Jump to content

Triušių augintojų kooperatyvas


gedmins

Recommended Posts

Vokietijoje kooperacija turi gilias (apie 150 metų) tradicijas. Šiuo metu šalyje yra daugiau nei 100 tūkst. pieno tiekėjų, susibūrusių į 200 kooperatyvų, vidutinį ūkį sudaro 42 karvės. Racionalūs ir perspektyvūs laikomi 60-100 karvių ūkiai.

sitas sakinys yra visa esme del ko lietuviai tokiame sude. nes tik sugeba pasakyti riekia laikyti daug tada apsimoka o jei mazai tai ne. ir nesvarbu ar tai zemes uki ar kas kitas. tiesiog visur yra kalama kad reikalingas tik stambus verslas o smulkus neapsimoka :icon-cry:

kas yra smulkus ir kas yra stambus ??? Jai laikysi 1 -5 karves, tai tikrai iš to nepragyvensi ir tai aplamai žaidimas :eusa-naughty: reik tada daugiau kažką laikyti ir su galva :)

Didžiausia problema yra ta, kad prasimušti iki to optimalaus lygio - pragariškai sunku :( vienas nepatempi, o imti paskolą - reiks dirbti ir .... nebūtinai uždirbsi, čia jau daug nepamaklevosi :icon-cry: Dar vienas būdas truputi pasilengvinti - kooperuotis, bet.... reik organizuoti, neduok die kitas puse grūdo uždirbs daugiau ir t.t. :eusa-pray:

Nu kas belieka, sėdi prie suskilusios geldos ir keiki visą pasaulį :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 344
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

del kooperacijos????

Pritariu, tai gera ideja iniciatyva ir kaip kitaip bepavadinsi..

Bet yra viena smulkmena---"Ne visi vienodai supranta komanda -GULK" (todel ne visus ima i armija-ir ne visi vienodai supranta susijungimo ideja)???

Kaip ir kalbejom susirinke, visi uz apsijungima ir benravima. Bet siandien nematau nei maziausios uzuominos apie KOOPERATYVA. O diktuojamos salygos, ne partneryste. As paimsiu uz tiek ir tiek, nori duodi, ---NEnori --NEduok. Tam mes norim susijungti, kad pasiulytume rinkai produkcija ir galetume issidereti palankesnes kainas, o siandien kaip ir buvo---pavieniai augintojai --pavienes iniciatyvos. Jeigu turit rinka ir reikalinga produkcija, tai junkimes ir realizuokim,-pleskimes. As nenoriu listi i kito kisene, bet kai norima zulikavoti, tai nelabai grazu.? Jeigu susijungimas bus grindziamas tik SAVANAUDISKAIS tikslais,-KAIP IR MINEJAU,- NIEKO IS TO NESIGAUS.

Tokie butu pirmadieniniai, po sunkiu savaitgalio darbu ukyje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

dar pagalvojau , kad visu musu maziu didziausia problema yra pinigai taigi gal kas galetu pasidalinti mintimis apie europinius pinigus ar siaip apie paramas lengvatines paskolas kazka girdejau kad zemes ukio ministras isleido isakyma kad rems triusiu versla tai gal yra tuo labiau besidominciu galetu mus apsviest

Labai aktuali tema ir skaudi :) Ištiesų tai didelio čia nė vieno nėra, net Lietuvoj nėra didelių triušių augintojų :) Mano manymu didelis ūkis prasidada nuo maždaug 1200 patelių ir į viršų :lol:

Kiek teko domėtis parama, tai gauti galėčiau nebent per jaunąjį ūkininką ir tai kiek žinau ten pinigėliai baigės :( Jai per ten einant vėl sunkumai, realiai paprasta būtų panaudoti veislinei bandai užpirkti, o visur kitur reiktų 2 kartus prmokėti ir popierių krūvas sunešti :(

