Jump to content

Dėl 2010 metų išmokų už pasėlius


John Deere 6630

Recommended Posts

:eusa-naughty: Ne, ne kolega sake o mokejimu skyrius,na jei as ne taip supratau,tai linkiu ismoku sulaukti dar seis metais :eusa-hand:

Kaip tik ta ir planuoju padaryti ateinancia savaite. Litai uzsakyti 12 03, tai pagal ankstesnius mokejimus ikristi turetu po 8 kalendoriniu dienu, bet kadangi papuole 2 savaitgaliai tai tikiuosi nepraeis daugiau nei 12 ir bus. Zodziu tai turetu buti treciadienis. Ir ne vienas toks pavyzdys yra, kai avansas buvo spali o dabar bus kita dalis. Beje as dar ir ekologas, o cia jau daug komplikuociau su ismokom. Ir dar apie ta pati - ankstesniuose ministerijos pranesimuose buvo pamineti skaiciai, kurie bus ismoketi dar siais metais ir kurie kitais. Tiksliu ju nepamenu, bet palyginus siuos ir kitus metus tai kitiems lieka tik grasiai, Taip kad dauguma gaus dar siais metais. Tuo net neabejoju!

NA JO PAS tevuka ir uzsakytos ir ismoketos jau visos liko tik uz nenases bet jos ir uzsakytos spalio 29 tai greit jau ir gausim o as savo kai gavau avansa tai tik dabar paskaičiuota ir nieks neužsakyta

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 415
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Rodos baigiasi miestieciu pievu smulkinimai nes zada nebemoketi uz nederligas zemes uz kurias gaudavo po 195-260 lt. priklausomai nuo vietoves. O mokes tik tiems kurie augina gyvulius rodo mano pranašystes pildosi :D

prie ko cia miestieciu pievu smulkinimas ir nederlingos zemes? juk uz nederlingas zemes gaunam mes ukininkai dirbdami tas nederlingas zemes... :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Rodos baigiasi miestieciu pievu smulkinimai nes zada nebemoketi uz nederligas zemes uz kurias gaudavo po 195-260 lt. priklausomai nuo vietoves. O mokes tik tiems kurie augina gyvulius rodo mano pranašystes pildosi :D

Deja klysti zoles smulkintojai dazniausiai deklaruoja pievas kaip ''Krastovaizdzio tvarkymas'' o i sia programa uz nederlingas zemes ismokos nemokamos.Va kai krastovaizdi panaikins tada tikrai baigsis miesteciu smulkinimai :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as ir nieko dar negaves.uzklausiau el pastu atsake:

Laba diena,

norėtume informuoti, kad Jūsų 2010 m. pateikta paraiška šiuo metu dar yra administruojama ir galutinė išmoka dar neapskaičiuota.

Taip pat norėtume informuoti, jog pagrindinė išmoka už 2010 m. deklaruotus žemės ūkio naudmenų ir pasėlių plotus mokama nuo 2010 m. spalio 18 d. iki 2011 m. balandžio 30 d. dviem etapais:

•pirmojo etapo metu pareiškėjams, kurių paraiškų administracines patikras ir patikras vietoje atliko Agentūra, avansu išmokama dalis pagrindinės išmokos – 135 Lt/ha;

•antrojo etapo metu pareiškėjams išmokama likusi pagrindinės išmokos dalis.

Tokie terminai nustatyti žemės ūkio ministro 2010 m. lapkričio 18 d. įsakymo Nr. 3D-1020 „Dėl tiesioginių išmokų už žemės ūkio naudmenų ir pasėlių plotus 2010 m. mokėjimo" (Žin., 2010, Nr. 136-6965) 2.5 punkte.

Taip pat norėtume pažymėti, jog pareiškėjams, kuriems iki 2010 m. lapkričio 30 d. (imtinai) nebuvo išmokėtas pagrindinės išmokos avansas, visa paramos suma bus išmokama iš karto.

Dedamos visos pastangos, kad paraiškos būtų įvertinamos kuo skubiau, tačiau dėl labai didelio pareiškėjų skaičiaus ir paraiškose nustatytų neatitikimų nagrinėjimo nėra įmanoma įvertinti visas paraiškas ir išmokėti išmokas vienu metu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

....avanso nesu gavęs , bet vakar jau visi pinigėliai "namie" ,nu nėr taip dar buvę, :icon-eek:

as ir nieko dar negaves.uzklausiau el pastu atsake:

Laba diena,

norėtume informuoti, kad Jūsų 2010 m. pateikta paraiška šiuo metu dar yra administruojama ir galutinė išmoka dar neapskaičiuota.

