Jump to content

Triušių augintojų kooperatyvas


gedmins

Recommended Posts

Iš tiesų idomu išgirsti apie kooperatyvą. Jokios info niekur internete nėra... Kažkaip įdomiai... :D Kad tik nebūtų ir tas kooperatyvo steigimas, ir akseleratų (kas tai yra "akseleratas"??? Dar negirdėtas dalykas,norėčiau kur nors pripažinto mokslinėjė literatūroje išaiškinimo) auginimo technologija, ir net visas šitas diskusijų saitas moderuojamas kokio nors "veikėjo" siekiančio pasipelnyti ir tik... Kažkaip man įtartinai atrodyti ima "triušių verslo" propaganda Lietuvos žiniasklaidoje. Per daug ji aktyvi ir per daug ten "keistų" teiginių...

Tai kur tas kooperatyvas? Gal galima jį aplankyti? Fermos adresas koks?

Matai, kai sitam forume dalyvauji nesenai, ir nepasiskaitai daugiau, o tik paskutinius komentarus, nelabai ka ir suzinosi :) O akseleratai nelabai pas mus cia megstami :) nes tokioms prastoms technologijoms prastumti reikia daug reklamos... Ka mes bandom daryti, niekur nereklamuojam. Semiames patirties is tu saliu ir tu kompaniju, kas jau daug daug metu uzsiima tuo verslu, ir yra pasieke gerokai daugiau, nei musu vietiniai "marketingistai". Ir tam reklamos nereikia, nes kam parduoti technologija konkurentui, kai pats tuom gali pasinaudoti? :) O kai technologija prasta, tai sau gi nenaudosi, reikia surasti kvailiu, kam ja parduoti :lol:

tai kiek gi tu pateliu min reikia turet, kad turetai sansu papult i ta kooperatyva? Suprantama, kad vien patelemis neapsiribosi, bet del orentacijos, kad bent isivaizduoti apie koki masta kalbama. Negi cia kazkokia paslaptis?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 344
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

O niekas nieko nieko nepasakoja - tik todėl, kad nėra ką pasakoti. Atleiskit, jei suklydau, bet manau, kad nėra jokio kooperatyvo ir niekas net net nebandė jo kurti. Visa ši diskusija įsteigta tik tam kad "suformuoti reikiamą foną" reklamai dėl staigaus ir lengvo praturtėjimo auginant triušius HA-HA-HA-HA... Dar kartą atleiskit man jei klystu, bet kodėl kooperatyvas nesireklamuoja???? Kaip galima kažką daryti ir nesakyti niekam, nes dar ims ir nukopijuos??? Ir tai kooperatyvo tikslas? Tai iš princpo prieštatauja KOOPERACIJOS ir bendradarbiavimo idėjai. Man tai daugiau nei keista. :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O niekas nieko nieko nepasakoja - tik todėl, kad nėra ką pasakoti. Atleiskit, jei suklydau, bet manau, kad nėra jokio kooperatyvo ir niekas net net nebandė jo kurti. Visa ši diskusija įsteigta tik tam kad "suformuoti reikiamą foną" reklamai dėl staigaus ir lengvo praturtėjimo auginant triušius HA-HA-HA-HA... Dar kartą atleiskit man jei klystu, bet kodėl kooperatyvas nesireklamuoja???? Kaip galima kažką daryti ir nesakyti niekam, nes dar ims ir nukopijuos??? Ir tai kooperatyvo tikslas? Tai iš princpo prieštatauja KOOPERACIJOS ir bendradarbiavimo idėjai. Man tai daugiau nei keista. :eusa-think:

Cia panasiai kaip Amerika tarybinej Lietuvoj :D Nu bus matyt kas cia iseis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Cha cha cha, tačiau šis kooperatyvas jau 4 mėn. kaip įregistruotas. :) Taip, kad tai nėra burbulas. O dėl reklamavimosi... Kiek aš susiduręs su panašių organizacijų kūrimu, procesas nėra greitas, kadangi daroma savanoriškumo principu, t.y. kada turima laisvesnio laiko.

