Jump to content

Triušių augintojų kooperatyvas


gedmins

Recommended Posts

Na ar verta augint ar ne, manau turėtų susiformuot nuomonė perskaičius forumą. O kas dėl atvykimo ir info rinkimo dar prieš pradedant investuot pinigus į triušius, manau gan protinga ir tam tikrai neturėtų niekas prieštaraut mano galva.

Na tai tada atvyksime. Čia yra kur užsiregistruot atskirai ar tik patvirtinti šioje temoje ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 344
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Na ar verta augint ar ne, manau turėtų susiformuot nuomonė perskaičius forumą. O kas dėl atvykimo ir info rinkimo dar prieš pradedant investuot pinigus į triušius, manau gan protinga ir tam tikrai neturėtų niekas prieštaraut mano galva.

Na tai tada atvyksime. Čia yra kur užsiregistruot atskirai ar tik patvirtinti šioje temoje ?

Na juk parašiau,kad parašote man į PM ir užregistruosiu. Temos vos 5 puslapiai ir tų nesugebat paskaityt. Patikėkit triušininkystėje atsakomybė labai didelė reikalinga.Ir neįsižeiskit už kritika.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, katroj parapijoj renkamės ??

laiką siūlyčiau 13-14 val :)

Visi kurie į tai žiūri rimtai ,nemanau,kad yra skirtumas kur. O apskritai skelbiu balsavimą iki trečiadienio 22 val. ir bus nuspręsta, kad nesimėtyt. Rašykit visi trumpai man į PM ir trečiadienį 22.15 paskelbsiu rezultatus

Jo, rašykit visi i PM, o mes nuspręsim :D

Jei jau norite pravest balsavimą, tai ČIA, forume balsuokit be jokių pm ir bus viskas aišku, kam dar tas cirkas reikalingas? Arba konkrečiai pasakykit vietą ir baigta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, katroj parapijoj renkamės ??

laiką siūlyčiau 13-14 val :)

Visi kurie į tai žiūri rimtai ,nemanau,kad yra skirtumas kur. O apskritai skelbiu balsavimą iki trečiadienio 22 val. ir bus nuspręsta, kad nesimėtyt. Rašykit visi trumpai man į PM ir trečiadienį 22.15 paskelbsiu rezultatus

Jo, rašykit visi i PM, o mes nuspręsim :D

Jei jau norite pravest balsavimą, tai ČIA, forume balsuokit be jokių pm ir bus viskas aišku, kam dar tas cirkas reikalingas? Arba konkrečiai pasakykit vietą ir baigta.

Ketvirtam puslapi man rodos vyko balsavimas tai keli prabalsavom ir uzsibaige.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, katroj parapijoj renkamės ??

laiką siūlyčiau 13-14 val :)

Visi kurie į tai žiūri rimtai ,nemanau,kad yra skirtumas kur. O apskritai skelbiu balsavimą iki trečiadienio 22 val. ir bus nuspręsta, kad nesimėtyt. Rašykit visi trumpai man į PM ir trečiadienį 22.15 paskelbsiu rezultatus

Jo, rašykit visi i PM, o mes nuspręsim :D

Jei jau norite pravest balsavimą, tai ČIA, forume balsuokit be jokių pm ir bus viskas aišku, kam dar tas cirkas reikalingas? Arba konkrečiai pasakykit vietą ir baigta.

O tie mes kas cia tokie?Tai jei nori 5 zmones daryt ta koperatyva tai lai daro kam cia kitus diorgina.......

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Balsavimo rezultatai:

„Karpynė“

VaidasM

Ūkininkaitis

Tomeliss

Timesshuttle

Audrius30

Pirtinis

Saulius

TAURAGĖ

Kestutiss

Gedmins

Sąrašas žmonių, kurie norėjo dalyvauti susitikime:

1. TOMELISS +1 Kaunas

2. PIRTINIS +1 Molėtai

3. TIMESSHUTTLE Mažeikiai

4. ALGIS Elektrėnai???

5. GEDMINS Vilnius/Tauragė

6. Ūkininkaitis Raseiniai

7. KRISTINA ir ARŪNAS Akmenės rajonas???

8. SAULIUS +1 Utena

9. DARIUSG Pasvalys/Biržai???

10. ASTA0???

11. Kestutiss

12. VaidasM

13. Hyplus???

P.S. kur prie vardo yra pridėti klaustukai, tie nepasakė, kur Jiems būtų patogiau, todėl tikimės, kad jie tiesiog atvažiuos :)

Išvados: spalio 23 d. 13 val. visi norintys, renkamės Gabšių km. Raseinių raj. Kaimo turizmo sodyba ,,KARPYNĖ”. Jei kas ir pavėluos, manau nieko tokio, tik aišku ne dienų vėlavimu. Jei kažkas keisis rytoj, būtinai informuosime.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Balsavimo rezultatai:

„Karpynė“

VaidasM

Ūkininkaitis

Tomeliss

Timesshuttle

Audrius30

Pirtinis

Saulius

TAURAGĖ

Kestutiss

Gedmins

Sąrašas žmonių, kurie norėjo dalyvauti susitikime:

1. TOMELISS +1 Kaunas

2. PIRTINIS +1 Molėtai

3. TIMESSHUTTLE Mažeikiai

4. ALGIS Elektrėnai???

5. GEDMINS Vilnius/Tauragė

6. Ūkininkaitis Raseiniai

7. KRISTINA ir ARŪNAS Akmenės rajonas???

8. SAULIUS +1 Utena

9. DARIUSG Pasvalys/Biržai???

10. ASTA0???

11. Kestutiss

12. VaidasM

13. Hyplus???

P.S. kur prie vardo yra pridėti klaustukai, tie nepasakė, kur Jiems būtų patogiau, todėl tikimės, kad jie tiesiog atvažiuos :)

Išvados: spalio 23 d. 13 val. visi norintys, renkamės Gabšių km. Raseinių raj. Kaimo turizmo sodyba ,,KARPYNĖ”. Jei kas ir pavėluos, manau nieko tokio, tik aišku ne dienų vėlavimu. Jei kažkas keisis rytoj, būtinai informuosime.

:eusa-clap:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...