Jump to content

Kratykliu kaladukai (skubu)


aureliss

Recommended Posts

Nu va, manualų neturim ir dirbam visi iš nuogirdų, po to keičiam velenus. O kaip iš tikro reikia? :icon-rolleyes:

Gal kas gali pacituoti gamintojo manualą?

Gamintojo instrukcijos neperskaitaun, nes nemoku angliškai, bet konekesko servisas sake netepti. Buvau sudejas naujus bet ne orginalus ir sutepes gausiai prieš dedamas, tai vos atlaike 200 ha ir tai buvo daug problemu, po to pirkau orginalias kaladeles ir prie to pačio prainstruktavo apie tepima, dabar netepu ir problemos baigesi, čia kalbu apie 218 mega. Kažkada turejau mažiuka claasiuka 69 metu gamybos tai ten buvo sudeti gamykliniai tepimo taškai ir instrukcijoi nurodyta kas kiek valandu tepti, dabar nepamenu bet berods tepem kiekviena diena.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu va, manualų neturim ir dirbam visi iš nuogirdų, po to keičiam velenus. O kaip iš tikro reikia? :icon-rolleyes:

Gal kas gali pacituoti gamintojo manualą?

Gamintojo instrukcijos neperskaitaun, nes nemoku angliškai, bet konekesko servisas sake netepti. Buvau sudejas naujus bet ne orginalus ir sutepes gausiai prieš dedamas, tai vos atlaike 200 ha ir tai buvo daug problemu, po to pirkau orginalias kaladeles ir prie to pačio prainstruktavo apie tepima, dabar netepu ir problemos baigesi, čia kalbu apie 218 mega. Kažkada turejau mažiuka claasiuka 69 metu gamybos tai ten buvo sudeti gamykliniai tepimo taškai ir instrukcijoi nurodyta kas kiek valandu tepti, dabar nepamenu bet berods tepem kiekviena diena.

Kiekviena diena tai čia ne juokas dar prieiti prie priekinių. :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas dėl kaladukų tai galiu pasakyt tiek, dominatoriui 88 galinėje kratiklių ašyje buvo sudėti tepimo taškai o priekinėje nubuvo tai aišku jei sudėti taškai tai reiškia kad reikia tepti aš ir tepiau(taškai buvo įdėti prieš tai buvusio kombaino šeimininko).Na ir ka po poros sezonų darbo galinė ašis ta kur buvo tepama ėmė ir nulūžo, nes ašis buvo it nutekinta o pažiurėjus priekinius netepamus ašis buvo graži ir užteko išimti tik plokšteles kad sumažinti laisvumą.

Taigi paprasčiausiai reikia dėti originalias kaladėles ir nesukti galvos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane laverdoje yra taškai priekyje ir gale,bet priekinė ašis daugiau kliba.Prie priekio sunku prieiti patepti,tai pamaniau kad ankstesnis šeimininkas tingėjo lysti ir todėl labai kliba,tai aš kaip rūpestingas gaspadorius kartą į savaitę tikrai patepdavau :) . Dabar pasiskaitęs visai nebeikertu ką kitais metais daryti :eusa-doh: ...tepti ar netepti...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane laverdoje yra taškai priekyje ir gale,bet priekinė ašis daugiau kliba.Prie priekio sunku prieiti patepti,tai pamaniau kad ankstesnis šeimininkas tingėjo lysti ir todėl labai kliba,tai aš kaip rūpestingas gaspadorius kartą į savaitę tikrai patepdavau :) . Dabar pasiskaitęs visai nebeikertu ką kitais metais daryti :eusa-doh: ...tepti ar netepti...

Tai jeigu gamykliniai sudeti tai matyt reik tept, bet tada jau reiktu tept dažnai, yra tema apie laverdas užklausk kaip ten turi but, gal EVOs vyrukai atsakys, Aš klasui tai sutepiau tik dedamas ir to užteko, kad prasidetu problemos, todel jeigu ateityje negalvoji ( arba paaišketu, kad laverdai taip pat nereik) tepti tai siulyčiau nusiemus tas jau teptas gerai išvalyt nuo abrazyvo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 9 mėnesių...

