Jump to content

Dėl 2010 metų išmokų už pasėlius


John Deere 6630

Recommended Posts

  • Atsakymai 415
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

stai koks suvienodinimas išmoku nusimato

http://www.manoukis.lt/index.php?s=12419&m=2&t=22

Kelis kartus tą nuorodą atidarinėjau ir nė velnio nesupratau,prie ko tie skaičiavimai ir iš kokios programos jie ištraukti.Toks jausmas,kad vėl atsirado gudručių,kurie pliatkais kaimo žmones nori pagązdinti ir viskas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

stai koks suvienodinimas išmoku nusimato

http://www.manoukis.lt/index.php?s=12419&m=2&t=22

Kelis kartus tą nuorodą atidarinėjau ir nė velnio nesupratau,prie ko tie skaičiavimai ir iš kokios programos jie ištraukti.Toks jausmas,kad vėl atsirado gudručių,kurie pliatkais kaimo žmones nori pagązdinti ir viskas

Tai ir as dar nelabai supratau vis ziniasklaidoje kalbama apie ismoku suvienodinima po 13 metu o cia tau ar kazkas zaidžia su ukininkais

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nei nasapnuokim, kad suvienodins išmokas. Ar neskaitot spaudoj Briuselio biurokratų pasisakymų. Jau turbūt kokie metai kaip dingo kalbos apie išmokų suvienodinimą, o atsirado nauja retorika: regioninis ūkininkavimas.

Kad ir nesuvienodins bet jai numatyta kad turetumem gauti apie 500 manau tai butu ir tai labai gerai jai dar papildomai mokes uz nepalakes ukinikavimui zemes tai tikrai nera ko skustis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Neužpyk, bet čia labai jau trumparegiškas požiūris. Ar ilgai priūkininkausi jei vokietis ar prancūzas gaudamas didesnes išmokas, turtingesnis, sugalvos tavo žemėse paūkininkaut? Neatsilaikysi. Baisus lobizmas turtingųjų šalių žemdirbių vykdomas prieš musų žemdirbius. Naivu klausyt valdžios atstovų apie lygiateisiškumą ir pan.

Nors jų toks darbas sakyt, tai ką nori girdėt. Briuselio kabinetuose viskas kitaip "paaiškinama".

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Neužpyk, bet čia labai jau trumparegiškas požiūris. Ar ilgai priūkininkausi jei vokietis ar prancūzas gaudamas didesnes išmokas, turtingesnis, sugalvos tavo žemėse paūkininkaut? Neatsilaikysi. Baisus lobizmas turtingųjų šalių žemdirbių vykdomas prieš musų žemdirbius. Naivu klausyt valdžios atstovų apie lygiateisiškumą ir pan.

Nors jų toks darbas sakyt, tai ką nori girdėt. Briuselio kabinetuose viskas kitaip "paaiškinama".

Cia tai teisybe kaip briuselis nuspres taip ir bus cia musu isisokeliai mažai ka padarys jai dar išvis ką darys nes mėgsta daug kalbėti bet mažai ka daro o tik spaudžia ta vargsta ūkininką akivaizdus pavyzdys su išmokom ta dalimi kuria moka iš Lietuvos biudžeto žadėjo kad nesumažės bus tokios kaip 2009 kitaip subirės koalicija nieks ten nesuribėjo lyg šiol gyvuoja o išmoks sumažėjo iš LT biudžeto tik gerai kad europines didėja

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai gal tada nedirbam nieko,valdžią keikiam ir visais gandonešiais tikim ir gerai gyvensim.O aš prie Visagino gyvenu ir kasdien girdžiu kokia bloga ta Lietuva ir kaip če blogai gyventi,kai pasiūlau jiems važiuoti į savo plačiąją tėvynę tai sako,kad ten dar blogiau.Tai aš didžiuojuosi,kad esu lietuvis ir stengiuosi ne verkti o parodyti kaip gali dirbti lietuvis ir gyventi išdidžiai.Nebūkit bambekliai komunizmo pasiilgę

ATSIPRAŠAU už moralą,bet lietuviai tikrai per daug verkšlena :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai gal tada nedirbam nieko,valdžią keikiam ir visais gandonešiais tikim ir gerai gyvensim.O aš prie Visagino gyvenu ir kasdien girdžiu kokia bloga ta Lietuva ir kaip če blogai gyventi,kai pasiūlau jiems važiuoti į savo plačiąją tėvynę tai sako,kad ten dar blogiau.Tai aš didžiuojuosi,kad esu lietuvis ir stengiuosi ne verkti o parodyti kaip gali dirbti lietuvis ir gyventi išdidžiai.Nebūkit bambekliai komunizmo pasiilgę

ATSIPRAŠAU už moralą,bet lietuviai tikrai per daug verkšlena :(

120% pritariu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai gal tada nedirbam nieko,valdžią keikiam ir visais gandonešiais tikim ir gerai gyvensim.O aš prie Visagino gyvenu ir kasdien girdžiu kokia bloga ta Lietuva ir kaip če blogai gyventi,kai pasiūlau jiems važiuoti į savo plačiąją tėvynę tai sako,kad ten dar blogiau.Tai aš didžiuojuosi,kad esu lietuvis ir stengiuosi ne verkti o parodyti kaip gali dirbti lietuvis ir gyventi išdidžiai.Nebūkit bambekliai komunizmo pasiilgę

ATSIPRAŠAU už moralą,bet lietuviai tikrai per daug verkšlena :(

120% pritariu :)

Lietuviai labai ramus ir kantrūs žmonės jiems krauna ir krauna ant pečių o jie vis veža ir ju rezultatas būna pasiektas tik po didelio darbo krūvio

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

... Tai matet kiek zalia kainuoja :eusa-liar: Girdejau tokius gandus, kad kita savaite dyzelis 40 centu brangs...

Tu gal prieš tokias nesąmones rašydamas pasižiūrėk kokios tendencijos naftos ir USD kainose.

Benzas savaitgali suvalkijoje 20centu dasidejo. Nenustebsiu jei ir salerka aplenks... Cia gi LT. Stebuklu krastas...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...