Jump to content

Japoniski traktoriukai ką patraukia?


skrebe

Recommended Posts

  • Atsakymai 65
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

Nu žiūrėsim ir kantriai domėsiuos, jei teks palanki proga gal teks apsilankyt Lenkijoje su pažystamais stambesniais ūkininkais, kai jie vyks kokio nors padargo. Vienas praeitą pavasarį pirko dvivagę, tai mokėjo 1200 Lt. ir šiaip visus padargus susipirkinėja ten po trputį nes kainos ryškiai mažesnės, kiek girdėjau žmonės net trašas perka Lenkijoj irgi kaina daug mažesnė. Žodžiu nedega, ne šiemet tai vėliau, bet aš tokią sodinamą vistiek įsigysiu. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pažiūrėk čia:

Nu greitis tai tragiškas, o ir buksuoja. Ten iseki 17 ag kažkoks, tai 15 ag, toks kaip mano tai išvis užsikastų turbūt.

Ir greitis geras ir Iseki 17 Ag (ne kažkoks) :D ir nebuksuoja :eusa-whistle: ir dvivagė sodinamoji..

Ir dirva smėlis, bet vis viltis yra, kad maniškis bent vienvagę patrauks, kad ir lėtai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane 22 AG traktorius bet tik du varomi.Su vagotuvu dvieju vagu megsta traktorius buksuot,tai bulviasodes gali nelabai isvesti?

Na vienos vagos tai turi laisvai vežt, o kaip sakai dviejų vagų kaupiku vagoji tai čia jau trys korpusai plūgelių, nors tokiai galiai labai normalus padargas, nes pvz. kaimyno Vladimerecas visai normaliai traukia penkis korpusus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu žemė gerai išdyrbta (giliai) o bulvėm tik taip ir turi but išdyrbta, tai ta dvivagė sudinamoji labai nesunkiai traukesi todėl manau ja patrauks bet kuris mažylis, tik nereik pilt daug bulviu nes tada sunkiau ratai prasisuka, vat pakelt ja gali but sunkiau mažam traktoriui, ir manau iš tos dvivages labai nesudėtinga but padaryt dvi vienvages (čia matau perspektyva nedideliam versliukui)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

manau iš tos dvivages labai nesudėtinga but padaryt dvi vienvages (čia matau perspektyva nedideliam versliukui)

Pigiausia būtų pasidaryti pačiam, kaip pasidarė mano kaimynas. :lol: Iš Lietuvoje prekiaujančių dėvėta žemės ūkio technika pardavėjų nusipirko bulviasodės ratus , plūgelius ,kaušelius, dantračius, pačiam beliko pasidaryti tik bunkerį :eusa-dance:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
  • po 9 mėnesių...

Sveiki

turime nusipirke dvivage sodinama (lenkiska) japoniukai traukia gan gerai. As kabinu prie 30AJ dviems tiltais vedamo traktoriaus jokiu problemu, priekinis tiltas reikalingas jei vaziuoji i kalna. Kaimynas sodina su 21AJ vienu vedamu tiltu traktoriuku sektiek keblumu yra. I kalna sodindamas negali uzvaziuoti ir zmogus turi eiti salia sodinamosios, bet nedideli plota apsisodina be didelio vargo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 11 mėnesių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...