Iš kitos pusės pusės puikiai suprantu ir jo įkūrėjus: gal iš tikrųjų tyliai ramiai susikurti ir dirbti. be didelių reklamų. Bo statistinis lietuvis, pakviestas į kuriamą kooperatyvą, paprastai sako "ai, jūs kurkit, o aš pasižiūrėsiu. Jei bus gerai, įstosiu vėliau. Jei ne-vadinas, ne". O čia turėtų būti kitaip: įvertini galimą riziką, pelną bei nuostolį ir priimi sprendimą dalyvauti ar ne. Vėliau-priiminėti naujus narius ar ne. :)

Ir dar. Kiek man tekę bendrauti su triušių augintojais, nė vienas nesvaigo apie pinigų fontanus iš šio verslo. Taip kad nereikėtų šio kooperatyvo tapatinti su Michailovo "metodininkais" ir panašiomis struktūromis.

Žodžiu, sėkmės jums, triušininkai. ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O, jei jau TIKRAI JIS ĮREGISTRUOTAS, pasakykit jo pavadinimą ir kodą. HA-ha-ha-ha-ha! Jei jų nėra, tai nėra ir kooperatyvo.... Beje labai lengva patikrinti ar egzistuoja koks kooperatyvas www.registrucentras.lt Eini į "neatlyginta juridinių asmenų paieška" ir ten matai yra ar nėra kas įregistruota. Jei bandysit duoti neteisingus duomenis - apsijuoksit. O jei tikrai esat įsiregistravę - atsiprašysiu ir norėsiu įstoti. :icon-wink::icon-wink::icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O, jei jau TIKRAI JIS ĮREGISTRUOTAS, pasakykit jo pavadinimą ir kodą. HA-ha-ha-ha-ha! Jei jų nėra, tai nėra ir kooperatyvo.... Beje labai lengva patikrinti ar egzistuoja koks kooperatyvas http://www.registrucentras.lt Eini į "neatlyginta juridinių asmenų paieška" ir ten matai yra ar nėra kas įregistruota. Jei bandysit duoti neteisingus duomenis - apsijuoksit. O jei tikrai esat įsiregistravę - atsiprašysiu ir norėsiu įstoti. :icon-wink::icon-wink::icon-wink:

http://www.cr.lt/imones/imone-Zemes-Uki ... fo/437231/

Kad iregistrave, tai iregistrave. Tik gaila, kad nieko nekomentuoja apie sita projekta.

O, tu, jei taip rekausi ant ju, tai atsiprasymo gali nebeuztekt, kai istot noresi :D

Cia kaip anegdote:

Mokytoja issiveda vaikus i gatve ir liepe;

- ziurekit i dangu ir rekit - Dievo nera! Dievo nera!

Vienas mokinys stovi ir tyli. Mokytoja jo klausia:

- O ko, tu, tyli?

Mokinys atsako:

- Jeigu jo nera, tai ko cia rekiat kaip durni? O jeigu jis yra..? Tai geriau su juo nesipykt.

Tai va, geriau laikykis tokios pozicijos, nei cia lipk ant rago, nes poto gali but nelabai pageidaujamas tam kooperatyve :eusa-naughty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Cha cha cha, tačiau šis kooperatyvas jau 4 mėn. kaip įregistruotas. :) Taip, kad tai nėra burbulas. O dėl reklamavimosi... Kiek aš susiduręs su panašių organizacijų kūrimu, procesas nėra greitas, kadangi daroma savanoriškumo principu, t.y. kada turima laisvesnio laiko.

Iš kitos pusės pusės puikiai suprantu ir jo įkūrėjus: gal iš tikrųjų tyliai ramiai susikurti ir dirbti. be didelių reklamų. Bo statistinis lietuvis, pakviestas į kuriamą kooperatyvą, paprastai sako "ai, jūs kurkit, o aš pasižiūrėsiu. Jei bus gerai, įstosiu vėliau. Jei ne-vadinas, ne". O čia turėtų būti kitaip: įvertini galimą riziką, pelną bei nuostolį ir priimi sprendimą dalyvauti ar ne. Vėliau-priiminėti naujus narius ar ne. :)

Ir dar. Kiek man tekę bendrauti su triušių augintojais, nė vienas nesvaigo apie pinigų fontanus iš šio verslo. Taip kad nereikėtų šio kooperatyvo tapatinti su Michailovo "metodininkais" ir panašiomis struktūromis.

