Jump to content

Galvijų sveikos bandos statusas


GOTAS

Recommended Posts

Tik tuberkulioze.

Galiu nuliudinti bet pries naujus metus bus kitas etapas. Na cia buvo 1 etapas kai dare tuberkulioze, o tiem kas pieno nestato ir krauja eme. O kitame 2 etape reikes visiem imti krauja kaina apie 20 litu bus. Aisku visi mes zmones ir visi suprantame kad daug cia. Bet manau susitarti uz kazkokia nuolaida gal ir eitu. etapas bus apie gruodzio menesi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Leukozė persiduoda per kraują, o TBC reagentas švirkščiamas į odą, tad kažin ar leukozę kitai karvei perneštų.

Pas mane daktaras TBC darė su injeciniu pistoletu, tad problemų nebuvo. Sakė, kad su juo, tipo, negalima (ES uždraudė), bet koks gi skirtumas ... pliusas, nes karvių laikyt nereikia, o efektas tas pats.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

TBC pistoletai yra rusiski,nesertifikuoti.Pasigirkite placiau,kad buvo naudoti,ir reikes perdaryti.Ar efektas toks pats,manau ne mums spresti,yra galvu protingesniu.

Leukoze su TBC adata bent jau teoriskai pernesti gali.Ar verta rizikuoti?

TBC reagavusios karves negydomos ,skerdziamos,atliekamas kontrolinis skerdimas diagnozei patvirtinti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

vienas protingas vet gydytojas kalbėjo, kad verta pinigus daktarams mokėti ne už injekcijų skaičių, bet už tai, kad banda yra sveika, tada ir daktaras rečiau karves baido, ir ūkininkas stresuoja mažiau ir pernešti ligas sumažinama iki minimumo...

manau tai yra protinga, nes ne visada reikia laukti kad kils problemos, galima labai daugeliui bėdų užbėgti už akių, pasikonsuoltuojant su tuo pačiu daktaru ir imtis profilaktinių priemonių... Aišku, būna visko, ir tenka pasinaudoti veterinaro pagalba realiai, bet mano supratimu, reikėtu stengti išvengti nebutinių vizitų daktarų ir verčiau sumokėti sutartą ir fiksuotą kaina, kad tik tas padėtu ir nelauktu, kad reikės nuo pariezo karvę gelbėti....

nu nežinau ar aiškiai išsireiškiau.... :eusa-doh:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mintis teisinga,ukininkui labiausiai apsimoketu moketi veterinarui,kad nieko neveikia,t.y. nedirba su svirkstu.Veika turetu apsiriboti P.T. rezultatu analize,bendras bandos stovis taip pat daug ka pasako,keleto karviu kraujo biochemnis kr.tyrimas nepamaisytu.Va ir daugmaz padetis aiski.Ukininkas gavo patarimus,ka keisti serime,daktaras honorara ir visi patenkinti.Istraukti versi ar i vena vaistus suleisti gali ir felceris.Beda tik viena ,nedaug yra tokiu kvalifikuotu daktaru,o ir retas ukininkas uz tipo ,,nieko neveikima,,sutiks piniga moketi.

Tai ir tenka daktareliui,vietoj to ,kad kvalifikacija kelti,seklinti,per dienas lankyti dasimtis pacientu,uzsiimti didziules teritorijas.Kitaip gi neisgyvens.Ukininkas bedavojasi,kad prisisaukti negali,nes kuris labiau kvalifikuotas,darbo turi iki kaklo,nebespeja.Cia kaip toj patarlej..kodel biednas?Tai,kad durnas.O kodel durnas?Tai,kad biednas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Darbo yra pakankamai ir vis atsiranda nauju klijentu bet tetis nebenori, nes ir taip darbo per akis. Nors ir dirba tiek daug bet kaip sakoma ka gauni ta ir isleidi.

Kaip ir buvo mineta, kad butu tas fiksuotas mokestis tada butu galima nusipirkti modernios irangos kuri leistu geriau ir greiciau nustatyti liga, kad jei padetis beviltiska nereiketu bereikalingai savaite vaistus leisti. O tai kainuoja...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o tai kas dabar neleidžia sudaryt sutartis su vetinarais tokiai veiklai?tik pasakykit ko bambat kai reikia mokėt už TBC tyrimus po 15, 20 lt nuo galvos?o dabar dar tauzijat apie abonimentini mokesti.

