Jump to content

Dėl 2010 metų išmokų už pasėlius


John Deere 6630

Recommended Posts

o kaip suprast jei tame portal.nma.lt raso kad is vis jokiu paraisku nera? patvirtinimus deklaracijso tai gavau... :/

Asmeniškai man jungiantis prie NMA portalo per banką irgi rodo,kad jokių paraiškų nėra,bet jungiantis per e-valdžios vartus viskas ok.

O gal jau kas nors ęsat per seniūniją susikūręs 2011m . paraišką,juk jau galima,tik pačiam dar neleidžia,kol ministras nepasirašys įsakymo dėl deklaravimo.Dabar laiko yra,kurie laukai aiškūs,galima užpiešt. :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 415
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

O jungiantis identifikuoja pagal asmens koda ar ukio ID? Jei esi atsidares saskaita kaip ukininkas su ukio ID tai NMA portale nieko nematysi. Jei turi kita e'bankininkyste kaip paprastas mirtingasis (fizinis asmuo) ir prie NMA portalo identifikuoja pagal asmens kodas, tuomet viskas turi buti OK.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gavau ir as visus sendien likusius, ukis ikurtas 2010 tai anie man nepriklauso :)

ir kuom tu skiriesi nuo ukio kuris ikurtas 2005m? :eusa-think: koks isskirtinis ar ka? aaa tu gal jaunas tai tau ir nereikia,juk seniesiems sunkiau nei tau dabar... :lol:

skiriuosiu tuo kad 2006m neturejau deklaruotu plotu ir man nepriklauso ta lietuvos atsieta dalis :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gavau siandien paskutines, 340lt/ha, ukis pernai registruotas, tai kas iki 2006m isiregistrave po 400lt/ha gavot ar kaip cia yra, nesuprantu?

dar vienas is dangaus nukrites :icon-rolleyes: taip kas paselius deklaravo iki 2006 metu dabar gavo po 400lt/ha,o kas deklaravo po 2006m gauna tik eu po 340. o lietuvos 60lt/ha negauna. apart kubiliaus 2006m buvo deklaruotas didziausias plotas. :icon-evil: taigi is to seka,kad jauni ukininkai visi deklaravo po 2006m gausim po 340,o vyresni iki 2006 gauna 400lt/ha. as jau zinojau kaip deklaravau praitais metais,bet ka tu vienas papusi pries veja,o dauguma tik dabar kai nedagauna,kiek jam istikro turetu priklausyti... :icon-twisted:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gavau siandien paskutines, 340lt/ha, ukis pernai registruotas, tai kas iki 2006m isiregistrave po 400lt/ha gavot ar kaip cia yra, nesuprantu?

Dauguma iš čia esančių 2006 m. deklaravusių naudmenas yra ūkius du ar kelis kartus išplėtę taip, kad tavo minimi 400 Lt/ha toli nuo realybės ;) . Pvz.: aš už 2010 m. gausiu po 374,75 Lt/ha. Taip, kad nenusimink.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai jusu,jaunu ukininku bus dauguma Kubiliaus vuriausybėje manau situacija pagerės jusu naudai.O šiaip žmonyse šnekama kad tas katras išrado žodi teisybė buvo nevisprotis tai ir nėr ko tykėtis iš tu kurie tiki ja esant.Vytai čia yra gyvenimo tiesos nieko asmeniško tavo adresu neturiu ir taip apie tave negalvoju.Čia tik gyvenimo patirtis kuria daugelis naudoja.TIpo ne mes tokie o gyvenimas toks.Toj vietoj galiu pasakyti kad tokie žmonės man ne prie širdies nes mano manymu yra atvirkščiai.Ir tas moto ištikruju skamba taip :Kai mes tokie tai ir gyvenimas toks.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...