Nežinau gal kiti turi kokios kitokios patirties, būtų šaunu jai pasidalintumėt :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

dar pagalvojau , kad visu musu maziu didziausia problema yra pinigai taigi gal kas galetu pasidalinti mintimis apie europinius pinigus ar siaip apie paramas lengvatines paskolas kazka girdejau kad zemes ukio ministras isleido isakyma kad rems triusiu versla tai gal yra tuo labiau besidominciu galetu mus apsviest

Labai aktuali tema ir skaudi :) Ištiesų tai didelio čia nė vieno nėra, net Lietuvoj nėra didelių triušių augintojų :) Mano manymu didelis ūkis prasidada nuo maždaug 1200 patelių ir į viršų :lol:

Kiek teko domėtis parama, tai gauti galėčiau nebent per jaunąjį ūkininką ir tai kiek žinau ten pinigėliai baigės :( Jai per ten einant vėl sunkumai, realiai paprasta būtų panaudoti veislinei bandai užpirkti, o visur kitur reiktų 2 kartus prmokėti ir popierių krūvas sunešti :(

Nežinau gal kiti turi kokios kitokios patirties, būtų šaunu jai pasidalintumėt :)

Is tiesu, dabar kvietimu, kuriais galetu pasinaudoti triusininkai, nera paskelbta. Kur buvo imanoma kazka gauti, pinigeliai jau isdalinti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi mieli kolegos koperatininkai, gryztant prie koperatyvo temos, kad ir dabartine situacija, siulo Prancuzai dabar tiesiai is ju paimt pateliu, garantuotesnes nei is Cekijos, nes cia is motinines imones, ir kaina mazesne mano kieme gautusi nei pas cekus uz 1000 km. Ale vat beda kiekiai. Atsiskaitymo nori is anksto. Be koperatyvo net neisivaizduoju pirkimo proceduros, nei as tiek euru galiu is savo kisenes sumoket ir tiketis kad istumdysiu, nei jus savo eurus patikesit man :). Su koperatyvu but paprasciau, sumetam euriukus i koperatyvo kasa, ir darom pirkima per koperatyva, visiem ramiau miegotusi, nei savo pinigelius patikejus kam nors. But normaliai, pasidalinus tuos 2500 pateliu, galetume apie 20-22 tonas triusienos stampuot i menesi. Ale vel beda, kur tiek paskerst, kur tiek relizuot. Tik vat bijau kad gali kazkas surizikuot ir vienas savom bapkem isukt ta reikala, tada visi galesim pirkt spynas ir kabint ant savo triusynu, su tokiais mastais ir zinant musu "lenciuginiu" produktyvuma, nepakonkuruosi. Zodziu "kalkit mane prie kryziaus", bet mano nuomone tokia, reik kopertyvo ir pirma reik nepabijot kazkiek is savo ikist, kad paskui galetum tiketis grazos. Laukiu kolegu komentaru ir pasiulymu, beje ir sveika pagrysta kritika priimtina.

P.s. idomu ka uzgiedotu kazkurios ten triusininku draugijos pirmininkas, kur kazkokiam straipsni rekavo ''Duokit tik kiekius ir bus parduota i Vakarus", reliai ta fura triusiu uzaugint susikoperavus apie 20-30 augintoju, nera taip sudetinga:).

P.P.s. Hyplus gal jau ka prauostinejai del koperatyvo niuansu kaip buvai zadejas?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi mieli kolegos koperatininkai, gryztant prie koperatyvo temos, kad ir dabartine situacija, siulo Prancuzai dabar tiesiai is ju paimt pateliu, garantuotesnes nei is Cekijos, nes cia is motinines imones, ir kaina mazesne mano kieme gautusi nei pas cekus uz 1000 km. Ale vat beda kiekiai. Atsiskaitymo nori is anksto. Be koperatyvo net neisivaizduoju pirkimo proceduros, nei as tiek euru galiu is savo kisenes sumoket ir tiketis kad istumdysiu, nei jus savo eurus patikesit man :). Su koperatyvu but paprasciau, sumetam euriukus i koperatyvo kasa, ir darom pirkima per koperatyva, visiem ramiau miegotusi, nei savo pinigelius patikejus kam nors. But normaliai, pasidalinus tuos 2500 pateliu, galetume apie 20-22 tonas triusienos stampuot i menesi. Ale vel beda, kur tiek paskerst, kur tiek relizuot. Tik vat bijau kad gali kazkas surizikuot ir vienas savom bapkem isukt ta reikala, tada visi galesim pirkt spynas ir kabint ant savo triusynu, su tokiais mastais ir zinant musu "lenciuginiu" produktyvuma, nepakonkuruosi. Zodziu "kalkit mane prie kryziaus", bet mano nuomone tokia, reik kopertyvo ir pirma reik nepabijot kazkiek is savo ikist, kad paskui galetum tiketis grazos. Laukiu kolegu komentaru ir pasiulymu, beje ir sveika pagrysta kritika priimtina.