Teisingai.Tuberkulinas nemokamas.Ovadai irgi nuo tarybinių laikų.Tuberkulinizaciją atlikti kaip du pirštus...Kraują paimti ir nuvežti į laboratoriją gali bet kuris.O tos licenzijos skirtos,kad negalėtų bet kas sau pasidaryti įvairių darbų.Ne tik veterinarijoje.Sunyktų ištisos tarnybos(pamenat kaip nebuvo galima didinti pieno kvotos,jei nėra karvės kontroliuojamos?)Pavardinkit naujoves veterinarinėse įrangose ,būtų idomu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

zinau veterinara kuris ima krauja ir tuberkulinizuoja uz 60lt. nuo gyvulio.jis skaiciuoja taip,kad tipo atvaziavo su taksi, po to to vieno gyvulio krauja nuveza i laboratorija taip pat su taksi.

Čia jau vos ne Norvegija.Man įdomu kaip tai komentuoja p.K.Lukauskas.Per kažkokį susitikimą pasakė kainas-5lt.O kaip tyrimai iš pieno.Čia ,atrodo, kaip per pedofilijos bylą teisėsauga-į iškilusius klausimus oficialiai nesugeba atsakyti,o kiekvieno rajono vmvt elgiasi pagal savo išmanymą(sugedimo laipsnį).

Beje ,apie tuos tyrimus,jų įkainius yra paskelbta Valstybės žiniose?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o tai kas dabar neleidžia sudaryt sutartis su vetinarais tokiai veiklai?tik pasakykit ko bambat kai reikia mokėt už TBC tyrimus po 15, 20 lt nuo galvos?o dabar dar tauzijat apie abonimentini mokesti.

o tai kaip elgtis tada kai sutartis sudaryta , o vet gydytojas tik popierėlius rašydavo , jei kas atsitikdavo , sakydavo aš darbe negaliu :icon-evil: o dabar užsimanė už galvą po 30lt

o labiausiai man patiko : skambinu sakau mano karvė serga taip ir taip , o jis man - aš negaliu , nes vaiką prižiūriu :eusa-think: nu juokas pro ašaras , tik niekaip nesuprantu kam tada sudarinėt sutartis ... o mokam tiek kiek paprašo niekda nesiginčyjam

Darom išvada mūsų pinigų veterinaram nereikia :eusa-whistle:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o tai kas dabar neleidžia sudaryt sutartis su vetinarais tokiai veiklai?tik pasakykit ko bambat kai reikia mokėt už TBC tyrimus po 15, 20 lt nuo galvos?o dabar dar tauzijat apie abonimentini mokesti.

o tai kaip elgtis tada kai sutartis sudaryta , o vet gydytojas tik popierėlius rašydavo , jei kas atsitikdavo , sakydavo aš darbe negaliu :icon-evil: o dabar užsimanė už galvą po 30lt

o labiausiai man patiko : skambinu sakau mano karvė serga taip ir taip , o jis man - aš negaliu , nes vaiką prižiūriu :eusa-think: nu juokas pro ašaras , tik niekaip nesuprantu kam tada sudarinėt sutartis ... o mokam tiek kiek paprašo niekda nesiginčyjam

Darom išvada mūsų pinigų veterinaram nereikia :eusa-whistle:[/quo

Sutartį sudarei,nes jos reikia tau.O dėl gydymo kreipkis į kitą gydytoją.Beje ,sutartį galima sudaryti su bet kuriuo veterinaru,jei jis turi licenciją ir įmonę.Nebūtinai iš to rajono(nuoroda į aprašomus šiose diskusijose pigiau imančius).O dėl gydymo,tai rašyk čia ar atskirą temą sukurk ir bent patarsim vienas kitam.Bent aš jei būsiu prisėdęs.Patikėk ,didžioji "daktarų"dalis nelabai jau ir gaudosi medicinoje.Taigi nenukabink nosies.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Žmogeliai sudarydami sutartį pirmiausia perskaitykit, kas joje parašyta, o tik po to pasirašinėkit :lol: Pirmiau pasirašot, o jau tik po to problemas keliat. Pasirašydami šią sutartį jūs sutinkat, kad jūsų galvijams TBC, BRC ir leukozę atliks daktaras su kuriuo pasirašot sutartį, ir viskas, gydymas nė prie ko. Tarp kitko sudarant sutartį jūsų teisė derėtis tyrimų kainą, jei kaip avinai neskaitę pasirašėt, tai ir nebėdavokit.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...
  • po 2 mėnesių...
  • po 2 savaičių...
sveiki,vakar gavau sveikos bandos statusa is vet tarnybos,nuejau pas vet.gydytojo sutarties pasirasyti suzinojau kad vi sie tie tyrimai kainuos 80lt.ar cia zmoniska,jei laikai del saves 1 karve o versiuka parduodi nori?

Negavai jokio sveikos bandos statuso, jei dar tik sutartį su veterinaru daraisi. Tapai tik "kandidate" tam statusui gauti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...