Jump to content

Herbicidai


varstelis

Recommended Posts

monitor labai gerai lipika kerta... O mustang kazkaip nelabai man. Mustang forte "kabina " geriau. Normos neatmenu, tik zinau jog maksimalia purskiau.

Ir kiek kalbejo man konsultantai nereiketu metai is metu naudot sulforenijos klases herbicidu, nes piktzoles igauna atsparuma jiems. Tad tai dar apsunkina situacija.

o siaip tai su lipiku sunkoka....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Įdomu būtų sužinot kokius herbicidus Uk.algis naudojo šiemet pavasarį žiemkenčiuose? :D O gal purškiat tik rudenį ir to pakanka?

Oi ivairiausiu variantu , purskiu ir is rudens tarkim logranas 20gr/ha ir pavasari granstar 15gr misinije su grodyl 15gr +pam (dazniausiai perifolis) paskui monitor po savaites 15-20gr kitas variantas mustang -0,5l/ha ir vel monitor. Beje kur granstar ir grodil ten gali buti usniu ir tektu vel koki mcp naudot papildomai , dar variantas kuri siemet meginsiu tai logran ir monitor misinis, taip galvoju sukovot vienu purskimu ir su lipiku ir smilguole. Beje kur numates kitiems metams seti zm, rapsa ten stengiuosi issiversti be sulfuronu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 1 mėnesio...
  • po 2 savaičių...

Oi ivairiausiu variantu , purskiu ir is rudens tarkim logranas 20gr/ha ir pavasari granstar 15gr misinije su grodyl 15gr +pam (dazniausiai perifolis) paskui monitor po savaites 15-20gr kitas variantas mustang -0,5l/ha ir vel monitor. Beje kur granstar ir grodil ten gali buti usniu ir tektu vel koki mcp naudot papildomai , dar variantas kuri siemet meginsiu tai logran ir monitor misinis, taip galvoju sukovot vienu purskimu ir su lipiku ir smilguole. Beje kur numates kitiems metams seti zm, rapsa ten stengiuosi issiversti be sulfuronu.

Mane domina ar monitoriu per pus pigesni naudoji ar firmini.Aš praeitais metais monitoriu su granstaru naudojau tai labai patiko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...