Jump to content

MTZ hidraulis


Traktorius

Recommended Posts

Čia jau jų liga kitas dalykas nepriežiūra :eusa-naughty: atsileidus varžtam išplaka blemba visą krūmą. Aš tai kažkada pirmam (52) sriegis skylėse buvo geras tai pakeičiau tik špilkas ir varžtus ištekino truputį konusu viršus buvo kad geriau užsiveršt (panašiai kaip motociklo ar pūskačiaus smagratukas dedasi tai velenas buna senoviškai konusavas o dabar trapecijos formos ar kap tį vadina)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Varztai neuzsiverzia taip ir neturi tokio laikymo kaip spilkos. Persriegiuoji, jei reik ir kiaurai, o jei sodinsi ant kliju, tai kiaurine, nors ir nedidele skyle, butina. Sudedi ivores, susuki spilkas. Viena spilka pas mane yra 22, o virs korpuso susiaureja iki 20. Sriegis labai isplaktas buvo.

Virsutini sriegi darai smulku, materka geriau prisisuks nei rupum. Aisku galima ir kugini sriegi anatini daryt, bet daugiau darbo ir problema toki sriegi rast, nors gal ir yra.. virsutiniu kugiu daryt ner prasmes.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 5 mėnesių...
  • po 3 mėnesių...
Galvoju deti i mtz hidraulo papildoma filtra, galbut prailginciau visos sistemos tarnavimo laika? kaip jus manote verta ir ar apsimoka?

Aš irgi galvojau. Bet kai susitvarkiau reguliatorių, gavosi kad du gryžtami į baką, tai reikėtų dviejų filtrų. Gaunasi, kad nėr kur jų padėt... Šiaip tai labai teisingas daiktas būtų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...

Noriu pajungti gryztama is papildomo paskirstytojo ir man bedarant iskilo toks klausimas, jai ivirinu mazesne skyle stuceri tai kazin ar bus gerai nes susidarys spaudimas. tai sakau gal paimti t150 stuceri nes ten skyles panasios. tik tas didesnis nelabai tinka. na bet turetu eit privirinti. kaip jus manote? ir dar vienas klausimas i sekanti paskirstytoja nuo kur jungti vamzdi, pas mane is siurblio isejimo kur jungesi vamzdis i paskirstytoja yra dar viena atsaka gal sakau is jos jungti? tik va ten antgalis plonas tipo kaip belarusine slanga uzsukti gali. tik galvoju, kad arne gali sprogti ta slanga jai suksi?

post-5252-1415217823_thumb.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti×
×
  • Create New...