Jump to content

DT75 patarkite


gapsis

Recommended Posts

nemaciau dar viksrinio su v6 varikliu as kalbu apie dt . Pas mane yra abu ir smd ir altajaus varikliu viksriniai kartais altaju dar uzvedam kazka pastumdyti . Turiu ka palyginti todel ir sakau kad altajus daugiau jegos tur bent NM pas ji daugiau

Kaip jis netures daugiau jegos, juk pas ji ir stumokliai 130 mm diametro, o pas smd tik 110 mm, jei neklystu...

O pusantrinis viksrinis ar ne v6 varikli turi?....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O ka manot apie placiaviksry dt75b .sako akmeny pasigauna lengvai viksra lauzia ar ka ten:) as kazzkaip galvociau gal geresnis netaip seda.naudociau tik kaip buldozery prie namu.zeme prie molio yra slapiu vietu.sniegui jai bus dar atsisrumt

Mano nuomone, pilnai uztenka ir normaliais viksrais traktoriaus, nei jis jau seda taip labai, nei ka, juk durpynu neisisavinsi turbut. Ir su detalem bus paprasciau. Nesusidures as su placiaviksriais, bet manau, kad vaziuokle kazkiek skiriasi, o ir viksru ne pas kiekviena kaimieti tokiu gausi. Cia tik mano nuomone, kiti gal papriestaraus...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

siemet darem aikstute, tai lyginom akmenu kruvas ir buvo pagave akmeni ir perlauze viksra, turejom atsargini ir pakeitem. ziema gerai, ne tiek i sniega lenda per laukus vaziuojant, bet cia ne esme :D vat su viksru gavimu tai beda, reik gerai paieskoti, nors nesunku perdaryti i siauraviksri, tiesiog pakeist galines varomasias zvaigzdes reikia, o daugiau viskas tinka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dekui visiems pareiskusiem nuomone.manau altajus butu geriau ziuret,tik del placiu ir siauru viksru neapsisprendziu.aisku svarbiausia jie tvarkingi butu tokie ar tokie:)jai butu asirinkimas gal visgi imciau placiaviksry.tik nelabai aisku kokia kaina per skelbimus vaziuojancio normalaus yra.zmogeliu tokiu nepazystu kur stovikcius pakrumy laiko,tai pirkciau per interneta.beto pats remontuotis pakolkas negaleciau nelabI apie juos nutuokiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dekui visiems pareiskusiem nuomone.manau altajus butu geriau ziuret,tik del placiu ir siauru viksru neapsisprendziu.aisku svarbiausia jie tvarkingi butu tokie ar tokie:)jai butu asirinkimas gal visgi imciau placiaviksry.tik nelabai aisku kokia kaina per skelbimus vaziuojancio normalaus yra.zmogeliu tokiu nepazystu kur stovikcius pakrumy laiko,tai pirkciau per interneta.beto pats remontuotis pakolkas negaleciau nelabI apie juos nutuokiu.

