Jump to content

Triušių augintojų kooperatyvas


gedmins

Recommended Posts

Tai kaip sale? Parezervavo jau kas, ar kaip?

Nenusprendėm taip tiksliai kur :lol: Aš jum pasiūliau sale Tauragėj, kur nereiks mokėti, tai ten visada kokia gausim :) nu bet aišku ir ten reik bent prieš kelias dienas pasigirti :)

Nu neužpykit, bet iki Tauragės man jau daugoka, bo 250km gaunas , dar iki karpynės tai bala jo vis 100km mažiau..., o dar vairuotoja samdyt...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 344
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Tai kaip sale? Parezervavo jau kas, ar kaip?

Nenusprendėm taip tiksliai kur :lol: Aš jum pasiūliau sale Tauragėj, kur nereiks mokėti, tai ten visada kokia gausim :) nu bet aišku ir ten reik bent prieš kelias dienas pasigirti :)

Nu neužpykit, bet iki Tauragės man jau daugoka, bo 250km gaunas , dar iki karpynės tai bala jo vis 100km mažiau..., o dar vairuotoja samdyt...

Galiu aš iki taves atšokti, vėliau prigriebti Kristiną ir Arūną. nuvažiuojam iki Algio į Elektrėnus ir visi draugiškai judam :) O parvežti gal su Algiu išeitų :eusa-doh: nereiktų nei vairuotojų ir dar žių sutaupytum litą kitą :)

Aš siūlau Tauragę, nes iš tiesų be bėdos su patalpom, nieks ten netrugdys mum, niekam nereiks už kavą mokėti, pasimaitinti irgi yra šalia kavinė. Toliausia ištiesų tau yra, visiem kitiem panašiai gaunas :)

nu nežinau, čia tik mano pasiūlymas, kaip nutaria visi taip ir bus :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Galiu aš iki taves atšokti, vėliau prigriebti Kristiną ir Arūną. nuvažiuojam iki Algio į Elektrėnus ir visi draugiškai judam :) O parvežti gal su Algiu išeitų :eusa-doh: nereiktų nei vairuotojų ir dar žių sutaupytum litą kitą :)

Aš siūlau Tauragę, nes iš tiesų be bėdos su patalpom, nieks ten netrugdys mum, niekam nereiks už kavą mokėti, pasimaitinti irgi yra šalia kavinė. Toliausia ištiesų tau yra, visiem kitiem panašiai gaunas :)

nu nežinau, čia tik mano pasiūlymas, kaip nutaria visi taip ir bus :)

Jeigu ką tai vairuot ir mes galim, jeigu visi netelpam į vieną mašiną :) Tai koks ten dabar jau dalyvaujančių sąrašas yra?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kaip sale? Parezervavo jau kas, ar kaip?

Nenusprendėm taip tiksliai kur :lol: Aš jum pasiūliau sale Tauragėj, kur nereiks mokėti, tai ten visada kokia gausim :) nu bet aišku ir ten reik bent prieš kelias dienas pasigirti :)

Man Taurage tiktu, tada galeciau sudalyvauti, nes salia busiu jubiliejaus minejime :)

Nu tai reikia vykdyti balsavimą. Kaip suprantu variantai yra Karpynė ir Tauragė. siūlau balsuoti kam tinka tik vienas, kam tinka tik kitas variantas, kam tinka abu.

Po to kai paskelbė paskaitų tvarkaraštį, kad spėtume atvažiuoti jau karpynė arčiau gaunasi :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet kokiu atveju sveikintina ideja. Bet koks bendravimas, o ypac siekiant ekonomines naudos, yra i nauda. Kazkaip reiktu ir kitus triusininkus pajungti, kurie siame forume nesilanko.

Sveiki,manau viena is priezasciu (kodel cia tiek mazai aktyvistu),kad nezino forumieciai tos temos.As asmeniskai kazkaip netycia cia uzklydau sandien.Nevisi turi laiko narsyti po forumus.........

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu xebryte pavarot dabar tik pasiziurejau kad nauja tema esa uzkure. galvojau kad jus cia rimtai kazka mastot o kas gavos tai taurage tai karpyne tai kaunas ir galu gale b..... gaunas. tai gal siulyciau taip kas is zemaitijos susisiekiam aptariam data kad visiem tiktu ir susibegam ir viskas. juk zemaitis zemaiti supras. bet cia aisku tik mano nuomone

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu xebryte pavarot dabar tik pasiziurejau kad nauja tema esa uzkure. galvojau kad jus cia rimtai kazka mastot o kas gavos tai taurage tai karpyne tai kaunas ir galu gale b..... gaunas. tai gal siulyciau taip kas is zemaitijos susisiekiam aptariam data kad visiem tiktu ir susibegam ir viskas. juk zemaitis zemaiti supras. bet cia aisku tik mano nuomone

viskas normaliai gaunasi, viskas vyks spalio 23d apie 13val, tik dar neaisku karpyneje ar tauragej, patikslinsim veliau, bet kad susitikimas vyks, tai faktas. kas gales ir nores, tas dalyvaus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu xebryte pavarot dabar tik pasiziurejau kad nauja tema esa uzkure. galvojau kad jus cia rimtai kazka mastot o kas gavos tai taurage tai karpyne tai kaunas ir galu gale b..... gaunas. tai gal siulyciau taip kas is zemaitijos susisiekiam aptariam data kad visiem tiktu ir susibegam ir viskas. juk zemaitis zemaiti supras. bet cia aisku tik mano nuomone

viskas normaliai gaunasi, viskas vyks spalio 23d apie 13val, tik dar neaisku karpyneje ar tauragej, patikslinsim veliau, bet kad susitikimas vyks, tai faktas. kas gales ir nores, tas dalyvaus.

as ir manau, kad ir kokia data derintum, visada kazkam ji netiks. Manau nuspresta 23d. O kur tai jokio skirtumo, manau cia tik technines detales, kurias suderinsim.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ISŲ NORINČIŲ IR DALYVAUSIANČIŲ TRIUŠININKŲ SUSIBĖGIME SPALIO 23 DIENA KOOPERACIJOS KLAUSIMU SĄRAŠAS (vieta ir laikas bus patikslinta)

1. TOMELISS Kaunas

2. PIRTINIS Molėtai

3. TIMESSHUTTLE Mažeikiai

4. ALGIS Elektrėnai

5. GEDMINS Vilnius/Tauragė

6. Ūkininkaitis Raseiniai

7. KRISTINA ir ARŪNAS Akmenės rajonas

8. SAULIUS +1 Utena

9. DARIUSG Pasvalys/Biržai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Norime pradėti auginti triušius pardavimui. Kooperatyvas sudomino. Todėl norėčiau paklausti ar būtų galima atvažiuoti nors dar neauginame triušių ir pasidomėti auginimu?

Na ar verta augint ar ne, manau turėtų susiformuot nuomonė perskaičius forumą. O kas dėl atvykimo ir info rinkimo dar prieš pradedant investuot pinigus į triušius, manau gan protinga ir tam tikrai neturėtų niekas prieštaraut mano galva.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...