Jump to content

Zemes ukio paslaugu kainos


Pofke

Recommended Posts

Ne is chalymo gyvenu :icon-wink: , kam reikia tas moka, kai kaime nelabai kas uzsimineja, be to chalturint pigiau man neapsimoka nes pigaus dyzelio negaunu, o art pigiau nei uz 200lt nesileidziu net i klabas... As zinau kad pas mane brangu :D jums apsimoka dirbkit uz pigiau, tai kainos mano kraste, tad bukit malonus nesmerkit :)

gal kvieciai jusu kraste po 800lt :icon-question:;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 1 mėnesio...
alio, jus cia kuliat ir sejat, ariat ir akejat... Na bernaiciai tai patarkit man dabar... kiek kainuoja grudu sumalimas ir ar apsimoketu tuo uzsiimti ....... Turiu patalpas tinkamas,o veiklos :( gaila leisti stoveti tusciai

Kažkada, prieš kokius 9 metus tuom užsiimdavom su tėvu, tai būdavo maišas 50 kg 2Lt. Eilutė būdavo pastoviai. Maišą sumalti užtrukdavo apie minutę. Paskui malūnų prisipirko kas netingi ir "bizniukas" užsiraukė :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 mėnesių...

Sveiki ūkininkai,

mažu, kaip patyrę vilkai, patarsit kaip geriau paruošt žemę daržininkystei, sodininkystei, bo uošvienė visai prirėmė prie sienos :D

Vien žo, žemė ( 2 ha ) ketvirtus metus apleista, tai žolėm apaugusi.

Tai kaip suprantu, reiktų išart, po to kažkaip tas žoles ištraukyt?

Ar visus šiuos darbus galima su technika padaryt ar reiks ir rankom kojom padirbėt :)

Ir, žinoma, svarbiausias klausimas kiek tai kainuos?

Sklypas Širvintų raj. Jauniūnų seniūnijoj.

Beje, dar tvenkinuką norėčiau išsikast :)

Ačiū už pasiūlymus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na mano nuomone kiekvienas chemikalas nera pliusas, bet roundapas konkreciai uzmus daugeli piktozoliu, tokiu kaip varputis ir pan., todel dirva liks svari nuo pikzoliu o tada jau prasom arkit, kultivuokit ir sodinkit ar sekit ka norit. Praktiskai nupurskus viena syki manau didelio poveikio nedarys sveikatai, juk ne kiekvienais metais juk purksit o tik pirmam kartui. Po to jei gerai priziuresit ir t.t. manau tokio poreikio nuo piktzoliu ginimosi tikrai nebereikes.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...