P.s. idomu ka uzgiedotu kazkurios ten triusininku draugijos pirmininkas, kur kazkokiam straipsni rekavo ''Duokit tik kiekius ir bus parduota i Vakarus", reliai ta fura triusiu uzaugint susikoperavus apie 20-30 augintoju, nera taip sudetinga:).

P.P.s. Hyplus gal jau ka prauostinejai del koperatyvo niuansu kaip buvai zadejas?

Visiskai pritariu - va tam ir reikalingas kooperatyvas. Bet kol kas tik lyg is debesu girdejes, kad tokius kiekius paimtu i Vakarus. reiktu kazkaip kazkam is musu realiai pasidometi, nes jei tik butu garantuota realizacija, nematau bedu issidalinti si kieki. Yra ir kitas reikalas - tu tonu supirkimo kaina. Pvz. vasara buvau Kroatijoje, tai triusiena ten uz panasiai 20 lt turguje. Aisku Kroatija ne Prancuzija, bet kainos turetu buti lyg ir panasios. Jei pasirodytu, kad superka po kokius 12 Lt, tai kazin ar gaunasi biznis, dar plius pristatymas ir pan. Kitas dalykas - kokie gal yra dar papildomi reikalavimai ar pan.

Nes jei issidalinti 2500 pateliu Lietuvos rinkai, tai nezinau, jauciu spynas tai pat tektu kabinti, nes uzverstume rinka del konkurencijos pigia triusiena :icon-mrgreen: Sioje vietoje be eksporto nei per kur.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi mieli kolegos koperatininkai, gryztant prie koperatyvo temos, kad ir dabartine situacija, siulo Prancuzai dabar tiesiai is ju paimt pateliu, garantuotesnes nei is Cekijos, nes cia is motinines imones, ir kaina mazesne mano kieme gautusi nei pas cekus uz 1000 km. Ale vat beda kiekiai. Atsiskaitymo nori is anksto. Be koperatyvo net neisivaizduoju pirkimo proceduros, nei as tiek euru galiu is savo kisenes sumoket ir tiketis kad istumdysiu, nei jus savo eurus patikesit man :). Su koperatyvu but paprasciau, sumetam euriukus i koperatyvo kasa, ir darom pirkima per koperatyva, visiem ramiau miegotusi, nei savo pinigelius patikejus kam nors. But normaliai, pasidalinus tuos 2500 pateliu, galetume apie 20-22 tonas triusienos stampuot i menesi. Ale vel beda, kur tiek paskerst, kur tiek relizuot. Tik vat bijau kad gali kazkas surizikuot ir vienas savom bapkem isukt ta reikala, tada visi galesim pirkt spynas ir kabint ant savo triusynu, su tokiais mastais ir zinant musu "lenciuginiu" produktyvuma, nepakonkuruosi. Zodziu "kalkit mane prie kryziaus", bet mano nuomone tokia, reik kopertyvo ir pirma reik nepabijot kazkiek is savo ikist, kad paskui galetum tiketis grazos. Laukiu kolegu komentaru ir pasiulymu, beje ir sveika pagrysta kritika priimtina.

