Jump to content

Česnaku auginimas


alvydass

Recommended Posts

nu stai atejo cesnako sverimo diena aisku pasodinau mazai pabandymui 3 kg dideliu skilteliu ir 2 kg mazu skilteliu kaskur durnius perskaiciau kad kuo mazesni tuo geriau uzauga :angry-banghead: nu aisku klaida.

Tai vat is tu 2kg uzaugo mazi tai juos suvartosiu virtuvei uzaugo 7.1kg ten kaskokia veisle tikrai ne " LT Ziemiai"

O is 3 kg dideliu skilteliu "LT Ziemiai Prikasiau 28.3 kg

Nors ir ligoti buvo. Lapai visai buvo nudziuve apie 50-70% bet nustebau kai pradejau kasti kad neblogi buvo.

Kitais metais darysiu visai kitaip.

Ir dar pabandziau pasodinti kaskokius ryskei vysnevos spalvos skilteles. tai va uzaugo. ir pabandem LTZiemius paragauti ir tuos Vysnevos spalvos skilteles tai tos vysnevos dauk astresnes.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Štai ir mano derlius. Man labai gaila, kad aš pasitikėjau ūkininku ir nusipirkau iš jo česnakus, kurie visai kitoki negu mano seniai auginami savo reikmėms. Gal jie ir neblogi. Jie daug ankstyvesni už mano. Ir išvaizda skiriasi. Mano stori kotai ir be kastuvo neišrausi. Mano česnakai pirmoje nuotraukoje apačioje. Maniškiai turi apie 7-8 skilteles, o pas pirktinius daug skiltelių, bet jie mazesni už manuosius :(:icon-redface:

Apatine foto, turiu ta veisle, kažkada dar 36lt už kg mokėjau kad gauti ja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O mano buhaltere sako, kad as niekuo nerizikuoju, nes vekselis galioja net ir jo vaikams, jei jis neapmokes skolos. Paskutine diena jei neapmoka kreipiuosi i antstoli ir pradeda issieskojima, bet jei jis nieko neturi...tai ieskok neieskojes. Siaip tai radau per skelbimus internete, superka visas darzoves, grudus, vazineja po visa Lietuva, zmogus is Vilniaus, jokiu blogu, kaip beje ir geru atsiliepimu neradau, o kaina 9 lt uz kg pasiule. Pasakiau, kad esu baigus teise, paprasiua, kad atsiustu visus dok, tarp ju ir sutarti perziurai, bet nepabego, toliau bendrauja. Nezinau, ka begalvoti. Jei aferistas, tai gera taktika tada.

koks nr jo?

paskutini karta bendravau telefonu 863310596, dar kitas nr. 864022644. Bet cesnaku as jam nepardaviau.

kaip sekesi tiems kas pardave?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

VALIO :eusa-dance::eusa-violin::eusa-whistle: Katik suvežiau paskutinius česnakus i džiovykla beliko sukabint :eusa-dance: Vertinant šiu metu derliu :kas nesupuvo užaugo gerai deliumi patenkintas. :eusa-violin::eusa-whistle:

Sveikinu, bet dar daug darbu laukia siais metais su cesnakais

Darbai persirito i antra puse,jau prasidėjo malonioji dalis prekyba :eusa-dance::eusa-whistle: Jau nebesi priklausomas nuo oro po stogu neskubėdamas gali ruošti pardavimui :eusa-dance:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mes siandien nukarpem kotus su nudziuvusiais lapais kuriuos isrovem praeitoje savaiteje. Tai is ruzavu pasodintu nelukstentu galvuciu 6,3kg gavosi dabar nuimti 74kg. Tai skaitau visai neblogai, belieka nuimti dar baltus zieminius cesnakus jie biski velyvesni tai ju dar nebuvom nukase, bet jau ant dienu reiks imti irgi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mes siandien nukarpem kotus su nudziuvusiais lapais kuriuos isrovem praeitoje savaiteje. Tai is ruzavu pasodintu nelukstentu galvuciu 6,3kg gavosi dabar nuimti 74kg. Tai skaitau visai neblogai, belieka nuimti dar baltus zieminius cesnakus jie biski velyvesni tai ju dar nebuvom nukase, bet jau ant dienu reiks imti irgi.

