio gauni karščio, išmetimo dujų grynu oru pasimėgauti neteks, bet t-25 šunti jau kaip reikalas.

Miške gal japoniukas ir geriau būtų kol nedaug sniego, nes šią žiemą strigau kur tik didesnė pusnis, pastumti neišeina t-25 aukštesnis, aukštesnes ir pusnis paima. O ir iki miško kol nuvažiuoji su japoške pamiegot gali. Triukšmo daug nuo abiejų aš be ausinių su jais nedirbu abiem, vibracijos gana didelės pas abu, labai padeda pirštinės, kad ir paprasčiausios.

Aš už t-25 tokiam kaip tavo plotui.

Japoškes mano manymu galima pirkti tik dėl gabaritų t.y. jei reikia dirbti kur kiti nepralenda šiltnamiuose, priemiesinuose soduose, kur sklypeliai labai maži, Šienauti tarp medelių . Ten kur kiti neįlenda vienu žodžiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėl salnykų. Yra kur gamina ir pagal išmatavimus. O šiaip paieškojus ar užsakius firmose, kur prekiauja mini traktoriukais, tai tikrai gautum. Kai turėjau mažesnį Yanmar-1410, tai maniau ibėda bus. Pavažinėjau po parduotuves ir susirinkau visokių salnykų(nes išardžiau visą tiltą ir viską pakeičiau, nors leido tik didieji), tik neradau tų didelių, kur ant vadinamų "stakanų" dedasi, tai nuvažiavau į Litechniją ir ,berods, po 30 Lt gavau. Dar yra Osmerida, Kretagro ir kt.Tikrai nebėda būtų gauti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėl salnykų. Yra kur gamina ir pagal išmatavimus. O šiaip paieškojus ar užsakius firmose, kur prekiauja mini traktoriukais, tai tikrai gautum. Kai turėjau mažesnį Yanmar-1410, tai maniau ibėda bus. Pavažinėjau po parduotuves ir susirinkau visokių salnykų(nes išardžiau visą tiltą ir viską pakeičiau, nors leido tik didieji), tik neradau tų didelių, kur ant vadinamų "stakanų" dedasi, tai nuvažiavau į Litechniją ir ,berods, po 30 Lt gavau. Dar yra Osmerida, Kretagro ir kt.Tikrai nebėda būtų gauti.

Ieškojau ir litechnijoj- nėra, o kur gamina?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėl salnykų. Yra kur gamina ir pagal išmatavimus. O šiaip paieškojus ar užsakius firmose, kur prekiauja mini traktoriukais, tai tikrai gautum. Kai turėjau mažesnį Yanmar-1410, tai maniau ibėda bus. Pavažinėjau po parduotuves ir susirinkau visokių salnykų(nes išardžiau visą tiltą ir viską pakeičiau, nors leido tik didieji), tik neradau tų didelių, kur ant vadinamų "stakanų" dedasi, tai nuvažiavau į Litechniją ir ,berods, po 30 Lt gavau. Dar yra Osmerida, Kretagro ir kt.Tikrai nebėda būtų gauti.

Ieškojau ir litechnijoj- nėra, o kur gamina?

Pabandyk ukininko kryzkelej ramuciuose. Jie ten egzotikos turi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
Dėl salnykų. Yra kur gamina ir pagal išmatavimus. O šiaip paieškojus ar užsakius firmose, kur prekiauja mini traktoriukais, tai tikrai gautum. Kai turėjau mažesnį Yanmar-1410, tai maniau ibėda bus. Pavažinėjau po parduotuves ir susirinkau visokių salnykų(nes išardžiau visą tiltą ir viską pakeičiau, nors leido tik didieji), tik neradau tų didelių, kur ant vadinamų "stakanų" dedasi, tai nuvažiavau į Litechniją ir ,berods, po 30 Lt gavau. Dar yra Osmerida, Kretagro ir kt.Tikrai nebėda būtų gauti.

Ieškojau ir litechnijoj- nėra, o kur gamina?

Pabandyk ukininko kryzkelej ramuciuose. Jie ten egzotikos turi.

Nuvažiuokit į hansaflex rasit visokių kokių tik širdis geidžia :eusa-whistle::eusa-whistle:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...
Pavažos buvo lygiai su peiliais, nes kai bandžiau nuleisti besisukančią ant lygių betoninių grindų, pradėjo kabinti betoną. Po to nuleidau kiek ymanoma ir peilį ir volą, bet man vis tiek per žemai. Be to, nuotraukose tas smulkintuvas buvo su Y peiliukais o, kai pasiėmiau, parsivežiau namo pasirodo su plaktukiniais. Dabar suprantu, kodėl kai psisiūliau atvažiuoti su traktoriuku ir užkabinti tiesiai ant jo ir tada jau pirkti pasakė "nu kam čia tas vargas viskas bus tikrai gerai". Vienu žodžiu šūdas ta Litechnija.