P.s. idomu ka uzgiedotu kazkurios ten triusininku draugijos pirmininkas, kur kazkokiam straipsni rekavo ''Duokit tik kiekius ir bus parduota i Vakarus", reliai ta fura triusiu uzaugint susikoperavus apie 20-30 augintoju, nera taip sudetinga:).

P.P.s. Hyplus gal jau ka prauostinejai del koperatyvo niuansu kaip buvai zadejas?

Visiskai pritariu - va tam ir reikalingas kooperatyvas. Bet kol kas tik lyg is debesu girdejes, kad tokius kiekius paimtu i Vakarus. reiktu kazkaip kazkam is musu realiai pasidometi, nes jei tik butu garantuota realizacija, nematau bedu issidalinti si kieki. Yra ir kitas reikalas - tu tonu supirkimo kaina. Pvz. vasara buvau Kroatijoje, tai triusiena ten uz panasiai 20 lt turguje. Aisku Kroatija ne Prancuzija, bet kainos turetu buti lyg ir panasios. Jei pasirodytu, kad superka po kokius 12 Lt, tai kazin ar gaunasi biznis, dar plius pristatymas ir pan.

Na cia vel reik koperatyvo ir ant kiekiu eit, tada ir pristatymo islaidos kitos. Jei atsivezt is Prancuzijos 2500 pateliu, tai transportas kainuoja vienam triusiui gaunasi apie 3 eurai, jei atsivezt 100 tai gaunasi....

o apie 14 uz skerdiena masinej gamyboj, manau normalu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi mieli kolegos koperatininkai, gryztant prie koperatyvo temos, kad ir dabartine situacija, siulo Prancuzai dabar tiesiai is ju paimt pateliu, garantuotesnes nei is Cekijos, nes cia is motinines imones, ir kaina mazesne mano kieme gautusi nei pas cekus uz 1000 km. Ale vat beda kiekiai. Atsiskaitymo nori is anksto. Be koperatyvo net neisivaizduoju pirkimo proceduros, nei as tiek euru galiu is savo kisenes sumoket ir tiketis kad istumdysiu, nei jus savo eurus patikesit man :). Su koperatyvu but paprasciau, sumetam euriukus i koperatyvo kasa, ir darom pirkima per koperatyva, visiem ramiau miegotusi, nei savo pinigelius patikejus kam nors. But normaliai, pasidalinus tuos 2500 pateliu, galetume apie 20-22 tonas triusienos stampuot i menesi. Ale vel beda, kur tiek paskerst, kur tiek relizuot. Tik vat bijau kad gali kazkas surizikuot ir vienas savom bapkem isukt ta reikala, tada visi galesim pirkt spynas ir kabint ant savo triusynu, su tokiais mastais ir zinant musu "lenciuginiu" produktyvuma, nepakonkuruosi. Zodziu "kalkit mane prie kryziaus", bet mano nuomone tokia, reik kopertyvo ir pirma reik nepabijot kazkiek is savo ikist, kad paskui galetum tiketis grazos. Laukiu kolegu komentaru ir pasiulymu, beje ir sveika pagrysta kritika priimtina.

P.s. idomu ka uzgiedotu kazkurios ten triusininku draugijos pirmininkas, kur kazkokiam straipsni rekavo ''Duokit tik kiekius ir bus parduota i Vakarus", reliai ta fura triusiu uzaugint susikoperavus apie 20-30 augintoju, nera taip sudetinga:).

P.P.s. Hyplus gal jau ka prauostinejai del koperatyvo niuansu kaip buvai zadejas?

Visiskai pritariu - va tam ir reikalingas kooperatyvas. Bet kol kas tik lyg is debesu girdejes, kad tokius kiekius paimtu i Vakarus. reiktu kazkaip kazkam is musu realiai pasidometi, nes jei tik butu garantuota realizacija, nematau bedu issidalinti si kieki. Yra ir kitas reikalas - tu tonu supirkimo kaina. Pvz. vasara buvau Kroatijoje, tai triusiena ten uz panasiai 20 lt turguje. Aisku Kroatija ne Prancuzija, bet kainos turetu buti lyg ir panasios. Jei pasirodytu, kad superka po kokius 12 Lt, tai kazin ar gaunasi biznis, dar plius pristatymas ir pan.

