Jump to content

Zemes ukio paslaugu kainos


Pofke

Recommended Posts

Jei pats is gyvuliu gyveni, tai aisku, plesikai, bet kai vel gi paciam reikia technika pirktis ir tavrkyt, tai ci tik vidutine kaina.

Kokia kaina frezuojat zeme?

cia tipo turetu keli smulkus nuomininkai visas detales supirkt, pats apdirbi kokius 200ha o 20ha pahalturint reik iskart detales, tepalai, bukit zmones, ne MAXIMA kad 200proc pelno nuo pacio biedniausio nulupt , beja pernai kulimas buvo po 300 siemet kalbejau max 250

kulimas manau bus kaip ir pernai 250 + kuras...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As taip supratau, kad deivizD siulo labdarai dirbt, tipo sau gi pasidarai tai ir kitam padaryk, tipo ges tau cia iskart kazkas.. :)

Dirbau labdarai labai daug, sveikatos tikrai daug dovanojau, gal jau gana.. :)

niekas nesako kult po 10 aru , bet man nepatinka toks poziuris i smulkiuosius mokek kiek sugalvosiu netinka nuomok zeme , rusiskas posakis yra ( dobrovolno - prenuditelno ) paciam teko su vienu kariaut . prie to paties , pirkau masina dausta nuvarau istampyt meistras darbais uzsivertes sako oi man cia visa diena darbo kaina 800lt , as ir sakau ar ne per naglas specas kad uz valanda 100lt imi . kitas padare uz 200 .

Arimas kainuoja 150lt sakykim 50 saliara , 50 tepalai ir t.t. lieka 50lt navaras kiek laiko arsi valanda? darbo dienoi 8. labdara - jo paimk ir mane tada i savo organizacija . Neisizeisk , bet kiti paskaito ir galvoja tu matai kaip as pigiai imu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As taip supratau, kad deivizD siulo labdarai dirbt, tipo sau gi pasidarai tai ir kitam padaryk, tipo ges tau cia iskart kazkas.. :)

Dirbau labdarai labai daug, sveikatos tikrai daug dovanojau, gal jau gana.. :)

niekas nesako kult po 10 aru , bet man nepatinka toks poziuris i smulkiuosius mokek kiek sugalvosiu netinka nuomok zeme , rusiskas posakis yra ( dobrovolno - prenuditelno ) paciam teko su vienu kariaut . prie to paties , pirkau masina dausta nuvarau istampyt meistras darbais uzsivertes sako oi man cia visa diena darbo kaina 800lt , as ir sakau ar ne per naglas specas kad uz valanda 100lt imi . kitas padare uz 200 .

Arimas kainuoja 150lt sakykim 50 saliara , 50 tepalai ir t.t. lieka 50lt navaras kiek laiko arsi valanda? darbo dienoi 8. labdara - jo paimk ir mane tada i savo organizacija . Neisizeisk , bet kiti paskaito ir galvoja tu matai kaip as pigiai imu

Kitu pinigus skaiciuot lengviausia ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pabandyk, Deivi, nusipirkt, kad ir Belarusą vidutinį (tarkim 100 ag - apie 100000 Lt). Pasiimk paskolą, tarkim 5 metam su vidutinėm palūkanom ir galėsi arti sau už savikainą... Tada suprasi, kad nuomos kaina tai ne tik eksploatacinės medžiagos, tačiau ir mechanizmų nusidėvėjimas (tiek traktoriaus tiek agregato) ir žmogaus valandinis uždarbis, bet ir pačio mechanizmo įsigyjimo kaštai...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As taip supratau, kad deivizD siulo labdarai dirbt, tipo sau gi pasidarai tai ir kitam padaryk, tipo ges tau cia iskart kazkas.. :)

Dirbau labdarai labai daug, sveikatos tikrai daug dovanojau, gal jau gana.. :)

niekas nesako kult po 10 aru , bet man nepatinka toks poziuris i smulkiuosius mokek kiek sugalvosiu netinka nuomok zeme , rusiskas posakis yra ( dobrovolno - prenuditelno ) paciam teko su vienu kariaut . prie to paties , pirkau masina dausta nuvarau istampyt meistras darbais uzsivertes sako oi man cia visa diena darbo kaina 800lt , as ir sakau ar ne per naglas specas kad uz valanda 100lt imi . kitas padare uz 200 .