Žodžiu, sėkmės jums, triušininkai. ;)

pritariu 100%. I pirma susitikima buvo daug suvaziave, o kai reikejo judet liko tik 6. Visi nori tik naudos, retas supranta, kad gaut graza, reik kazka ir idet pradzioj. Beje klausimas pamastymui, kaip manot, kas uzsuko reikala su koudijs pasaro importu?:icon-smile:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip, taip - visi tik buvo ir dalyvavo šimtais, bet to kooperatyvo nei kodo nei pavadinimo taip ir neparašo niekas. Mes gi ne vaikai - suprantam kaip daroma reklama panaudojant socialinius tinklus - tokius diskusijų forumus kaip šis. Keli moderatoriai užsiregistravę kokiais 10-20 skirtingų vardų ir rašinėja "reikiamas" žinutes. Labai norėčisu tikėti, kad bent šiame forume yra nors keli tikri triušių augintojai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip, taip - visi tik buvo ir dalyvavo šimtais, bet to kooperatyvo nei kodo nei pavadinimo taip ir neparašo niekas. Mes gi ne vaikai - suprantam kaip daroma reklama panaudojant socialinius tinklus - tokius diskusijų forumus kaip šis. Keli moderatoriai užsiregistravę kokiais 10-20 skirtingų vardų ir rašinėja "reikiamas" žinutes. Labai norėčisu tikėti, kad bent šiame forume yra nors keli tikri triušių augintojai

Taigi nuoroda ideta:

http://www.cr.lt/imones/imone-Zemes-Uki ... fo/437231/

Ar plokstele uzsikirto?

O cia kodas - 302628220, pasitikrink registru centre.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ATISPRAŠAU KOOPERATYVO NARIŲ :D Toks kooperatyvas egzistuoja tikrai, įsteigtas gegužę, Užpaliuose Utenos raj. Savo buveinę nurodo Brinkiškių kaime Vilniaus raj.

Tik man keista kodėl kooperatyvas neskatina kooperacijos ir "nesireklamuoja" bei nesiekia įtraukti daugiau narių (turėtų daugiau lėšų veiklai...?) Anyway, palieku tai steigėjų kompetencijai.

Manau ateityje susikooperavę triušininkai peraugs į triušienos klasterį Lietuvoje ir galės duoti daug naudingų rekomendacijų Lietuvos augintojams. :eusa-clap::eusa-clap::eusa-clap:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
Sveiki,triušininkai!Iškilo toks klausimukas,kiek reikia turėti triušių,kad galėtum tapti kooperatyvo nariu ir kokios privilegijos yra juo tapus? :)

Kol kas nei kiek nereikia, nes nauji nariai kol kas nepriimami, bet manau bus pranesta, kai ju reikes.

Na gerai, nebusim tokie kategoriski, nauju nariu priemimas butu svarstytinas. Idomu butu isgirsti kuom galetumete buti naudingi kooperatyvui (patirtis, technologija, rysiai ir visa kita), kokie jusu dabartiniai bei planuojami pajegumai ir galimybes taip pat jusu vizija. Lauksim pasiulymu PM.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,triušininkai!Iškilo toks klausimukas,kiek reikia turėti triušių,kad galėtum tapti kooperatyvo nariu ir kokios privilegijos yra juo tapus? :)

Kol kas nei kiek nereikia, nes nauji nariai kol kas nepriimami, bet manau bus pranesta, kai ju reikes.

Na gerai, nebusim tokie kategoriski, nauju nariu priemimas butu svarstytinas. Idomu butu isgirsti kuom galetumete buti naudingi kooperatyvui (patirtis, technologija, rysiai ir visa kita), kokie jusu dabartiniai bei planuojami pajegumai ir galimybes taip pat jusu vizija. Lauksim pasiulymu PM.

Pakankamai išsamūs atsakymai į Triuškos klausimą. Minimalią informaciją apie kooperatyvą irgi turbūt siuntinėsit per PM?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kooperacija turi duoti naudą kooperatyvo nariams, na nebent tai altruistinė kokia tai organizacija :)

vadinasi reikia surasti bendrus visiem naudingus sąlyčio taškus.

