Jump to content

Kratykliu kaladukai (skubu)


aureliss

Recommended Posts

Ir priekines?

Priekines prieš sezoną, labai jau tingisi sietus išimt kas trys dienos.

Aš dar net nežiūrėjau ar priekinės su taškais tepimo, nes jei taip, tai priėjimas aišku nekoks gautūsi. O jei tepti tai matyt reikia vos ne kas diena, nes kitaip jei dulkių bus daugiau nei tepalo, tai iš to tepimo matyt tik meškos paslauga gausis. Vis tik matyt su tuo kaladukų tepimu visa problema ir gaunasi todėl kad netepam reguliariai. Gali užtekti dienos kitos netepus ir be išardymo realiai jau problemos būtų, nes tepalas su dulkėm tai jau ne kas, geriau jau visai netepti. Realiai reiktų apsispręsti kas lengviau. Ar kas diena ilgą laiką tepti kaladėles. Ar netepti, bet susitaikyti su mintim, kad jos greičiau sudils ir teks pakeisti, o ir ašis po kiek laiko teks matyt keisti. Tai matyt turėjo minty minėtas italas, tik nei vienas iš mūsų neturėjom labai jau preciziškų anglų kalbos gabumų kad išsiaiškinti iki smulkmenų. :)

O šiaip reiktų matyt galines tepti nes lengvas priėjimas, o priekinių ne ir išsiaiškinčiau kas geriau. :)

o jei toki panaudojus..??

http://salditurbo.lt/xenum/ptfe-gliss-d ... #more-1353

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pagal aprašymą gal ir neblogai būtų. Šiaip čia situacija gaunasi panaši kaip ir su grandinėmis įvairiomis. Netepti blogai, tepti dar blogiau, nes tepalai aplipus dulkėm dilimas ko gero tik padidėja. Iš ūkininkavimo praktikos galiu pasakyti, kad grandinėm, traktorių ir padargų traukėm su sriegiais ir kaiščiais, bene geriausias varijantas yra gazuolis arba kažkas iš spec tepalų. Visi kiti tepalai būtų gerai jei kas diena nuvalant ir vėl sutepant. Panaši situacija ir su kaladukais manau. Todėl ko gero ir nuomonės tarp ūkininkų tuo klausimu labai išsiskiria.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 metų...

Klausimas dėl tų medinių kaladukų, turiu senuką dominatorių ir dabar surinkinėju kratiklius, kiek tie kratukai turi tureti laisvumo? I viršų turi truputį vaikščioti ar tik į šonus gali ar turi būti visiškai standūs? Reguliuodami kaladukus, nuimate diržą. kad būtų galima sukinėti ir jausti ta laisvumą ar ne?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, apulis pranešimas:

Klausimas dėl tų medinių kaladukų, turiu senuką dominatorių ir dabar surinkinėju kratiklius, kiek tie kratukai turi tureti laisvumo? I viršų turi truputį vaikščioti ar tik į šonus gali ar turi būti visiškai standūs? Reguliuodami kaladukus, nuimate diržą. kad būtų galima sukinėti ir jausti ta laisvumą ar ne?

užveržti negalima, dūmai pradės rūkt, laisvumas truputį turi būti, reiks tikrint , pradėjus kulti, kad labai nekaistų kratilkų velenai. Jie karšti turtų būti, bet ant tiek, kad ranką galėtum palaikyti kelias sekundes. Ar reikia ten tepti, tai nežinau, vieni tepa, kiti ne.  Gal vokietis specialiai medį naudoja, kad duotų kaitimą, karštas plienas greit nelūžta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 10 minutes , apulis pranešimas:

Kalbant apie laisvumą, tai laisvumas aukštyn žemyn ar į šonus, nes pas mane jei aukštyn žemyn nejuda, tai į šonus aš galiu pajudint juos arba reikia smarkiai paveržti, kad neklibėtų į šonus

varžtais gali reguliuot tik aukštyn - žemyn laisvumą, jei yra laisvumas į šonus, tai reik naujų kaladžių, arba šaibas dėti, nors su tokia praktika nesu susidūręs...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Buvo prikrauta tų skardelių, tai aš išimu skardeles. Šmirgeliuoju kaladėlių šonus, kad pati kaladėlė pamažėtų, tai sudedu, taip kad laisvumas būna nedidelis ir nereikia man jokių skardelių į tarpus. Judėjimaą ir laisvumą tikrinsiu visus sudėjęs ir diržą nuo škyvo nusukęs, žiūrėsiu kaip juda kratukai lengvai ar ne, bet šiaip stengiuosi neveržti smarkiai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 6 minutes , apulis pranešimas:

Buvo prikrauta tų skardelių, tai aš išimu skardeles. Šmirgeliuoju kaladėlių šonus, kad pati kaladėlė pamažėtų, tai sudedu, taip kad laisvumas būna nedidelis ir nereikia man jokių skardelių į tarpus. Judėjimaą ir laisvumą tikrinsiu visus sudėjęs ir diržą nuo škyvo nusukęs, žiūrėsiu kaip juda kratukai lengvai ar ne, bet šiaip stengiuosi neveržti smarkiai.

Ziurek asys buna elipse nudile ,tada nelabai ka ten ir padarysi,vienaip pasuksi bus laisvumas didelis,kitaip pasuksi zek jau kietai stovi.Pas mane  Dom 78 irgi baisiai klibejo tai nupirkau naujas kalades galvojau pakeisiu ir bus gerai,deja asys buvo kaip kiausinis tai teko ir asis keisti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...