Jump to content

Claas kombainai (informacija)


donace

Recommended Posts

Prieš 10 valandų, hobis pranešimas:

jei nesi susidures su ta problema tai klibink neklibines nieko ten nesuprasi 

jei jau kliba tai jau ragas. jei klibejimas vos vos juntamas tai prasisuksi su 1-1.5k eu. jei klibejimas juntamas stipriau sakykim staigiau paklibinus net juntamas kleksejimas sioks toks. tai nusiteikt reikes moket nuo 3k ir i virsu. priklausomai kiek zalu pridaryta bus. pradedant pagrindiniu velenu, prasisukusiom aboimom guoliu ir dantraciais.:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
Ką tik, Tomas01 pranešimas:

Nu tai made in germany aišku :) 

ant pagrindinių mazgų guoliai germany, japan, slovakia,o ant įtempėjų ir ne tokių svarbių mazgų china, poland, taiwan ir italy, arba susitaikai ir perki original arba perki iš kitur... ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , MFarmer pranešimas:

O tai kuo čia ta grandinė ypatinga, kad permokėti už ženkliuką 5 ar 10 kartų ir dar nežinia ką čia gauni😅

kadangi tema apie claas - kai rasi pigesnę ir ilgiau laikančią detalę nei su original ženkliuku, duok žinot ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , M&M pranešimas:

ant pagrindinių mazgų guoliai germany, japan, slovakia,o ant įtempėjų ir ne tokių svarbių mazgų china, poland, taiwan ir italy, arba susitaikai ir perki original arba perki iš kitur... ;)

Aš renkuosi originalias dalis, tik kuo toliau, tuo mažiau dalių iš europos pareina. Ar tai filtrai, ar guoliai ir t.t. Tai biški erzina, bet nieko nepadarysi, gamintojai tiesiog sąnaudas mažinasi kokybės sąskaita :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , Tomas01 pranešimas:

Aš renkuosi originalias dalis, tik kuo toliau, tuo mažiau dalių iš europos pareina. Ar tai filtrai, ar guoliai ir t.t. Tai biški erzina, bet nieko nepadarysi, gamintojai tiesiog sąnaudas mažinasi kokybės sąskaita :) 

na čia klausimas. juk ne kinietukai vaikai tas dalis surinkineja, yra gamybos linijos ir t.t.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką tik, manttys pranešimas:

na čia klausimas. juk ne kinietukai vaikai tas dalis surinkineja, yra gamybos linijos ir t.t.

Nu taip, kalbam ne apie noname detales. Turiu blogos patirties su hella lempom iš kinijos, su brembo stabdžiais iš kinijos, su claas, dar negaliu pasakyt :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , Tomas01 pranešimas:

Nu taip, kalbam ne apie noname detales. Turiu blogos patirties su hella lempom iš kinijos, su brembo stabdžiais iš kinijos, su claas, dar negaliu pasakyt :D 

manau, kad čia esminis dalykas, kad perki iš oficialaus atstovo. Minėtas detales greičiausiai ėmei iš autoserviso/detalių parduotuvės, kur jie patys nelabai ir tikrina tos kokybės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , manttys pranešimas:

manau, kad čia esminis dalykas, kad perki iš oficialaus atstovo. Minėtas detales greičiausiai ėmei iš autoserviso/detalių parduotuvės, kur jie patys nelabai ir tikrina tos kokybės.

Hella tai buvo jd gamykloj sudėtos ant traktoriaus, o brembo tai jo, iš tiekėjo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Bent jau su Claaso guoliais tai viskas gerai,  nesvarbu kad ir made in vietnam ar china ,kaip zapadlo tik vienas claaso  smulkintuvo naujas guolis buvo pabires po 15mh ir dar FAG ir made in Germany parašyta tai bandžiau aiškintis del broko ir aišku aš kaltas likau tipo guoli su plaktuku ikaliau ir cementovkę pažeidžiau :obscene-buttmoon:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 17 minutes , hobis pranešimas:

Bent jau su Claaso guoliais tai viskas gerai,  nesvarbu kad ir made in vietnam ar china ,kaip zapadlo tik vienas claaso  smulkintuvo naujas guolis buvo pabires po 15mh ir dar FAG ir made in Germany parašyta tai bandžiau aiškintis del broko ir aišku aš kaltas likau tipo guoli su plaktuku ikaliau ir cementovkę pažeidžiau :obscene-buttmoon:

kolegai tai vienas rimtesniu guoliu pirmo prasukimo metu susvilo , bet tokiais net man atrodo, kad tiketina montavimo klaida, ypac jeigu pirmom minutem..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Truputį apie gamybos šalis, nors ir ne Claas ir net ne kombainai. 2009 metais nupirkti 2 nauji tokios pat galios traktoriai JD ir Case. JD tais metais dar buvo, kad į kurią vietą pirštu besi - viskas Made in Germany ir žinomų gamintojų. Na o Case dalys iš viso pasaulio, tame tarpe ir Azijos, dažnai pavadinimai negirdėti arba iš viso noname. Case per 6000mh absoliučiai 0 bėdų. JD iš esmės didelių bėdų nekėlė, bet nuo antrų metų nebuvo sezono, kad kažkas neišlįstų. Per 4000mh pakeisti įvairūs davikliai 5 vnt, dėl sukietėjusių o-ringų antifrizas bėgo (pakeisti vėl į originalius po 15€/vnt), oro sistemos nesandarumai ir panašios bėdelės.

Ai dar JD visos lempos Hella ir vėl gi made in Germany. Vienas iš priekinių žibintų pats viduje lempos taip atsipurtė, kad plastikai suskilo ir kreivai šviesti pradėjo (išoriškai tikrai nepažeistas, tiesiog viduje žibinto buvo brokas).

Taip kad ne viskas auksas, kas Vokietijoj pagaminta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 9 minutes , M&M pranešimas:

siūlau atsidaryti ir pažiūrėti kiek ten to tepalo būna :) aš visus tikrinu ir dadedu guolinio tepalo :)

nu čia jau biški nepasitiki gamykla :D

Man geriausias bajeris kai pakeiti klibantį guolį į naują ir vis tiek kliba :D O kliba, nes koks c3 guolis su laisvesniu takeliu..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 4 minutes , manttys pranešimas:

nu čia jau biški nepasitiki gamykla :D

Man geriausias bajeris kai pakeiti klibantį guolį į naują ir vis tiek kliba :D O kliba, nes koks c3 guolis su laisvesniu takeliu..

gyvenimas privertė :) tiesiog gaila laiko kasmet tuos pačius guolius keitaliot, bent jau 2-3 sezonus atlaikytų, pridedu papildomai tepalo žinau, kad blogiau nebus :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...