O sąlyčio taškai būtų :

bendras apsirūpinimas pašarais ( įsivaizduokit kiek debatų ir vėjų kiltų dideliam kooperatyve pradinėj stadijoj, man vien tik nuo tos minties jau plaukai šiaušiasi :icon-redface: apie logistikos išlaidas jai smulkūs ūkiai išsimėtę didelėj teritorijoj išvis net nešneku :angry-banghead: )

bendras ar dalinis apsirūpinimas auginimo technika (turiu omenį šėrimo, girdymo, tinklų) vėlgi kiek poreikių ir nuomonių, o kiekiai ir pristatymas ????

apsirūpinimas vakcinomis ir medikamentais - vėl tie patys kiekiai, legalumas ir t.t.

apsirūpinimas veisline medžiaga - nu avinų ir milžinų mėsinių triušių koop tikrai nebus :icon-rolleyes:

na ir smagumas, realizacija užaugintos jau produkcijos - vėl tas pats, kokie kaštai, kad pasiekti ekonominį naudingumą :eusa-pray:

norint išgauti nors minimalią ekonominę naudą ūkis turėtų būti min 100 patelių arba susikooperuoti keli ūkai, kurių ūkių dydis prilygtų bent min 100 patelių ir atstumas tarp ūkių ne didesnis kaip koks 20km.

JEIGU KAM KAS NEKAINUOJA, PRILAŠINKIT MAN MINIMUMĄ TIEK, KAD APSIMOKĖTŲ PAIMTI IR AŠ BŪTINAI PAIMSIU :icon-wink:

Apie biurokratines kliūtis ir dvigubus PVM apmokestinimus aš jau net nešneku, o tai reikia gerai išstudijuoti, nes gali taip gerai į š kristi, kad maža visam gyvenimui nepasirodys :eusa-violin:

p.s. Visiem kas galvoja apie kooperaciją visų pirma siūlyčiau apsižvalgyti gerai aplink ir tikrai daug galimybių neišnaudojam ir nebūtina gal tam steigti kooperatyvo :icon-wink:

to Pumputis : Lietuva, keistenybių šalis, mes irgi ne iš kelmo spirti :icon-wink: jai negali peršokti gal eis palysti :eusa-doh:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tiek Gedmins tiek kiti nariai karts nuo karto suraso geru minciu, o be pykcio uzduosiu kompromituojanti klausima. Pas kelis dabartinius narius yra 100 dirbanciu pateliu? :)

Dabar pasiulymas (ziurint aisku daugiau is savos varpines) Kooperatyvui tikrai turetu buti naudinga daugiau nariu, o tai, kad priimsim kai kazka duosit ar bent jau turesit 100 pateliu man nepatinka. As noreciau gauti nauda is kart. t.y. net ir siekiant tureti ta 100 pateliu. Gedmins pas mane esi buves, zinai, kad turiu gaalimybe tureti ta 100 pateliu, taciau tam reikia....

Taigi siulau kooperatyvui susimastyti kazkoki "alia" bandomaji laikotarpi. visi turite patirties ir jo laika galite patys apmastyt. Taciau tarkim as sumasciau (ar kitaip man naudinga) prie jusu jungtis. Ateinu, isdestau situacija, o cia as gaunu rekomendacijas (Tarkim siam momentui) kur isigyti nipeliu, aisku ju tikrai nebeda isgyti, taciau galbut kazkas is kooperatyvo yra nepatingejes ir suderines nuolaidas su X tiekeju? (As koop naudos dar nenesu, bet asmeniskai jau sutaupau lita kita) (ZInoma tas kazkas velgi turi tureti nauda, nes telefonu suderinti kazin ar pavyks, o stai net ir minimali kelione, kad ir is Kauno i Vilniu siai dienai kainuoja ne viena desimti litu). Tas pats su tinkalis, metalais, medziu ir etc.etc. Mano nuomone koop turi augintis narius ir tik tada is ju reikalauti grazos.

p.s. imonei geras darbuotojas imones klestejimo pagrindas. O gera darbuotoja imones vadovas turi arba persivilioti is konkurentu arba issiauginti pats. Stai kur pirminis turetu buti tikslas.

Jau kad isirasiau tai dar kelios mintys.