Kaip tik ant karštųjų į temą. Pas mane lankėsi atstovas iš gamyklos. Sprendinėjom kai kurias dar kūdikiškas Fendt 6335C elektronikos ligas ir kaip tik išpuolė tepimo laikas, tai kad nereiktų ilgai po knygą vartytis, pats italas man parodė kas prie tiek val priklauso tepti. Ir aišku parodė tepti kratukų kaladėles. Aš atsisakiau, nes kaip ir visi buvom susidarę nuomonę, kad geriau jau jų netepti. Tai italas ilgai vartė akis iš nuostabos kodėl nenoriu tepti, po to kai neikalbėjo perspėjo apie problemas kurios bus jei netepsiu ir pasakė kad visos pasekmės nuo to kad netepu lieka mano paties atsakomybėj. Tai pats dabar esu gerokai pasimetęs tuo klausimu. Ko gero reiks tepti. :icon-rolleyes: Kas turi kokių nuomonių?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Anksčiau rašiau apie volvo kratukų kaladėles. Taigi, nervai neišlaikė ir labiausiai klibančią išardžiau. Kaip ir minėjau, ji pagaminta iš plastiko . Bet iš tokio keisto - ebonito ar panašaus, rusiškų elektros gaminių nemažai buvo iš panašios medžiagos. Susivožia iš dviejų dalių, visuryje išfrezuotas kanals tepimui, į abu kraštus taip pat eina tepimo kanalas, o galuose stovi veltininiai riebokšliai, kad dulkių neprigaudytų. Užteko kaladėlės puses pašveisti švitriniu popieriumi, pasidėjus jį ant lygaus stalo. Tada sureguliavau prispaudimą kad neklibėtų ir nekaistų. Ir tepu kasdien. Kol kas jokių problemų (velenas šiek tiek padėvėtas, matosi). Bet kur reikėtų gauti tokias originalias - neturiu žalio supratimo... Tikiuosi, kad mano naudojimo laikui užteks esamų :icon-cool:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir priekines?

Priekines prieš sezoną, labai jau tingisi sietus išimt kas trys dienos.

Aš dar net nežiūrėjau ar priekinės su taškais tepimo, nes jei taip, tai priėjimas aišku nekoks gautūsi. O jei tepti tai matyt reikia vos ne kas diena, nes kitaip jei dulkių bus daugiau nei tepalo, tai iš to tepimo matyt tik meškos paslauga gausis. Vis tik matyt su tuo kaladukų tepimu visa problema ir gaunasi todėl kad netepam reguliariai. Gali užtekti dienos kitos netepus ir be išardymo realiai jau problemos būtų, nes tepalas su dulkėm tai jau ne kas, geriau jau visai netepti. Realiai reiktų apsispręsti kas lengviau. Ar kas diena ilgą laiką tepti kaladėles. Ar netepti, bet susitaikyti su mintim, kad jos greičiau sudils ir teks pakeisti, o ir ašis po kiek laiko teks matyt keisti. Tai matyt turėjo minty minėtas italas, tik nei vienas iš mūsų neturėjom labai jau preciziškų anglų kalbos gabumų kad išsiaiškinti iki smulkmenų. :)

O šiaip reiktų matyt galines tepti nes lengvas priėjimas, o priekinių ne ir išsiaiškinčiau kas geriau. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas John Deere senesnio modelio irgi netepami buvo, atlaikė 11 sezonu (apie 250-300ha i metus),o dabar kiek žinau ir toliau kulia toliau su tom pačiom, tik kiekiai mažesni... :) ten iš pažiūros medinės buvo :)

ir naujesniuose tas pats. man atrodo net tas pats detales kodas eina. kazkada klausiau dziondirinio, kuo ypatingi tie kaladukai, man pigiau pas stalius uzsisakyt butu, tai sake tas medis kazkoks ciudnas ir atitinkamom technologijom prisotintas tepalo. ties tuo ir baigiasi visi tepimai ju :) bet mano va jau kai kurie kratikliai kleba, aisku, galeciau drozt ir nekeist, bet jei dar laikysim ta kombaina, tai kitais metais reiks pakeist del sventos ramybes.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas John Deere senesnio modelio irgi netepami buvo, atlaikė 11 sezonu (apie 250-300ha i metus),o dabar kiek žinau ir toliau kulia toliau su tom pačiom, tik kiekiai mažesni... :) ten iš pažiūros medinės buvo :)

ir naujesniuose tas pats. man atrodo net tas pats detales kodas eina. kazkada klausiau dziondirinio, kuo ypatingi tie kaladukai, man pigiau pas stalius uzsisakyt butu, tai sake tas medis kazkoks ciudnas ir atitinkamom technologijom prisotintas tepalo. ties tuo ir baigiasi visi tepimai ju :) bet mano va jau kai kurie kratikliai kleba, aisku, galeciau drozt ir nekeist, bet jei dar laikysim ta kombaina, tai kitais metais reiks pakeist del sventos ramybes.

Faktas tas, kad nei vieni tie kaladukai nėra šiaip fanieros gabalas o atitinkamai paruošta, nes kitaip ko gero užsidegtų per pirmą dieną. Iš kad vienų firmų idėti taškai o kitų ne, tai nereiškia kad anų nereikia tepti. Gal juos reikia prieš sezoną išimti, išvalyti ir patepti saikingai ir to pakaktų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...