Ar gerai supratau kad pasodinai 6.3kg, o nukasiai 74kg, jei taip tai sakyciau super :eusa-clap:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip teisingai supratai nuo bendradarbes nupirkau pernai cesnaku ruzavu 4-5 skilteles buvo ir cesnakai buvo mazi tai nemazas kiekis gavosi skilteliu. Bet kaip ji sake augino labai prastose zemese (smeliuke) ir nei tresus nebuvo ir t.t. O pas mus molis zeme sunki bet derlinga, dar meslo 30 tackeliu priveziau ir pasodinom. Tai priaugo cesnakai 2-3 kartus didesni nei buvo kai pirkau. Kitiemet jau tokio koeficiento nemanau kad bus. Nes skilciu skaicius panasus ir dabar jau skiltys dideles.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip cesnakininkai sekasi pardavineti? gal skirtingose Lietuvos miestuose-krastuose skirtingos ir kainos ir poreikis Penktadienio nakty vaziuosiu iki Rygos i naktini turgu, gryzes papasakosiu kas kaip.

1,5 lato visi pinigai ne daugiau 50 kg. sočiai ten česnakų buvau šiąnakt..

Na nebent sutiktum atiduot po latą tai tada gali kažko tikėtis..

Bet aplankyti tikrai gali, gal per porą naktų pasikeis kaina.. :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip cesnakininkai sekasi pardavineti? gal skirtingose Lietuvos miestuose-krastuose skirtingos ir kainos ir poreikis Penktadienio nakty vaziuosiu iki Rygos i naktini turgu, gryzes papasakosiu kas kaip.

1,5 lato visi pinigai ne daugiau 50 kg. sočiai ten česnakų buvau šiąnakt..

Na nebent sutiktum atiduot po latą tai tada gali kažko tikėtis..

Bet aplankyti tikrai gali, gal per porą naktų pasikeis kaina.. :icon-wink:

kainos tikrai nekils, neuzkalnu pasirodys jau ir vasariniu cesnaku derlius, tai kaina dar pakris. pakils tik kai jau bus laikas sodint zieminius.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip cesnakininkai sekasi pardavineti? gal skirtingose Lietuvos miestuose-krastuose skirtingos ir kainos ir poreikis Penktadienio nakty vaziuosiu iki Rygos i naktini turgu, gryzes papasakosiu kas kaip.

1,5 lato visi pinigai ne daugiau 50 kg. sočiai ten česnakų buvau šiąnakt..

Na nebent sutiktum atiduot po latą tai tada gali kažko tikėtis..

Bet aplankyti tikrai gali, gal per porą naktų pasikeis kaina.. :icon-wink:

Ta prasme po 1.5 lato tiek duoda, ar jau patys po tiek pardavineje. Ar naktiniame turguje buvai?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip cesnakininkai sekasi pardavineti? gal skirtingose Lietuvos miestuose-krastuose skirtingos ir kainos ir poreikis Penktadienio nakty vaziuosiu iki Rygos i naktini turgu, gryzes papasakosiu kas kaip.

1,5 lato visi pinigai ne daugiau 50 kg. sočiai ten česnakų buvau šiąnakt..

Na nebent sutiktum atiduot po latą tai tada gali kažko tikėtis..

Bet aplankyti tikrai gali, gal per porą naktų pasikeis kaina.. :icon-wink:

Ta prasme po 1.5 lato tiek duoda, ar jau patys po tiek pardavineje. Ar naktiniame turguje buvai?

Po 1,5 lato duoda supirkėjas bet jis neima po daug.. Naktiniam kai buvau tas pats, tik vienas durnas dalykas, kad latviai patys muša kainą, bet jų česnakų galvutės buvo mažesnės.. kaip bus penktadienį nežinau.. Be to ir lietuvių buvo ne vienas..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Rygon nevažiuokit negaiškit laiko, nėra kainos, su braliuku kalbejau sake Latviai patys prisiaugino sočiai. nebent gali išlošt jai 1kg sudaro 6-7 galvos. Estus pratikrinau tas pats šūdas turi sočiai (kolkas) FELIX moka 1 Eur/kg. Liko Suomiai arba Švedai, - tie nepirks nes kiekio nera, kaina panaši kaip pas mus. Stebūklu nebera.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...