Taip pat norėtume informuoti, jog pagrindinė išmoka už 2010 m. deklaruotus žemės ūkio naudmenų ir pasėlių plotus mokama nuo 2010 m. spalio 18 d. iki 2011 m. balandžio 30 d. dviem etapais:

Taip pat norėtume pažymėti, jog pareiškėjams, kuriems iki 2010 m. lapkričio 30 d. (imtinai) nebuvo išmokėtas pagrindinės išmokos avansas, visa paramos suma bus išmokama iš karto.

.

nus.. man patiko šis punktas :) . :eusa-think: ...nors greičiau juos ir išleisi ,taip kad, nėr to blogo kas neišeitų į gerą

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man siandien jau padarytas pavedimas, kadangi i KU tai litus pamatysiu tik ryt. Kaip ir sakiau pries kuri laika, netiesa, jog siais metais negaus ismoku tie kas gavo avansus. Avansa jau seniai gavau, o ir antra dalis ateina. Trecia eko dalis tikiuosi pavasari. Gal nereiks laukti liepos pabaigos. O ir brolis, gaves avansa, o sia savaite ir likusius uzsake ir netgi su visom eko ismokom. Taip kad sie metai ismoku klausimu geri!:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man siandien jau padarytas pavedimas, kadangi i KU tai litus pamatysiu tik ryt. Kaip ir sakiau pries kuri laika, netiesa, jog siais metais negaus ismoku tie kas gavo avansus. Avansa jau seniai gavau, o ir antra dalis ateina. Trecia eko dalis tikiuosi pavasari. Gal nereiks laukti liepos pabaigos. O ir brolis, gaves avansa, o sia savaite ir likusius uzsake ir netgi su visom eko ismokom. Taip kad sie metai ismoku klausimu geri!:)

Man užsakyta už ražienas bet įdomu ar gausiu be pavasario pagal taisykles turi mokėti pavasarį po kovo 1d.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Rodos baigiasi miestieciu pievu smulkinimai nes zada nebemoketi uz nederligas zemes uz kurias gaudavo po 195-260 lt. priklausomai nuo vietoves. O mokes tik tiems kurie augina gyvulius rodo mano pranašystes pildosi :D

Deja klysti zoles smulkintojai dazniausiai deklaruoja pievas kaip ''Krastovaizdzio tvarkymas'' o i sia programa uz nederlingas zemes ismokos nemokamos.Va kai krastovaizdi panaikins tada tikrai baigsis miesteciu smulkinimai :)

Bet gi šiemet smulkinti pagal Kraštovaizdžio programą nebeleido, reikėjo išvežti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Rodos baigiasi miestieciu pievu smulkinimai nes zada nebemoketi uz nederligas zemes uz kurias gaudavo po 195-260 lt. priklausomai nuo vietoves. O mokes tik tiems kurie augina gyvulius rodo mano pranašystes pildosi :D

Deja klysti zoles smulkintojai dazniausiai deklaruoja pievas kaip ''Krastovaizdzio tvarkymas'' o i sia programa uz nederlingas zemes ismokos nemokamos.Va kai krastovaizdi panaikins tada tikrai baigsis miesteciu smulkinimai :)

Bet gi šiemet smulkinti pagal Kraštovaizdžio programą nebeleido, reikėjo išvežti.

Na pas mus yra tokiu kurie ir krastovaizdi smulkina laukiu nesulaukiu kada baigsis sitas pinigu metymasis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

koks idomus zmoniu poziuris, negi mes turim tik gyvulininkus remti, o augalininkyste? ka daryti su pudimu juk jei negautumem pajamu tai butu nekas.be to asmeniskai as esu vegetaras ir man atrodo, kad tas gyvunu mesos malymas atrodo nekaip. be to paziurejus i mokslininku skaiciavimus, tai daugiausia gyvuliams mes viska ir supenim.

man grazu kaip pievos zaliuoja nupjautos, krumais neapaugusios, mes juk negaim visu pinigu paskirti tik specifinei grupei.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...