Toliau turi buti didelis informacijos, tikslu, siekiu etc. aiskumas, patys sau neabejoju, kad esate juos susidelioje, taciau tikrai nesunku juos nukopijuoti ir uzregistruoti kazkokiu adresu viesumoje. Toliau, kad ir kaip nenoretume to pripazinti, taciau vienas turi buti aukstesnis uz kitus. Dabar as pazystu "gyvai" 3 is Jusu, taciau i kuri reiketu kreiptis norint prie Jusu prisijungti.... Ko gero i tuos kuriu nepazystu? :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na Justinai, nėra pasakyta, kad ne ar nebus.... tiesiog viskam reikia laiko ir resursų :( Kol kas tai labiau idėjinis darbas, o idėjom šeimos nepamaitinsi :(baigsis darbymetis ir manau su intensyvinsim tą reikalą. Neteisingai padėta koja gali viską pasiūsit velniop, o to tikrai nesinorėtų.Taigi ir su informacija reikia atsargiau, nes gali prisidirbti labai negerų dalykų todėl tyliai ramiai ir kad pasidarytų... :eusa-pray: kooperacija Lietuvoj turi biški lengvai neigiamą atspalvį dėl nepamatuotų pažadų ir lūkesčiu, nesinorėtų atsistot in tą eilę :eusa-doh:

Lazda visada turi du galus iš vienos pusės didesnis narių skaičius gali pritraukti didesnį finansinį kapitalą bet ar pakankamą? Iš kitos pusės gali neadekvačiai padidėti išlaidos kas gero tikrai neduotų :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kažkos keistas tas "kooperatyvas" man. Nepykit - bet kažką slepiat (t.y. turit kažkokį "netyrą" tikslą MANAU. O kas toks tikslas Lietuvoje buna? :animals-chickencatch: Arba pagauti žioplį ir iš jos išsunkti tiek kiek jis pinigų turi, arba parduoti kokį niekalą už baisią kainą.) Joks normalus kooperatyvas negali nenorėti naujų narių. tai ir papildomos nario mokesčio pajamos ir papildomos produkcijos galimybės ir papildomos idėjos veiklos organizavimui ir ...

Kada kooperatyvas gali nenorėti naujų narių? Tada kai nori pavaizduoti, jog narystė - tai privilegija. :lol::lol::lol::lol:

Arba kai kooperatyvas ničnieko neveikia, yra sudarytas iš 1-2 narių ir gėda pasakyti, kad mūsų nėra.

Nežianu kuris atvejis būtų teisingas.

Beje, koks tikslas buvo įkurti kooperatyvą?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kažkos keistas tas "kooperatyvas" man. Nepykit - bet kažką slepiat (t.y. turit kažkokį "netyrą" tikslą MANAU. O kas toks tikslas Lietuvoje buna? :animals-chickencatch: Arba pagauti žioplį ir iš jos išsunkti tiek kiek jis pinigų turi, arba parduoti kokį niekalą už baisią kainą.) Joks normalus kooperatyvas negali nenorėti naujų narių. tai ir papildomos nario mokesčio pajamos ir papildomos produkcijos galimybės ir papildomos idėjos veiklos organizavimui ir ...

Kada kooperatyvas gali nenorėti naujų narių? Tada kai nori pavaizduoti, jog narystė - tai privilegija. :lol::lol::lol::lol:

Arba kai kooperatyvas ničnieko neveikia, yra sudarytas iš 1-2 narių ir gėda pasakyti, kad mūsų nėra.

Nežianu kuris atvejis būtų teisingas.

Beje, koks tikslas buvo įkurti kooperatyvą?

O, tu, paimk ir ikurk sava kooperatyva. Juk nera tokio istatymo Lietuvoj, kad gali buti tik vienas kooperatyvas. Tada maziau kils klausimu. Ir galesi priimt visus likusius forumo narius.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kažkos keistas tas "kooperatyvas" man. Nepykit - bet kažką slepiat (t.y. turit kažkokį "netyrą" tikslą MANAU. O kas toks tikslas Lietuvoje buna? :animals-chickencatch: Arba pagauti žioplį ir iš jos išsunkti tiek kiek jis pinigų turi, arba parduoti kokį niekalą už baisią kainą.) Joks normalus kooperatyvas negali nenorėti naujų narių. tai ir papildomos nario mokesčio pajamos ir papildomos produkcijos galimybės ir papildomos idėjos veiklos organizavimui ir ...

Kada kooperatyvas gali nenorėti naujų narių? Tada kai nori pavaizduoti, jog narystė - tai privilegija. :lol::lol::lol::lol:

Arba kai kooperatyvas ničnieko neveikia, yra sudarytas iš 1-2 narių ir gėda pasakyti, kad mūsų nėra.

Nežianu kuris atvejis būtų teisingas.

Beje, koks tikslas buvo įkurti kooperatyvą?