Arimas kainuoja 150lt sakykim 50 saliara , 50 tepalai ir t.t. lieka 50lt navaras kiek laiko arsi valanda? darbo dienoi 8. labdara - jo paimk ir mane tada i savo organizacija . Neisizeisk , bet kiti paskaito ir galvoja tu matai kaip as pigiai imu

Kitu pinigus skaiciuot lengviausia ;)

tas tai taip, tu net pats neizivaizduoji kiek uzdirbi, o visi aplinkui zino ir seniai suskaiciave :icon-evil::icon-evil::icon-evil:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai nepirkit naujo bielkio uz 100000 stuku. pirkit sena uz 20000....

jusu texnika devisi savuose laukuose, juk ne agroservisa isteige. kodel savo technikos nusidevejima keliat ant kitu peciu? suprantu kombainavima, sienavima... gali daugiau pradirbt, nei uzdirbt. bet arimas, zemes dirbimas, sejimas... bukim biedni, bet teisingi.

pasejau kaimynui 4.5 ha javu, paemiau 100 litu, saliarai. ir nesijauciu save nuskriaudes. saliaros gal 10 litru isdege... sejamoji su traktoru ir nesudilo... tepalu 100 litru nesunaudojau...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

niekas nesako kult po 10 aru , bet man nepatinka toks poziuris i smulkiuosius mokek kiek sugalvosiu netinka nuomok zeme , rusiskas posakis yra ( dobrovolno - prenuditelno ) paciam teko su vienu kariaut . prie to paties , pirkau masina dausta nuvarau istampyt meistras darbais uzsivertes sako oi man cia visa diena darbo kaina 800lt , as ir sakau ar ne per naglas specas kad uz valanda 100lt imi . kitas padare uz 200 .

Arimas kainuoja 150lt sakykim 50 saliara , 50 tepalai ir t.t. lieka 50lt navaras kiek laiko arsi valanda? darbo dienoi 8. labdara - jo paimk ir mane tada i savo organizacija . Neisizeisk , bet kiti paskaito ir galvoja tu matai kaip as pigiai imu

Gryn teoriskai pasiskaiciavai - geras pelnas, ane? Bent idomumo delei paziurek zemiau esanciam linke moksliuku paskaiciuotus ikainius, atkreipk demesi kad jie be pvm, kad skaiciuoti esant tam tikram sklypo dydziui ir, atkreipk demsi, koks yra pelnas. Primesk, teoriskai, kiek per diena zmogus uzdirbs ardamas belarusu (15m prasikraciau tame triperyje, vibracija, triuksmas, per tiek laiko spejau kelius sujot, o man tik 34) + transportas, daznai maziukai ir nelygus sklypeliukai, va ir kaina dviguba ar triguba. Pelnas grazus kol pats nedirbi ir kol paciam nereikia visko pirkt, o ir ne visi ukinykai. Zmones anksciau kalbeje kad brangu smadyt ir isigije technika kazkaip ima ir keicia nuomone.

Palyginimas su mesitru nei sioks nei toks. Situaciaja galima taikyt bele kur. Tipo vienas dirba uz tiek, o kitas uz tiek ir kaina taip smarkiai skirasi. Kaip taip gali but? Elementaru. Geras meistras perka daug irankiu, pleciasi jo sugebejimai, auga patirtis ir visa tai yra investicija, is to auga kaina. Kitas gi dirba nebrangiai, bet neturi uz ka pirkt irankiu.

RaimisX, kaimynas kaimynui nelygu, jei gerai sutariat, ne problema ir padet, del to nei nubiednesim nei ka. Bet visiem geras nebusi, ypac kai yra tiesiog tavim besinaudojanciu. Krastas musu mazas, ner cia ko slept.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mes tai po 80 lt mokam uz ta malonuma :)

O del tu kainu kas nemokat skaiciuot tai ir galvokit toliau kaip jum geriau. Brangiausias turtas sveikata :)

kam idomus tavo skaiciavimas, kai nuvezi parduot grudus??? kam idomus tavo skaiciavimai, perkant trasas??? niekam neidomus tavo skaiciavimai, kai vaziuoji kitam dirbt.... viska digtuoja rinka....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kam idomus tavo skaiciavimas, kai nuvezi parduot grudus??? kam idomus tavo skaiciavimai, perkant trasas??? niekam neidomus tavo skaiciavimai, kai vaziuoji kitam dirbt.... viska digtuoja rinka....

Na tai ir paslaugos taip pat - nesidomek kiek kas kainuoja, nori perki nori ne ;) per prievarta juk niekas nenuvaziuoja pas zmogu i lauka ir neapdirba ir paskui pinigu nepraso :icon-exclaim: Pagal tamstas kritikus iseina, kad taip yra :D o gal kiti taip ir daro???

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Raimi, nepyk, bet ni v tiemu sulyginai produkcijos pardavimą ir technikos nuomą... Pats sau prieštarauji - sakai rinka sureguliuoja... Tai yra poreikis ir as už 200 ariu - nenori nesamdyk. Tas pats su grūdais - nenori už 300 kviečių parduot, tavo valia... Švogeriškas padėjimas kaimynui ar pažystam dar ne pavizdys, kad ir agrotechnikos verslas turi apsiribot principu " geras butelis už hektarą"...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

RaimisX, kad, pas mus bent jau, kalba eina tik apie tokius mazus sklypelius. Pora ha jau daug, todel taip.. nors aplamai daba to darbo nebedirbu ir ateity stengsiuos jo vengt del tos pacios priezasties - sveikatos, nors nesakau kad nedirbsiu, reikes ir varysiu, negi sedesi ir raudosi kad ner uz ka duonos nusipirkt.

Rinka yra rinka, kas be ko, bet dirbt tik del darbo.. yra kur kas idomesniu uzsiemimu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...