Na cia vel reik koperatyvo ir ant kiekiu eit, tada ir pristatymo islaidos kitos. Jei atsivezt is Prancuzijos 2500 pateliu, tai transportas kainuoja vienam triusiui gaunasi apie 3 eurai, jei atsivezt 100 tai gaunasi....

o apie 14 uz skerdiena masinej gamyboj, manau normalu.

Turejau omenyje triusienos pristatymo islaidas. Tai pat reikia paziureti kitas salygas - kaip su mokesciais, reikalavimais paciai triusienai ir pan. Manau, su masine gamyba, ir 12 lt normaliai, bet norejau pasakyti, kad po to kol nuvaziuos iki supirkimo, is ju neliktu kokie 8 :icon-rolleyes: Na, bet as optimistas. pabandysiu per savaite paieskoti bent preliminariai kokios triusienos eksporto galimybes, nes siek tiek dirbu toje srityje tiesioginiame savo darbe.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Visiskai pritariu - va tam ir reikalingas kooperatyvas. Bet kol kas tik lyg is debesu girdejes, kad tokius kiekius paimtu i Vakarus. reiktu kazkaip kazkam is musu realiai pasidometi, nes jei tik butu garantuota realizacija, nematau bedu issidalinti si kieki. Yra ir kitas reikalas - tu tonu supirkimo kaina. Pvz. vasara buvau Kroatijoje, tai triusiena ten uz panasiai 20 lt turguje. Aisku Kroatija ne Prancuzija, bet kainos turetu buti lyg ir panasios. Jei pasirodytu, kad superka po kokius 12 Lt, tai kazin ar gaunasi biznis, dar plius pristatymas ir pan.

Na cia vel reik koperatyvo ir ant kiekiu eit, tada ir pristatymo islaidos kitos. Jei atsivezt is Prancuzijos 2500 pateliu, tai transportas kainuoja vienam triusiui gaunasi apie 3 eurai, jei atsivezt 100 tai gaunasi....

o apie 14 uz skerdiena masinej gamyboj, manau normalu.

Turejau omenyje triusienos pristatymo islaidas. Tai pat reikia paziureti kitas salygas - kaip su mokesciais, reikalavimais paciai triusienai ir pan. Manau, su masine gamyba, ir 12 lt normaliai, bet norejau pasakyti, kad po to kol nuvaziuos iki supirkimo, is ju neliktu kokie 8 :icon-rolleyes: Na, bet as optimistas. pabandysiu per savaite paieskoti bent preliminariai kokios triusienos eksporto galimybes, nes siek tiek dirbu toje srityje tiesioginiame savo darbe.

Na as ir turejau omeny, kad triusienos pristatyma galetu organizuot koperatyvas, tada ant kiekiu pristatymo islaidos gerokai sumazetu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

2500 patelių per metus tikrai sučiaumosim, visų iškaro, biški kinkos per silpnos bijau :lol: plius taip plačiai užsimojant reik dar daug darbų nuveikti, bet jai dirbsim - padarysim :) Patelių atvežimą reik dalimis planuoti mano nuomone , taip bus lengviau ,ba finansus gali ištikti krachas jai prasisakičiuosim :icon-cry:

Pateles nupirkti, čia vienas lengviausių darbų ir finansiškai vienas pigiausių :) (neįsižeisk tomeliss, tai tikrai didelis darbas, bet... priešaky dar daug )

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

2500 patelių per metus tikrai sučiaumosim, visų iškaro, biški kinkos per silpnos bijau :lol: plius taip plačiai užsimojant reik dar daug darbų nuveikti, bet jai dirbsim - padarysim :) Patelių atvežimą reik dalimis planuoti mano nuomone , taip bus lengviau ,ba finansus gali ištikti krachas jai prasisakičiuosim :icon-cry:

Pateles nupirkti, čia vienas lengviausių darbų ir finansiškai vienas pigiausių :) (neįsižeisk tomeliss, tai tikrai didelis darbas, bet... priešaky dar daug )

Visai neisizeidziau :lol: . Cia tik toks tarp kitko darbelis buvo padarytas, mes kolkas per skysti jiems:). Na bet jau kontaktas yra. Zodziu pas mane ant kiemo patele gaunasi 18 euru imant kiekius. Cekuose 19+PVM 9% + parvezimas. Cia geras pavyzdys ka daro kiekiai. Beje cia kaina pradziai, veliau kaip supratau galima but numust. Beje ir pats planuoju ( cia jau realiai 22 lapkricio pust i Cekus, ten mazais uzsiima:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

2500 patelių per metus tikrai sučiaumosim, visų iškaro, biški kinkos per silpnos bijau :lol: plius taip plačiai užsimojant reik dar daug darbų nuveikti, bet jai dirbsim - padarysim :) Patelių atvežimą reik dalimis planuoti mano nuomone , taip bus lengviau ,ba finansus gali ištikti krachas jai prasisakičiuosim :icon-cry:

Pateles nupirkti, čia vienas lengviausių darbų ir finansiškai vienas pigiausių :) (neįsižeisk tomeliss, tai tikrai didelis darbas, bet... priešaky dar daug )

Visai neisizeidziau :lol: . Cia tik toks tarp kitko darbelis buvo padarytas, mes kolkas per skysti jiems:). Na bet jau kontaktas yra. Zodziu pas mane ant kiemo patele gaunasi 18 euru imant kiekius. Cekuose 19+PVM 9% + parvezimas. Cia geras pavyzdys ka daro kiekiai. Beje cia kaina pradziai, veliau kaip supratau galima but numust. Beje ir pats planuoju ( cia jau realiai 22 lapkricio pust i Cekus, ten mazais uzsiima:)

Tai labai normali kaina. + kokybė garantuota.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pabandziau pacekinti, kas internete siulosi parduoti triusiena dideliais kiekiais. Ka galiu pasakyti po pusdienio intensyvaus narsymo - pasirodo kinai turbut pirmauja ne tik pagal televizoriu gamyba, bet ir pagal triusienos uzauginima... Viename kinu eksporto galimybiu puslapyje radau net 25 adresus, kurie galetu per menesi pateikti bent 100 tonu triusienos :icon-geek: parasiau keletui elektroninius laiskus, idomu kokios salygos ir po kiek.

Gerai, kad pasirodo, kad yra tam tikri ribojimai kinu triusienos importui i ES - muitai, reikalavimai skerdykloms, paciai triusienai, gabenimo salygoms. Tai kitu atveju nezinau kaip butu...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pabandziau pacekinti, kas internete siulosi parduoti triusiena dideliais kiekiais. Ka galiu pasakyti po pusdienio intensyvaus narsymo - pasirodo kinai turbut pirmauja ne tik pagal televizoriu gamyba, bet ir pagal triusienos uzauginima... Viename kinu eksporto galimybiu puslapyje radau net 25 adresus, kurie galetu per menesi pateikti bent 100 tonu triusienos :icon-geek: parasiau keletui elektroninius laiskus, idomu kokios salygos ir po kiek.

Gerai, kad pasirodo, kad yra tam tikri ribojimai kinu triusienos importui i ES - muitai, reikalavimai skerdykloms, paciai triusienai, gabenimo salygoms. Tai kitu atveju nezinau kaip butu...

Pačių kinų kaip triušių :lol: tai tikrai nenuostabu, kad ir triušiokų galėtų patiekti, bet kiek ten teisybės ir kokios sąlygos reiktų gilaus tyrimo. Jie dažnai jungiasi į darinius ir jai tik kas gauna kokį užsakymą, tai visi kaip skruzdės subėga ir suneša :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pradziai siulyciau daryt sarasiuka ar butu norinciu isigyt tu Hyla pateliu, ir kokiais kiekiais ju noretu. Kiek supratau triusininkai cia visi smulkus, bet norus gal ir didelius turi.

