Jump to content

kverneland plugas


Limonadass

Recommended Posts

Sveiki 2 korpusu vartoma            http://www.skelbiu.lt/skelbimai/2-karta-lingine-apsauga-priesplugiai-e-120-vartymo-22184721.html  patemtu mtz 82, ar nereiktu prieki svorio  ir ar greiciau ariasi nei 3 paprastu?

Patempti tai patemptu bet dėl svorio tai neaišku kaip būtu, nes yra toks dalykas kaip plugo kojos aukštis, tai vat neaišku koks šito plūgo aukštis, jeigu ten bus aukštos kojos tai tada belarusui gali netikti, nes net sukėlus šlaunis iki galo ir suveržus vertikalias šlaunu traukes iki galo iškėlus pluga jo priekinis noragas bus nuo žemės kokie 3-5 cm ir su tokiu plugu net keliu nepavažiuosi, perkant toki plūga reik tartis,kad kaip atveš jei netiks tai galėtum gražint kitaip pirkti nerizikuok, bet gali būt,kad ten viskas puikiai tiks nes yra kvernelandu kažkos modelis kur kojos žemos ir pats plūgas lengvas, esu mates su 3 korpusu su lingine apsauga vartomas plugas užkabintas ant mtz52 ir be vargo kilnojo ir arė.

Kas liečia arimo greiti tai tikrai greičiau nesuarsi, netgi jei būtu abu triju korpusu ir tokiu pačiu užgriebiu tai ko gero su paprast greičiau eitusi, čiau jau reiktu žiūrėt kokius tarpus tarp išmetimu ir sumetimu palieki ir ar reik juos atsimatuot.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki 2 korpusu vartoma http://www.skelbiu.lt/skelbimai/2-karta-lingine-apsauga-priesplugiai-e-120-vartymo-22184721.html patemtu mtz 82, ar nereiktu prieki svorio ir ar

greiciau ariasi nei 3 paprastu?

Jau geriau dadejus kelis simtus euru nupirkt 3korpusu paprasta su hidrauliniu uzgriebio reguliavimu tai ten yra daiktas ir nasumas geras ir ant kuro susitaupo o cia tai zaidimas su tokiu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O kaip tie Jusu tiuningai, kaltu noragu, atsiliepia kuro sanaudom? Nelabai suprantu kaip padaryti kulturingai, kad pasipriesinimas nepadidetu. Jei tarkim bent 10 proc padideja galios poreikis traukti, vadinasi 10 proc kuro daugiau paima. O tai reiskia man apie 1,8 l/ha. Kai ariau tai buvo apie koki 80-90 cnt/be pvm/ha. Suariu 5 ha ir turiu kalta. Gal geriau dazniau keisti nei tiuninguoti?:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O kaip tie Jusu tiuningai, kaltu noragu, atsiliepia kuro sanaudom? Nelabai suprantu kaip padaryti kulturingai, kad pasipriesinimas nepadidetu. Jei tarkim bent 10 proc padideja galios poreikis traukti, vadinasi 10 proc kuro daugiau paima. O tai reiskia man apie 1,8 l/ha. Kai ariau tai buvo apie koki 80-90 cnt/be pvm/ha. Suariu 5 ha ir turiu kalta. Gal geriau dazniau keisti nei tiuninguoti?:)

Kuro sanaudu neskaičiavau, pradžioj kol apdyla pasisipriešinimas gal ir yra šioks toks ir biski vagos šona padrasko, bet apdilus viskas ok

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane ant nevartomo keturių korpuso plūgo nėra nei atpjovimo diskų,nei nežinau kaip jie vadinasi turbūt atpjovimo peilių.Dabar noriu įsidėti paskutiniame korpuse atpjovimo diską,o pirmuose trijuose "atpjovimo peilius"Kaip kolegos ar užtenka pirmuose korpusuose atpjovimo peilių pvz.: ariant daug metų neartą pievą.Ar reikia kiekvienam korpusui po diską?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane ant nevartomo keturių korpuso plūgo nėra nei atpjovimo diskų,nei nežinau kaip jie vadinasi turbūt atpjovimo peilių.Dabar noriu įsidėti paskutiniame korpuse atpjovimo diską,o pirmuose trijuose "atpjovimo peilius"Kaip kolegos ar užtenka pirmuose korpusuose atpjovimo peilių pvz.: ariant daug metų neartą pievą.Ar reikia kiekvienam korpusui po diską?

 

Tie apatiniai peiliai yra blogis. Kai nupirkau plūgą, ant visų korpusų  buvo peiliai, o ant galinio diskas. Velėnos jie visiškai nepjauna, o eina po apačia. Ir JEIGU užkemši plūgą, tai nukrapštyti visą jovalą jie baisiai trukdo.  Mesk žemėn visokius peilius, dėk po atpjovimo diską prie kiekvieno korpuso ir pievą arsi puikiai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tie apatiniai peiliai yra blogis. Kai nupirkau plūgą, ant visų korpusų  buvo peiliai, o ant galinio diskas. Velėnos jie visiškai nepjauna, o eina po apačia. Ir JEIGU užkemši plūgą, tai nukrapštyti visą jovalą jie baisiai trukdo.  Mesk žemėn visokius peilius, dėk po atpjovimo diską prie kiekvieno korpuso ir pievą arsi puikiai.

Norit pieva graziai susiarti reik priesplugiu, tada puikiai ir velena pasikavoja. tik zinoma jai paptastas plugas sudetingiau buna sumetima pasidaryt, nes kisimas gaunasi darant sumetima.

O siaip peiliai pas mane stovi ir nematau tame bedos, as jais patenkintas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

a, apie juos irgi buvau pagalvojes. esu girdejes kad vadina juos kregzdem dar. as ju nenaudoju nors turiu nusipirkes, razienai arti manau jie nereikalingi, o jei arciau kokia tvarkinga, priziureta pievute tada gal ir reiktu uzsidet, gal ka ir macytu. nors kiek visko ariu man ir priesplugiu pilnai uztenka, sabakstynu art netenka tad ir neuzsikisineja. nebent su velena durpyne gali kilt problemu kai pradeda priesplugis nebepjauti o stumti. Siaip manau daug tiesos Inzinieriaus pasakyme kad be tu kregzdziu isdyla greiciau verstuviu kampukai  :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Šituos atpjovimo peilius naudodavau ant Kvernaland korpusų. Sunku įžiūrėt iš foto, bet man rodos čia tie plonesni dedami po kaltu. Tai šie iš tikro greitai sudyla. Geriausiai naudoti tvirtinamus prie lauko lentos. Tie stori ir prireikus parestauruoti lengviau. Tai tikrai nebrangi investicija, o vagos dugnas būna švaresnis, briauna lygi, dėl ko pagražėja arimas. Be to mažiau dyla verstuvės priekinė dalis. Pievoms sakyčiau nelabai tinka, nes velėnos neperpiaus jis, reiktų diskų. Man asmeniškai peiliai labiau patikdavo nei diskai, nes nebūna problemų su jais dėl kišimosi.

Gaila, bet naujam Rabe juos galima naudoti tik su kamporaižiais, nes su priešplūgiais jei tai pastriginėja akmenys.  

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...