Jump to content

Jaunųjų ūkininkų įsikūrimas


Mindziule

Recommended Posts

  • Atsakymai 1.6k
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

nes planuoju eit toke parama bet dar tik ukininko pazimejima pradesiu laikytis. gal zinote kas galetu padaryt zinoma neuzdika?? o paraiskas galima teikti istisus metus?

Pagalba teikiama;) ŪP, t.y. tinkamą išsilavinimą greičiausiai galima susiderint šeduvoje, man rodos tokie kursai ten nuo 03 09 prasidėjo, bet manau įmanoma susitarti ir iki 05 01 gauti jį...

O kas dėl paraiškų grafiko, čia kol kas kaip iš tos dainos, Tu vėjo paklausk, Tau vėjas atsakys;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Padaryti labai paprastai. Rašyti prašymą NMA, kad norite keisti investicijas. Aišku, jei didesnė kaina, tai paramą gausite vis vien tokią, kurios prašėte pirminiame variante.

Tik prieš tai gerai pagalvokite. :icon-exclaim: Prašymą dėl investicijų keitimo svarstys uiiiiiiiiiiiiiiiii kaip ilgai. :icon-idea: Dėl šito tai jie neskuba.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taisyklės pasikeitė, o paraiškų rinkimo grafikas nepakito - rinks nuo rytojaus iki 2009-05-29.

-----

Šiandien gavau emailą, tai po dviejų dienų jau gausiu laišką, kad parama skiriama ir kad reikia nurodyti projekto įgyvendinimo pabaigą ir mokėjimo prašymo pateikimo datą. Kažin ar dabar dar galima ir ar išeitų pakeisti planuojamą pirkti traktorių? Sakau, gal per parodą kokia akcija ar šiaip koks geresnis variantas pasitaikytų. :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip tai - nebūtų tokio traktoriaus. Investicijos žiūrimos taip - ne traktoriaus markė, o jo galingumas kW. Taip kad jei pas jus pasiūlymas pvz 100 kW Valtrai, tai galite pirkti bet kokios markės, bet tik 100 kW. Markės keitimas - ne investicijų keitimas. Galingumo - taip.

Galima keisti ir galingumą, bet reikia labai labai rimto pagrindimo, kodėl paramos gavėjas nori įsigyti didesnio galingumo traktorių. Esam darę ne kartą. Šioje vietoje technikos tiekėjai visuomet padeda, parašo rimtą pagrindimą ir etc.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš galingesnio ir nenoriu, tik sakau, gal pavyktų rasti tokio pat galingumo, su tokia pat komplektacija, bet pigesnį kitos markės traktorių arba už tą pačią kainą tik geresnės komplektacijos. :icon-rolleyes:

Tai kaip supratau tereikia, kad būtų tiek pat AG ir kaina ne didesnė? :icon-confused:

kaina manau nelabai svarbu svarbiausia AG nes pagal AG nustatomas norm. ikainis ir paramos dydis, kuris jau keistis negali, o kaina galima firmose protingai suformuluoti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš galingesnio ir nenoriu, tik sakau, gal pavyktų rasti tokio pat galingumo, su tokia pat komplektacija, bet pigesnį kitos markės traktorių arba už tą pačią kainą tik geresnės komplektacijos. :icon-rolleyes:

Tai kaip supratau tereikia, kad būtų tiek pat AG ir kaina ne didesnė? :icon-confused:

Kaina gali būti didesnė, juk pats dengsi didesnę dalį, bet jei 20 proc kaina didės reikia informuoti NMA.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Galima keisti ir galingumą, bet reikia labai labai rimto pagrindimo, kodėl paramos gavėjas nori įsigyti didesnio galingumo traktorių. Esam darę ne kartą. Šioje vietoje technikos tiekėjai visuomet padeda, parašo rimtą pagrindimą ir etc.

Taigi aš ir nesakau, kad galingumo negalima keisti. Bet tai jau tik su NMA leidimu. Nežinau kaip dabar, bet kai viena mano ūkininkė sugalvojo pakeist (2007 m rudenio etapas), tai svarstė beveik metus. Sutartį pasirašė tik š.m. spalio mėn.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...