Toki kieki pateliu per metus reikia paimt, ar vienu kartu iskarto?

Exportuot gal ne tik i vakarus, bet ir i Rusija butu galima? jei nieko nemaisau, kazkas rase, kad ten kainos irgi neblogos? Pieno produktus tai i ta puse eksportuoja...

Bijau, kad nora turim, akys dideles, o investuot tai nera is ko...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pradziai siulyciau daryt sarasiuka ar butu norinciu isigyt tu Hyla pateliu, ir kokiais kiekiais ju noretu. Kiek supratau triusininkai cia visi smulkus, bet norus gal ir didelius turi.

Toki kieki pateliu per metus reikia paimt, ar vienu kartu iskarto?

Exportuot gal ne tik i vakarus, bet ir i Rusija butu galima? jei nieko nemaisau, kazkas rase, kad ten kainos irgi neblogos? Pieno produktus tai i ta puse eksportuoja...

Bijau, kad nora turim, akys dideles, o investuot tai nera is ko...

hyla triusiu galima nusipirkti ir lietuvoje

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pradziai siulyciau daryt sarasiuka ar butu norinciu isigyt tu Hyla pateliu, ir kokiais kiekiais ju noretu. Kiek supratau triusininkai cia visi smulkus, bet norus gal ir didelius turi.

Toki kieki pateliu per metus reikia paimt, ar vienu kartu iskarto?

Exportuot gal ne tik i vakarus, bet ir i Rusija butu galima? jei nieko nemaisau, kazkas rase, kad ten kainos irgi neblogos? Pieno produktus tai i ta puse eksportuoja...

Bijau, kad nora turim, akys dideles, o investuot tai nera is ko...

hyla triusiu galima nusipirkti ir lietuvoje

bet dar labai nedideli kiekiai, manau jei bus paklausa, bus ir pasiula, net ir konkurencija atsiras. Zmones jau pradeda suprast kas tai yra. Nors kai pagimdziau ideja ir pries pora metu parsiveziau pirmus hyla i LT, tai buvau vieno zinomo veisejo isvadintas dunduku, o ir daugelis ziurejo itariai. Bet kaip pastebiu poziuris keiciasi, manau pastangos nenuejo veltui ir ne as vienas dundukas ant Lietuvos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O kas jau cia per specifine veisle ta HYLA kad dunduku ivadino?

o kaip cia placiau yra vistos dedekles ir yra vistos mesines taip ir triusiai hyla yra mesiniai triusiai

na gal ne visai tiksliai pasakyta ir taip. Mesiniai tai ir kalifornai, zelandai ir pan, o visi hibridai HYLA, HYPLUS, ZIKA, HYCOLE, KUNISAR ir pan. yra keliu veisliu (padermiu) misinys, kuris pirmoj kryzminimo tarp PARENT liniju kartoj, duoda maksimalu HETEROZES efekta, kuo ir yra pagrysta broileriu hibridu auginimas. Hibridizacija naudojame siuolaikiniam ukininkavime praktiskai visur, tiek augalininkystej, tiek gyvulininkystej. Hibridai geriau auga, geriau pasavina pasarus, atsparesni ligom. Taciau hibridai 100% neissaugoja savo geruju savybiu tolimesnese kartose, todel tevines linijas reikia pastoviai keisti. Kuriant hibrdus, genetikos centruose Patinu linijose yra kreipiamas demesys i mesinguma, nes sias savybes paveldi palikuonys, ziurima kad genas lementis mesinguma butu dominuojantis. Pateliu linijoj demesys kreipiamas i pieninguma, visluma, motinisku inkstinktu stipruma. Stengiamasi sukurti pateles, kurios galetu suesti ir pasisavinti kuo didesni kieki pasaru, kas leidzia patele naudoti maksimaliai intensyviai. Na tai tiek trumpai, o issipletus galima parasyt visa mokslini darba:).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...