O, tu, paimk ir ikurk sava kooperatyva. Juk nera tokio istatymo Lietuvoj, kad gali buti tik vienas kooperatyvas. Tada maziau kils klausimu. Ir galesi priimt visus likusius forumo narius.

Nematau nieko blogo jei žmogui kilo klausimas ir jis paklausė. Nejaugi net kooperatyvo tikslas yra paslaptis?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Bloga yra tai, kad kažkas nelinkęs galvoti taip, kaip norėtų "kooperatyvo" įkūrėjas. Tada įkūrėjo tikslai gali neišdegti, o kaip nesinervinsi tokiu atveju? :angry-screaming::angry-screaming::angry-screaming:

Patys pagalvokit -Kooperatyvo įkūrimas reikalauja ir laiko ir jėgų ir pinigų. Šiaip sau jis įkurtas nebuvo. Jei tikslai būtų tik asmeniniai ar tik tų įkūrėjų asmeniniai - apie tą kooperatyvą niekas neskelbtų forumuose. Kokiu tikslu reklamuotis, jei vistiek tik įkūrėjų naudai veikla vykdoma? Reiškia kooperatyvo tikslas - ne tik įkūrėjai, bet ir nauji nariai. O jų nenori priimti :eusa-doh: Va čia kažkas ir netaip gaunasi :eusa-naughty::eusa-naughty::eusa-naughty:

Įdomu kieno pinigais išlaikomas šis forumas? Kas moka kompiuteristams už prieūžiūrą, už hostingą...? Kieno pinigais tai daroma, to naudai ir forumo diskusijos kreipiamos :obscene-sexualdoggy: Visi žinome viešųjų ryšių metodus - taip vadinamus "neutralius" informacijos šaltinius, kuriais žmonės papratsai linkę tikėti. Vienas tų šaltinių - tokių pat kaip ir skaitytojas "neutralių" žmonių pasakojimai. Forumai tam idealiai tinka.

Nesuprantu tik kokiu tikslu siekiama įtikinti, kad kooperatyvo nariu būti yra privilegija? Kad yra barjeras, kurį sunku perlipti (reikia turėti 100 ar daugiau patelių ir tt). Kooperatyvui svarbu jo narių įnašai, o ne tai ką tas narys turi tvarte. Negi narių įnašai priklauso nuo jų pajamų? Gal paskui kooperatyvo nariams ir tik jiems pasiūlys Michalivo metodui tinkamų narvų pirkti? :lol::lol::lol::lol::lol:

Nežianu kaip yra iš tikrųjų, man keistas tas kooperatyvo uždarumas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kažkos keistas tas "kooperatyvas" man. Nepykit - bet kažką slepiat (t.y. turit kažkokį "netyrą" tikslą MANAU. O kas toks tikslas Lietuvoje buna? :animals-chickencatch: Arba pagauti žioplį ir iš jos išsunkti tiek kiek jis pinigų turi, arba parduoti kokį niekalą už baisią kainą.) Joks normalus kooperatyvas negali nenorėti naujų narių. tai ir papildomos nario mokesčio pajamos ir papildomos produkcijos galimybės ir papildomos idėjos veiklos organizavimui ir ...

Kada kooperatyvas gali nenorėti naujų narių? Tada kai nori pavaizduoti, jog narystė - tai privilegija. :lol::lol::lol::lol:

Arba kai kooperatyvas ničnieko neveikia, yra sudarytas iš 1-2 narių ir gėda pasakyti, kad mūsų nėra.

Nežianu kuris atvejis būtų teisingas.

Beje, koks tikslas buvo įkurti kooperatyvą?

O, tu, paimk ir ikurk sava kooperatyva. Juk nera tokio istatymo Lietuvoj, kad gali buti tik vienas kooperatyvas. Tada maziau kils klausimu. Ir galesi priimt visus likusius forumo narius.

Nematau nieko blogo jei žmogui kilo klausimas ir jis paklausė. Nejaugi net kooperatyvo tikslas yra paslaptis?

Galima įkurti kooperatyvą ar UAB'ą ar ŽŪB - jokių problemų nėra. Tik maža smulkmena - nematau tikslo kam jį kurti. Ką įkurta bendrovė duotų daugiau savo nariams negu dabar jie gauna atskirai veikdami? :confusion-confused::confusion-confused::confusion-confused: Kaip tik kas nors pamatys - kooperatyvas ar ŽŪB ar UAB bus jau rytoj

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...