Jump to content

Herbicidai


varstelis

Recommended Posts

Sveiki ar naudojat Calibre 50/SX Primus ir Arrat

Man tai Calibre 50/SX Primus tai patiko labai o Arratu kažkaip nusivyliau

man kaip tik caliberis &primus nepatiko o arrat liuks ir ha kaina maza , cia gal labiau nuo purskimo laiko ir saligu priklauso :eusa-think:

Arratas nepatiko šitas geriau pasiteisino Calibre 50/SX Primus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki ar naudojat Calibre 50/SX Primus ir Arrat

Man tai Calibre 50/SX Primus tai patiko labai o Arratu kažkaip nusivyliau

man kaip tik caliberis &primus nepatiko o arrat liuks ir ha kaina maza , cia gal labiau nuo purskimo laiko ir saligu priklauso :eusa-think:

Arratas nepatiko šitas geriau pasiteisino Calibre 50/SX Primus

Bet brangus Calibre 50/SX Primus[ gal kas naudojat ką pigesnio ir veiksmingo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mano receptas kvieciams

nefirminis monitor 20 g

granstar nefirminis 15 g

grodyl lenkiskas 8 g

plius klijai, beja su perifoliu atsargiai, jei ji naudojat tai reiktu normas mazinti, tik nezinau ant kiek,

pernai perifoli naudojau rapsa purskiant, kur dejau 60 ml i ha tai rapsas labai sustresavo, kur gavo 30 ml ten nieko nejuto

zodziu tikrai atsargiai elkites

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mano receptas kvieciams

nefirminis monitor 20 g

granstar nefirminis 15 g

grodyl lenkiskas 8 g

plius klijai,

AR nepadauginai man tai tos pačios kontoros tavo minėtu normu granstaro ir monitoriaus užteko ir pam lipas ar dar koks pigesnis.Perifoli tai tik spec atveju naudojau.Tiesa nuo žoliu buvo purkšta iš rudens mezzo su grodylu plius pam iš pigiu kur už lita ha.O pavasari monitorius su granstaru.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 metų...
Sveiki , turiu klausima,

vasariniuose kvieciuose, kuo galima naikinti ( patikimai ) tuscia aviza ir dar jauciu, kad bus varpucio, pernai "nurandapinau" bet regis ne visur "paeme" :(

Gal galit patart geriausia herbicidu panaudojima siems "kenkejams" ?

Labai aciu .

vienas iš tokiu neblogų Monitorius..pats naudoju ..gerai susitvarko su aviža ir miežiais.. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki , turiu klausima,

vasariniuose kvieciuose, kuo galima naikinti ( patikimai ) tuscia aviza ir dar jauciu, kad bus varpucio, pernai "nurandapinau" bet regis ne visur "paeme" :(

Gal galit patart geriausia herbicidu panaudojima siems "kenkejams" ?

Labai aciu .

vienas iš tokiu neblogų Monitorius..pats naudoju ..gerai susitvarko su aviža ir miežiais.. :D

kaip tai su mieziais? isnaikina ir juos jei yra kvieciu sekloje? ir kas ji platina? kokia kaina?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki , turiu klausima,

vasariniuose kvieciuose, kuo galima naikinti ( patikimai ) tuscia aviza ir dar jauciu, kad bus varpucio, pernai "nurandapinau" bet regis ne visur "paeme" :(

Gal galit patart geriausia herbicidu panaudojima siems "kenkejams" ?

Labai aciu .

vienas iš tokiu neblogų Monitorius..pats naudoju ..gerai susitvarko su aviža ir miežiais.. :D

kaip tai su mieziais? isnaikina ir juos jei yra kvieciu sekloje? ir kas ji platina? kokia kaina?

Monitorius nukerta miežius ..gal ne 100% bet labai sumazina juos kviečiukuose.. :eusa-think: platina matyt visos rimtesnės firmos..čia jau žiurėk kas tau arčiau manau turi turėti...kaina...tiksliai nepasakysiu.. orginalus ar ne 100lt/ha...bet buna ir kitokių variantų.. :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Varputi nukalti prireiks monitoriaus 25gr/ha , bet rudeni vistiek teks glifosuoti , dar yra atributas taipat veikiantis pries vienaskiltes piktzoles ir nesenai pasirodes tombo (200gr/ha) pakankamai gerai naikinantis tiek varputi tiek ir palcialapes. Visu kaina sukasi nuo 40lt/ha iki 100lt/ha priklausomai nuo normos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...