Apie pardavimą jau galvoju, bet kol pinigų netrūksta tai pasilaikysiu, nes tiek nebegausiu kiek mokėjau, o gal dar susitvarkysiu.

Sveiki

Gal jau ir pavėluotai, bet patarimas toks: Peilių aukštis reguliuojasi ne tik galiniu volu, bet ir išilgine trauke, ją ilgindamas sukelsi peliukus kiek reikia, jeigu pirkai AGMA naują tai turėjai gaut instrukciją, o ten labai aiškiai aprašyta muštukų aukščio reguliavimas. Turiu tkią žoliapjovę ir manau kaina atitinka kokybę, pjaunu žolę sode be problemų bulvienojai irgi dorojasi neblogai,tik aišku čia jau reik aukšty laikyti hidraulu ir dar šis aparatas smarkiai apkrauna darbinį tad reik geriau atkreipt dėmesy į plotį ir traktoriuko AG.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pavažos buvo lygiai su peiliais, nes kai bandžiau nuleisti besisukančią ant lygių betoninių grindų, pradėjo kabinti betoną. Po to nuleidau kiek ymanoma ir peilį ir volą, bet man vis tiek per žemai. Be to, nuotraukose tas smulkintuvas buvo su Y peiliukais o, kai pasiėmiau, parsivežiau namo pasirodo su plaktukiniais. Dabar suprantu, kodėl kai psisiūliau atvažiuoti su traktoriuku ir užkabinti tiesiai ant jo ir tada jau pirkti pasakė "nu kam čia tas vargas viskas bus tikrai gerai". Vienu žodžiu šūdas ta Litechnija.

Apie pardavimą jau galvoju, bet kol pinigų netrūksta tai pasilaikysiu, nes tiek nebegausiu kiek mokėjau, o gal dar susitvarkysiu.

Sveiki

Gal jau ir pavėluotai, bet patarimas toks: Peilių aukštis reguliuojasi ne tik galiniu volu, bet ir išilgine trauke, ją ilgindamas sukelsi peliukus kiek reikia, jeigu pirkai AGMA naują tai turėjai gaut instrukciją, o ten labai aiškiai aprašyta muštukų aukščio reguliavimas. Turiu tkią žoliapjovę ir manau kaina atitinka kokybę, pjaunu žolę sode be problemų bulvienojai irgi dorojasi neblogai,tik aišku čia jau reik aukšty laikyti hidraulu ir dar šis aparatas smarkiai apkrauna darbinį tad reik geriau atkreipt dėmesy į plotį ir traktoriuko AG.

Kokie peiliukai pas tave y formos ar plaktukiniai?

p.s ne pavėluotai, pavasariui reikia ruoštis : )

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane skardiniai muštukai AGMA95, kiek žinau tai muštukai geriau nei y forma, kadangi jie daug švariau nupjauna, o pro y tarpą lieka barzdelė. Ir dar žinau, kad AGMA 95 ir 115 tikrai eina su skardiniais muštukais, o y forma arba lieti muštukai, dedami į didesnio pločio AGMA žoliapjoves.

Jei įdomu tai tie skardiniai muštukai kainuoja Litechnijoi 14lt. o Lytagroj 5-6 lt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane skardiniai muštukai AGMA95, kiek žinau tai muštukai geriau nei y forma, kadangi jie daug švariau nupjauna, o pro y tarpą lieka barzdelė. Ir dar žinau, kad AGMA 95 ir 115 tikrai eina su skardiniais muštukais, o y forma arba lieti muštukai, dedami į didesnio pločio AGMA žoliapjoves.

Jei įdomu tai tie skardiniai muštukai kainuoja Litechnijoi 14lt. o Lytagroj 5-6 lt.