Kiek tos žemės su juo žadi dyrbti, kokius darbus pagrinde?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tik reikia kaip buldozerio.planuoju namus nedidelius statyti garaza reikia zemes issilyginti.prudas iskastas velgi zemes islygint.sniega reikalui esant atsistumt.traktoriu mtz kur ikysus issitraukt tokie vat darbelei
gal geriau pasamdyti stalinieca krastovaizdi pataisys ir viskas, sunku tvarkinga rasti kad sukinetusi i visas puses viksrai nesudile butu.. :eusa-think: metalo supirtuveje kazkada maciau t-74 -bet toks kaip is muziejaus :)
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Su Is samdytais tai neduok tu dieve.kaime cia nieks neturi arba geriau neprasyt.o tie samdyti tai pagal prudo kasima aisku.sutari viena kaina pagal atlikta darba.dirba taip regis niekur nespeja,sunku ten pakabint,ten pakabint.zodziu nedadaro kaip sutarta.po to is mandagumo paklausi kiek sumoket,ziurek suma ir uzauga.pas mane nervai silpni:)) geriau po mazu pats pasidarysiu kaip noresiu.ekskavatoriaus nenusipirksi,nors apie jumsa galvoja,bet buldozery tai galima:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Su Is samdytais tai neduok tu dieve.kaime cia nieks neturi arba geriau neprasyt.o tie samdyti tai pagal prudo kasima aisku.sutari viena kaina pagal atlikta darba.dirba taip regis niekur nespeja,sunku ten pakabint,ten pakabint.zodziu nedadaro kaip sutarta.po to is mandagumo paklausi kiek sumoket,ziurek suma ir uzauga.pas mane nervai silpni:)) geriau po mazu pats pasidarysiu kaip noresiu.ekskavatoriaus nenusipirksi,nors apie jumsa galvoja,bet buldozery tai galima:)
man su nauju teko pries 20metu arti ..smagu kai ipranti viksrai nekrenta -eina kaip tankas,tada uzsieniniu nebuvo..donas kosmosas buvo :) beje ta gamtovaizdi ir reikia igusti lyginti -svarbu noras butu ..jei nuo uzsieninio pradesit tai ruska net ziuret nesinores o jei nuo rusko tai nebus laiko galvoti apie uzsienini .... ;)
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Uzsieninis truputy brangokas.o tie dt labai genda.as kaip suprantu pagrindines problemos tai viksrai,pirstai ir ratukai.variklis greiciu deze gal laiko.
Uztenka jiem to savo variklio.su tuo DT dirbti reikia pasportavusiam buti - vairalazdes per diena kai patampai tikras sportas o dar viksra jei numeta -uzsimesti yra ka veikti..na pravazumas jo geras.. viksrai ir vairalazdziu stabdziu juostos sudyla dazniausia .. bet isbandyti save verta -ispudziu palieka :)
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
Dekui visiems pareiskusiem nuomone.manau altajus butu geriau ziuret,tik del placiu ir siauru viksru neapsisprendziu.aisku svarbiausia jie tvarkingi butu tokie ar tokie:)jai butu asirinkimas gal visgi imciau placiaviksry.tik nelabai aisku kokia kaina per skelbimus vaziuojancio normalaus yra.zmogeliu tokiu nepazystu kur stovikcius pakrumy laiko,tai pirkciau per interneta.beto pats remontuotis pakolkas negaleciau nelabI apie juos nutuokiu.

Nupirkau ir aš tokį stebuklą. Kas dėl variklio tai SMD su turbina pasak senu spizistų geriau nei altajus. Altajaus sunkesnis, kas aktualu su bulldozerių, nes pakėlus lengviau klimsta priekis. Altajus sunkiau kuresi, daugiau kuro ima. Pliusas tik tas, kad geriau veža mažu gazu. Čia tiek žinių man suteikė draugas dirbę su dt. Kas dėl plačiavikšrio, tai jį naudodavo durpynuose. Nemanau kad pastumdyt aplink namus tokio reikia. Kas liečia kainą, tai apžiūrėjau gal kokius septynis. Jei nori kad būtų kažkiek padoresnis, pusėtina važiuokle be 10k buldozerio nenupirksi. Aš taip ir neradau buldozerio, nupirkau paprastą. Buldozerį teks dėt atskirai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip sako - "kiek zmoniu, tiek nuomoniu" . Dirbt teko ir su T-74 , ir su tais paminetais . Placiaviksrio , tai prie zemes dirbimo neimciau (dedavom placius viksrus , tik del to kad ju prie kombainu buvo priveze , kazkad ) . Del "stumdymo apie namus" , is savo menkos praktikos galiu tik tiek patart , kad kuo leciau tai darai tuo rezultatas geresnis :) , neduok taktoriui "linguotis" . Kas del varikliu , kuresi , man jie vienodai , sanaudose skirtumo kazkokio nepastebejau (tais laikais nelab aktualu , tas buvo) .Kas del traukos , tai SMD - "nervingai kamputy ruko" , lyginant su Altajum , (pliusas SMD - remontas , tai velgi tie SK cia dasideja :) ) Kazin , ar buldozeris atskirai , iseis pigiau (ji dar ir uzdet ir sukomplektuot reikes) ? Galiu tik palinket - sekmes ragaujant "Spyzisto" duona :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Valgiau tos duonos, atvejis toks pat, nelaikė nervai auklėt samdinių tai nusipirkau pasidariau ir pardaviau :) altai turbo buvo pas man, prie -27 nešildytas su antifrizu iš pusės abaroto vesdavosi, tris metus turėjau jokių nusiskundimu, o sniego valyme tai nėr lygių :) jej gazą virš pusės įlauži tai lygiai su kapotu verčia tik spėk kelią gaudyt, su žemėm reik pasitreniruot bet kai pradedi su juo susidraugaut tai liuks aparatas, linkiu sėkmės busimajam landšafto dizaineriui :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...