Jump to content

Claas kombainai (informacija)


donace

Recommended Posts

Prieš 1 valandų, dova07 pranešimas:

Claas lexion 570  nuo 580  tarp jų dirbant laukia  jaučiasi labai dideli skirtumai ?

Reiktų pasilyginti specifikacijas ar tik variklio galia skirias ar ir viduriai skirias, ir tada turėsi atsakymą :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 30 minutes , manttys pranešimas:

tas pats kas 5 ir 6 kratuku skirtumas

Na įdomu, kodėl sako kad 570 yra nesusipratimas ir vos ne geriau 560 kratiklinis ? Ar čia dėl laidumo ar labiau technologinių  kokių niuansų?. Žinau kad  varikliai skirias 570 su  CAT o  580 merso. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 41 minutes , dova07 pranešimas:

Na įdomu, kodėl sako kad 570 yra nesusipratimas ir vos ne geriau 560 kratiklinis ? Ar čia dėl laidumo ar labiau technologinių  kokių niuansų?. Žinau kad  varikliai skirias 570 su  CAT o  580 merso. 

yra niuansu.. 580 platesnis (kaip ir 560), o 570 siauresnis. nemazai itakoja tai, kad siauresni sietai ir tam tikru kulturu pralaidumas bus zenkliai mazesnis. kvieciam tas neturetu daug itakoti. bet pagrindinis nasumo ribojimas (del kratuku) turetu buti kaip ir sutvarkytas ir tam paciam 570.

as asmeniskai imciau 560 arba 580

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijungiu prie klausimų apie lexionus.  Ką gero/blogo galite pasakyti apie lexioną 540/550 ? kokie niuansai ? į ką atreipti dėmesį renkantis? Gal kas ką turit užsislepę ko nėra skelbimuose iš šių modelių? :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 6 minutes , kazkass pranešimas:

Prisijungiu prie klausimų apie lexionus.  Ką gero/blogo galite pasakyti apie lexioną 540/550 ? kokie niuansai ? į ką atreipti dėmesį renkantis? Gal kas ką turit užsislepę ko nėra skelbimuose iš šių modelių? :)

540  bent CAT matoras silpnokas. 
su 6,6 pjaunama. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 8 minutes , dzipas pranešimas:

Mano senelis 450 su maziau kilovatu su 7,5 susitvarko, o viduriai tie patys - blin tai kur "suo pakastas"?

Maniau pas jus MB variklis.
Tada manau tarpinė, man ir kiek pjoviau gana. 
Bet pagrindiniam pjovikui, sakė mažai. 
Reik daugiau galios

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, Bulvinykas pranešimas:

 Berods 570 pirmi gavo jet streem valymo sistemą. Be jos neverta pirkt. 

Gal žinai nuo kelintu metu masinej gamyboj buvo su šia sistema ?  + reiškia tik papildomus ag ir didesni bunkeri ? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 31 minutes , dova07 pranešimas:

Gal žinai nuo kelintu metu masinej gamyboj buvo su šia sistema ?  + reiškia tik papildomus ag ir didesni bunkeri ? 

Jet streem yra valymo sistema  kur vejas papildimai pucias pries sietus ir nupucia pagrindines siuksles taip neapkraudamas sietu

 

Prieš 2 valandas, Witalikas pranešimas:

286

Mano 460 300ag, bet i kalniukus kartais parodo 100 proc. Jei dar pilt vaziuojant ir daug siaudu, manau ir trukuma pajausciau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, dova07 pranešimas:

Gal žinai nuo kelintu metu masinej gamyboj buvo su šia sistema ?  + reiškia tik papildomus ag ir didesni bunkeri ? 

pradėjo dėt 2005, bet ieškok kuo naujesnio. 570+ tt su cat c-13. Galingesnis oro srautas, didesnis grūdinis elevatorius ir bunkeris. Pats apie tokį kažkada galvojau, bet kitu keliu nuėjom.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 19 valandų, Bulvinykas pranešimas:

pradėjo dėt 2005, bet ieškok kuo naujesnio. 570+ tt su cat c-13. Galingesnis oro srautas, didesnis grūdinis elevatorius ir bunkeris. Pats apie tokį kažkada galvojau, bet kitu keliu nuėjom.

Pas mane 460 su c9 cat 660 pjaunama. Nu arba nesugebu arba  visiškai nemoku apkraut. Seip neskubinu, po manes ir po aplinkinių pas mane reliai pabirų nėra. Pabandziau 6,5kmh prie 7tonu dvylikta nakties jau rasa. Tai neregavo variklis y toky stresa🤔

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, Amber pranešimas:

Pas mane 460 su c9 cat 660 pjaunama. Nu arba nesugebu arba  visiškai nemoku apkraut. Seip neskubinu, po manes ir po aplinkinių pas mane reliai pabirų nėra. Pabandziau 6,5kmh prie 7tonu dvylikta nakties jau rasa. Tai neregavo variklis y toky stresa🤔

įdomiai čia pas tavy 🤣

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, Amber pranešimas:

Pas mane 460 su c9 cat 660 pjaunama. Nu arba nesugebu arba  visiškai nemoku apkraut. Seip neskubinu, po manes ir po aplinkinių pas mane reliai pabirų nėra. Pabandziau 6,5kmh prie 7tonu dvylikta nakties jau rasa. Tai neregavo variklis y toky stresa🤔

Tai ne vienas tu nusiperki mersa, o nasumas kaip su zirguliu :D nu bagoti zmones, nieko nepasakysi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, Amber pranešimas:

Pas mane 460 su c9 cat 660 pjaunama. Nu arba nesugebu arba  visiškai nemoku apkraut. Seip neskubinu, po manes ir po aplinkinių pas mane reliai pabirų nėra. Pabandziau 6,5kmh prie 7tonu dvylikta nakties jau rasa. Tai neregavo variklis y toky stresa🤔

Tai gal neveikia😂

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2024-03-01 at 22:58, Bulvinykas pranešimas:

pradėjo dėt 2005, bet ieškok kuo naujesnio. 570+ tt su cat c-13. Galingesnis oro srautas, didesnis grūdinis elevatorius ir bunkeris. Pats apie tokį kažkada galvojau, bet kitu keliu nuėjom.

2007metai 570+ tt variklis c-13, pjaunamoji 9m, tik kad valandeliu prikapseje 3400/2500

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...