Pas mane agma 115 ir su plaktukiniais (lietais) muštukais. 15 ag isekis traukia, tik ant labai didelės žolės tenka jungti patį lėčiausią bėgį ir tai kartais tenka sustoti. Jei pakeliu aukščiau, tai galiu lakstyti kol iš balno išmes, bet kuo greičiau važiuoju tuo prasčiau nušienauja. Nušienavimo kokypė poprastė lieka stovėti kai kurie kiečių stiebai aplamdyti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki - Patarkit! :icon-confused:

Domina bulvių sodinama 1 vagos gal kas naudojat, jei galit parašykit atsiliepimą apie šį padargą. Ir dar gal teko domėtis kokia jos kaina Lenkijoj, šiaip Akpil nete rodo tik dvivagės kainas. Lietuvoj normaliausia kaina Kretingoje, įdomu ar jie veža į vietą ir kiek ta paslauga kainuoja?, nes Litechnija su Margučiais dėl kainų jau išprotėję!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
Pažiūrėk čia:

Nu greitis tai tragiškas, o ir buksuoja. Ten iseki 17 ag kažkoks, tai 15 ag, toks kaip mano tai išvis užsikastų turbūt.

Šį vaizdelį mačiau jau senokai ir greitis nėra toks jau tragiškas, nepalakstysi bulves sodindamas, kadangi dirbi ne laikui, o kokybei. Nemanau kad labai sunku traukt, turėtų būti panašus apkrovimas kaip ir vagojant, tačiau buksuoti gali kaip šiam vaizdelyje nes matosi, per daug išilginta traukė ir sodinama stovi suversta ant kaupikų ir dar manau kad būtų daug lengviau traukt jei būtų paruoštos vagos. Tad nesodinant hektarų sau iš lėto galima dirbt, vis geriau nei su arkliu.

Mane domina tik už kokią mažiausią kainą įmanoma nupirkt tokią sodinamą, klausimas? kas pirkot ką nors iš Kretagro , kiek ima už pristatymą?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Šį vaizdelį mačiau jau senokai ir greitis nėra toks jau tragiškas, nepalakstysi bulves sodindamas, kadangi dirbi ne laikui, o kokybei. Nemanau kad labai sunku traukt, turėtų būti panašus apkrovimas kaip ir vagojant, tačiau buksuoti gali kaip šiam vaizdelyje nes matosi, per daug išilginta traukė ir sodinama stovi suversta ant kaupikų ir dar manau kad būtų daug lengviau traukt jei būtų paruoštos vagos. Tad nesodinant hektarų sau iš lėto galima dirbt, vis geriau nei su arkliu.

Mane domina tik už kokią mažiausią kainą įmanoma nupirkt tokią sodinamą, klausimas? kas pirkot ką nors iš Kretagro , kiek ima už pristatymą?

Aš tavo vietoj nuvažiuočiau pas lenkus ir nusipirkčiau pigiau :eusa-dance:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

reiktu susikoperuoti, nes ir pats ieskau pirkt.Bet kiek ieskojau tai neradau lenkuos vienvages pirkt.

Įdomu kaip ieškojai, ar konkrečiai Lenkijoj, ar internetu? Aš žiūrėjau AKPIL svetainėje tai tikrai tokių neradau, ten tik dvivagės. Bet tai iš kur ima litechnija, margučiai ar kretagro ant jų taip pat yra AKPIL logotipas, tai reiškia Lenkai gamina. Manau kas gerai žino prekybos taškus žemės ūkio technika ir moka lenkiškai nesunkiai surastų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Internete jų kažkodėl nereklamuoja, turbūt kad nėra paklausi prekė, Lenkai gauna gerą ES paramą tai jie dirba rimtais agregatais. Manau būtų geriausia, mokant kalbą pasiskambint tiesiai į AKPIL firmą ir viskas būtų aišku, ir kaina ir prekybos taškai. Tada galima būtų palygint su lietuviškom kainom ir ar verta klaidžiot po Lenkiją.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pabandykit čia pasižiurėt http://www.motoallegro.pl , mačiau čia keles naudotas nuo 1000 iki 2500 zlotu kainos, kas kalbos nemokat tai pajieškos langelyje isiveskit žodi SADZARKA (sodinamoji).

Nu vienvagės tai aš čia nerandu, kalba reikalinga ne paieškai, o nuvažiavus į vietą susikalbėt arba telefonu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pabandykit čia pasižiurėt http://www.motoallegro.pl , mačiau čia keles naudotas nuo 1000 iki 2500 zlotu kainos, kas kalbos nemokat tai pajieškos langelyje isiveskit žodi SADZARKA (sodinamoji).

Nu vienvagės tai aš čia nerandu, kalba reikalinga ne paieškai, o nuvažiavus į vietą susikalbėt arba telefonu.

Jo susimoviau, neskaites pasižiūrėjau, kad dėžė nedidele ir pagalvojau, kad ten vienvagės :icon-redface:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...