Jump to content

Zemes ukio paslaugu kainos


Pofke

Recommended Posts

be 150lt per ha as nevaziuoju is kiemo... o jus kiek?
Gal kam teko atlikt paslaugas su diskiniu skutiku ? Butu idomu kiek ir kokioj vietoj tas malonumas kainuoja skutant su tokiais diskiniais skutikais kaip lemken , simba , amazone ir panasiais.

Todel ir klausiu , kad iki siol paslaugomis neteko uzsiimt nes ir taip savame ukije laiko truksta. Na o cia atsirado zmogelis prasantis skutimo paslaugos nemazam plotui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

be 150lt per ha as nevaziuoju is kiemo... o jus kiek?
Gal kam teko atlikt paslaugas su diskiniu skutiku ? Butu idomu kiek ir kokioj vietoj tas malonumas kainuoja skutant su tokiais diskiniais skutikais kaip lemken , simba , amazone ir panasiais.

Todel ir klausiu , kad iki siol paslaugomis neteko uzsiimt nes ir taip savame ukije laiko truksta. Na o cia atsirado zmogelis prasantis skutimo paslaugos nemazam plotui.

Aš tavęs pernai teiravausi giluminio purenimo paslaugos, bet tamsta kažkodėl net į dvi AŽ'es neatsakėte, nežinau kame bėdos.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

niekas nesako kult po 10 aru , bet man nepatinka toks poziuris i smulkiuosius mokek kiek sugalvosiu netinka nuomok zeme , rusiskas posakis yra ( dobrovolno - prenuditelno ) paciam teko su vienu kariaut . prie to paties , pirkau masina dausta nuvarau istampyt meistras darbais uzsivertes sako oi man cia visa diena darbo kaina 800lt , as ir sakau ar ne per naglas specas kad uz valanda 100lt imi . kitas padare uz 200 .

Arimas kainuoja 150lt sakykim 50 saliara , 50 tepalai ir t.t. lieka 50lt navaras kiek laiko arsi valanda? darbo dienoi 8. labdara - jo paimk ir mane tada i savo organizacija . Neisizeisk , bet kiti paskaito ir galvoja tu matai kaip as pigiai imu

Gryn teoriskai pasiskaiciavai - geras pelnas, ane? Bent idomumo delei paziurek zemiau esanciam linke moksliuku paskaiciuotus ikainius, atkreipk demesi kad jie be pvm, kad skaiciuoti esant tam tikram sklypo dydziui ir, atkreipk demsi, koks yra pelnas. Primesk, teoriskai, kiek per diena zmogus uzdirbs ardamas belarusu (15m prasikraciau tame triperyje, vibracija, triuksmas, per tiek laiko spejau kelius sujot, o man tik 34) + transportas, daznai maziukai ir nelygus sklypeliukai, va ir kaina dviguba ar triguba. Pelnas grazus kol pats nedirbi ir kol paciam nereikia visko pirkt, o ir ne visi ukinykai. Zmones anksciau kalbeje kad brangu smadyt ir isigije technika kazkaip ima ir keicia nuomone.

Palyginimas su mesitru nei sioks nei toks. Situaciaja galima taikyt bele kur. Tipo vienas dirba uz tiek, o kitas uz tiek ir kaina taip smarkiai skirasi. Kaip taip gali but? Elementaru. Geras meistras perka daug irankiu, pleciasi jo sugebejimai, auga patirtis ir visa tai yra investicija, is to auga kaina. Kitas gi dirba nebrangiai, bet neturi uz ka pirkt irankiu.

sveiki as gryzau noriu pasigirti gime sunus :D laimes nera kur deti .

parasyk zmogau man tiesiai sviesiai kiek paimtum is manes uz 10ha arima , kultivavima , kulima

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveikinam, sveikinam. o daba prie reikalo, kiek imat uz purskima

50lt/ha :icon-rolleyes: kazkas pries tai maciau po 30 lt rase... :eusa-think:

tai cia turbut jau su visa chemija tas 50? :) jei kas tiek moketu tai galeciau purkst ir purkst :)

tada jau geriau Oro Vilka pasisamdyt, lektuviukui ir tam 30 lt/ha manau uztektu

Čia žmogus gal tiesiog nenori,kad jo darbus trukdytų visokie pusiau draugai pažįstami,tai pasako tokią,kad galėtų toliau sau dirbti netrukdomas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai cia turbut jau su visa chemija tas 50? :) jei kas tiek moketu tai galeciau purkst ir purkst :)

tada jau geriau Oro Vilka pasisamdyt, lektuviukui ir tam 30 lt/ha manau uztektu

Čia žmogus gal tiesiog nenori,kad jo darbus trukdytų visokie pusiau draugai pažįstami,tai pasako tokią,kad galėtų toliau sau dirbti netrukdomas.

na is esmes taip, kadangi purkstuvas 30m tai pas trihektarininkus ner ko vaziuot nervu gadint, o rimti ir nepraso nes savo turi...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...