Jump to content

Galvijų sveikos bandos statusas


GOTAS

Recommended Posts

Kažkodėl niekur neradau šios temos. Negi taip nei vienas ūkininkas ir nekeiks veterinarų, nes tuoj prasidės arba jau vyksta ūkininkų "nureketavimai" - TBC, kraujo ėmimas ir pan. Juk K.Lukauskas šaukė, kad už tyrimus ūkininkai mokės tik 5 litus nuo galvijo, bet ...

Gal gali pasidalint patirtim ūkininkai, kurie jau įsiteisino savo sveikas bandas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na pas mane gydytoja dare tuberkuliozes tyrima visiem galvijam virs šešių savaičių,kitas bus rudeni ir dar kraujo emimas laukia,bet aš sumokėjau tik 150 lt,už 180 galvijų,nors ji pas mane nedirba tik atvažiuoja pagal iškvietimą,tai nemanau kad daug čia man kainavo tikrai maniau kad daug brangiau bus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na pas mane gydytoja dare tuberkuliozes tyrima visiem galvijam virs šešių savaičių,kitas bus rudeni ir dar kraujo emimas laukia,bet aš sumokėjau tik 150 lt,už 180 galvijų,nors ji pas mane nedirba tik atvažiuoja pagal iškvietimą,tai nemanau kad daug čia man kainavo tikrai maniau kad daug brangiau bus.
Na pas mus daktare TBC uz 34 galvas 70lt. paeme

Hm, vienam už galvją 2 Lt, kitam net 1 Lito nesiekia. Kažkokios nerealios komunistinės kainos pas jus. Pas many už 10 galvų - 150 litų, o rudenį, kai bus kraujo tyrimai, bus dar brangiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Ziuriu buve kolegos savame stiliuje,lenktyniauja ,kas pigiau.

Palyginimui No kainos.Sekmadieni atvaziavusi veterinare puse buteliuko Calcijekto suleido i vena,puse po oda,plius svirkstuka kazkokiu vaistu ,nenuziurejau kokiu.Suma 880 lt.Na ,aisku ji ilgai bure,ziurinejo,tyrinejo,sunudojo kruva vienkartiniu pirstiniu,tamponu.Sugaiso apie 3 val.Diagnoze aiski,kaip blynas.Bet kuris LT daktarelis nustatys per 5 min.Prasidejes vadinamas parezas.

Taip,kad brangus gyvuliu turetojai,mylekit ir gerbkit savo daktarelius,jei visi emigruos teks naudotis uzsienieciu paslaugomis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ziuriu buve kolegos savame stiliuje,lenktyniauja ,kas pigiau.

Palyginimui No kainos.Sekmadieni atvaziavusi veterinare puse buteliuko Calcijekto suleido i vena,puse po oda,plius svirkstuka kazkokiu vaistu ,nenuziurejau kokiu.Suma 880 lt.

Čia jau pavarei į lankas. Mūsų ūkininkai ne tokie durni ir kainose gaudosi, už vieną kartą suleidimo venon tokių sumų nebūna. 100 - 150 LT (jei tolimas atstumas) maksimum.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ziuriu buve kolegos savame stiliuje,lenktyniauja ,kas pigiau.

Palyginimui No kainos.Sekmadieni atvaziavusi veterinare puse buteliuko Calcijekto suleido i vena,puse po oda,plius svirkstuka kazkokiu vaistu ,nenuziurejau kokiu.Suma 880 lt.Na ,aisku ji ilgai bure,ziurinejo,tyrinejo,sunudojo kruva vienkartiniu pirstiniu,tamponu.Sugaiso apie 3 val.Diagnoze aiski,kaip blynas.Bet kuris LT daktarelis nustatys per 5 min.Prasidejes vadinamas parezas.

Taip,kad brangus gyvuliu turetojai,mylekit ir gerbkit savo daktarelius,jei visi emigruos teks naudotis uzsienieciu paslaugomis.

Iš tavo komentaro reik suprasti,kad tu veterinaras.O šiaip tai čia ,man primena,pasiseilėjimą-duok pinigų.Aiškinu:880 yra apie pusė -trečdalis karvės vertės.Visi vaistai nuo suminkštėjimo,parezės kainuoja apie 20lt.Taxi kiek ima nežinau. Įtariu atvažiuoti ir grįžti apie 50 nuderėčiau.Į veną pataikyto bet kuris buvęs sanitaras,felčeris,gydytojas,o ir šiaip kaimietis.Taigi bakstelėjimas max10.O tamponai ,pirštinės,laiko tempimas,prezervatyvai ir kiti niekai tai juk ne karvei gydyti,o savininkui mulkinti. Dėl pagarbos,tai sutiks su tavim visi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nenusimink vyrai čia tik pradžia. Daba mokam už tyrimus, o po metų atidavinėsim gyvulius skerdyklos už dyką nes ras TBC ar dar ką nors zaraziško.

O čia teisybė.Prieš kelis metus nutraukė kraujo ėmimą,tai p.K.Lukauskas teigė,kad nebeliko nei leukozių,nei tbc,nei brc.Todėl nėra reikalo gyvulių kankinti.Viskas bus tiriama iš pieno automatiškai,jei pieną parduodi perdirbimui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Esu veterinaras ir suprantu, kad pasisakydamas rizikuoju būti sumindytas,nes tema sukurta "keikti" veterinarams. Bet vis dėlto teisybės dėlei išsiaikinkime šiuos aspektus:

1. Ne privatus veterinaras sugalvojo tokią sveikų bandų nustatymo tvarką.

2. Lukauskas iš tribūnos daug ką gali žadėti, bet realiai duoda tik tuberkuliną kurio paskutiniu metu LT nėra.

3. Sutarties prašo ūkininkas, nes jam jos reikia.

4. Kodėl aš turėčiau dirbti už dyką?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Siaip priklauso nuo savininko cia. Jei ateina ruskanu veidu ir net nepadeda palaikyti galviju ar panasiai tai buna po 15 litu. Jei savininkas draugiskai sutinka padeti, kaina koreguojam...

Ikainiai kituose rajonuose.

Siauliai 15-20

Kedainai 15

Silale 12-15

Siaip yra valstybines veterinarijos tarnybos nustatyta kaina, tad nepykit ir nekaltinkit veterinaru kad jie atlieka tai ka valdzia liepia. Isirinkote valdzia patys, na tie "klaunai" kur seime sedi. Ir dziaukites.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Siaip priklauso nuo savininko cia. Jei ateina ruskanu veidu ir net nepadeda palaikyti galviju ar panasiai tai buna po 15 litu. Jei savininkas draugiskai sutinka padeti, kaina koreguojam...

Ikainiai kituose rajonuose.

Siauliai 15-20

Kedainai 15

Silale 12-15

Siaip yra valstybines veterinarijos tarnybos nustatyta kaina, tad nepykit ir nekaltinkit veterinaru kad jie atlieka tai ka valdzia liepia. Isirinkote valdzia patys, na tie "klaunai" kur seime sedi. Ir dziaukites.

o cia tik tuberkulinizacija ar ir kraujas i ta pacia kaina ieina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...