Jump to content

MTZ hidraulis


Traktorius

Recommended Posts

  • po 6 mėnesių...
Prieš 7 valandas, Valakinis pranešimas:

alyvą hidro bake

nu va varzto nerandi ir atsukt reikia , slanga ikisi i kanystra uzvestam ir nuspaudi rankenele i visa tepala per pora minuciu isleis ,aisku jei nori ypatingai svariai demokratiskai reikes ieskot zagluskes apacioje

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, Augunstas pranešimas:

nu va varzto nerandi ir atsukt reikia , slanga ikisi i kanystra uzvestam ir nuspaudi rankenele i visa tepala per pora minuciu isleis ,aisku jei nori ypatingai svariai demokratiskai reikes ieskot zagluskes apacioje

Pas mane gali būti brokuota sistema, jokios šlangos netinka. Varžtą lyg ir radau, tik noriu būti tikras, nes kai tiek "daug" vietos dėka duslintuvo, adblue ir dar krautuvo, tai ką gali žinoti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 13 valandų, Valakinis pranešimas:

Pas mane gali būti brokuota sistema, jokios šlangos netinka. Varžtą lyg ir radau, tik noriu būti tikras, nes kai tiek "daug" vietos dėka duslintuvo, adblue ir dar krautuvo, tai ką gali žinoti.

Šlanga turejo omenije paprasta nuo vienos hidro poros..na sakykim ta kur priekaba verti..tik aišku be sujungimo..plika.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandas, Valakinis pranešimas:

Aš taip ir supratau, bet dar nėra iki galo aišku, kas ten pas mane yra, galiu šitaip išleisti dar ir greičių dėžės alyvą.

Jei pas tave mtz, tai hidraulio yra atskiras bakas ir su pavarų dėžės tepalų nesijungia. Vieninteliu atveju, jei hidrosiurbliui pramuš riebokšlį, tai tavo hidraulinis tepalas atsidurs pavarų dėžėje.

Pastudijuok traktoriaus konstrukciją, bus aiškiau. Įdedu nuorodą. 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Nupirko tėvas 1025.3 su monobloko hidrauliais, užgesinus hidrauliai nukrenta žemyn, užvedus pakyla į viršų.  Dab užplaukė, nukrito ir nukrito...Kame galėtų būti problema?  MTZ 82 po kabina kaikuriem būdavo dėžutė kaip paskirstymo, tą išmetus būdavo galima pajungt hidraulius ant paskirstytojo ričiagėlio, gal ir tam taip galima?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, Kestc pranešimas:

nenoriu

Jei mane nesusaudys artimiausiu metu uz intelektualiniu vaizdu vagyste ,ta va

 baisiai daug aiskint,bet reikia 5 organe paziuret voztuvus ir nr.6 veiksma traukiu gal nesifiksuoja ar panasiai ,o jei nera noro tai ji atjungciau visai

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2019-04-16 at 09:55, Augunstas pranešimas:

Jei mane nesusaudys artimiausiu metu uz intelektualiniu vaizdu vagyste ,ta va

37-MTZ-1221.bmp baisiai daug aiskint,bet reikia 5 organe paziuret voztuvus ir nr.6 veiksma traukiu gal nesifiksuoja ar panasiai ,o jei nera noro tai ji atjungciau visai

Vaizdo rezultatas pagal užklausÄ âмÑз 1025 моноблокâ

Bėda buvo  pirmo paveiklėlio NR 5. Teko keisti visą tą paskirstytoją kur vožtuvas yra. Seną buvau išardęs, išplovęs, bet neveikė, o įdėjus naują - atsigavo.  Tik durnas reiklas monobloko hidraulai, retkarčiais kai šauna į viršų keliant tai nepastebėjus gali ir sparnus nulaužyti, ir langą išmalti. Ačiū

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Mes pasidarę greitesnį vožtuvo pravalymo būdą. Ant grįžtamo tepalo vamzdelio viršaus, kur trim varžteliais prisisuka, išgrežiau skylę, privirinau veržlę ir įsukau ilgasriegį link vožtuvo. Ant ilgasriegio kontraveržlė su plastikėliu ir varine poveržle, kad nerasotų. Kai vožtuvas užsikerta, ilgasriegį į vidų susuku, kad vožtuvą nuspaustų, šiukšlės su tepalo srautu prabėga ir psio. Nereikia ardyt ir tepaluotis. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, Eduardas pranešimas:

Mes pasidarę greitesnį vožtuvo pravalymo būdą. Ant grįžtamo tepalo vamzdelio viršaus, kur trim varžteliais prisisuka, išgrežiau skylę, privirinau veržlę ir įsukau ilgasriegį link vožtuvo. Ant ilgasriegio kontraveržlė su plastikėliu ir varine poveržle, kad nerasotų. Kai vožtuvas užsikerta, ilgasriegį į vidų susuku, kad vožtuvą nuspaustų, šiukšlės su tepalo srautu prabėga ir psio. Nereikia ardyt ir tepaluotis. 

Tikriausia tai bus pats žiauriausias variantas , kokį teko kada nors girdėt :icon-mrgreen:  :icon-mrgreen:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, Eduardas pranešimas:

Mes pasidarę greitesnį vožtuvo pravalymo būdą. Ant grįžtamo tepalo vamzdelio viršaus, kur trim varžteliais prisisuka, išgrežiau skylę, privirinau veržlę ir įsukau ilgasriegį link vožtuvo. Ant ilgasriegio kontraveržlė su plastikėliu ir varine poveržle, kad nerasotų. Kai vožtuvas užsikerta, ilgasriegį į vidų susuku, kad vožtuvą nuspaustų, šiukšlės su tepalo srautu prabėga ir psio. Nereikia ardyt ir tepaluotis. 

Kur vožtuve yra ta spyruoklė ir ant galo ta kūginio tipo gilziukė tai aplinkui apgraužtas griovelis aplinkt taip neturėtų būt? Reikia tą gilzikę pakeist?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2019-04-16 at 10:05, Kestc pranešimas:

Dėkavoju, bandysim išoperuot :-)

Bėda buvo  pirmo paveiklėlio NR 5. Teko keisti visą tą paskirstytoją kur vožtuvas yra. Seną buvau išardęs, išplovęs, bet neveikė, o įdėjus naują - atsigavo.  Tik durnas reiklas monobloko hidraulai, retkarčiais kai šauna į viršų keliant tai nepastebėjus gali ir sparnus nulaužyti, ir langą išmalti. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...