Jump to content

zieminis rapsas


Algis...

Recommended Posts

Jeigu gerai itreštos dirvos tikrai nereikia skubėti su sėja.reikia dažniau sinoptiku prognozes ir i dangu žvalgytis nes jei ne duok dieve šilta ir drėgna tada miegodamas girdi kaip rapsas auga.Pvz. praeitais metais jeigu bučiau sėjes apie pirma rugsėjo tai ir nelson visas butu buves gyvas pas mane.Paprasčiausiai peraugo. :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Zemaitijoj dar tikrai nemazai nekultu rapsu lauku, visa gamta cia truputi atsilieka

aha, tikrai atsilieka, klaipedos pusen visi jau zieminiai kvieciai kulami. Rapsai senos dienos nukulti. Kas ten pas jus Telsiuos atsilieka nezinau... :)

Esi nelabai teisus. Žemaičių aukštumoje iškrenta daugiausiai kritulių Lietuvoje, kas be abejo ilgina augalų vegetaciją. Be to ten yra aukštumų viršyjančių 200 m jūros lygį, kas irgi vėlina vegetaciją. Be to vegetacija gerokai priklauso ir nuo auginimo technologijos. Apskritai ankstyva vegetacijos pabaiga džiaugtis nevertėtų, nes tai garantuoja mažesnį derlių.

P.S. Nebent kokie škvalai pakoreguotų kitaip.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu gerai itreštos dirvos tikrai nereikia skubėti su sėja.reikia dažniau sinoptiku prognozes ir i dangu žvalgytis nes jei ne duok dieve šilta ir drėgna tada miegodamas girdi kaip rapsas auga.Pvz. praeitais metais jeigu bučiau sėjes apie pirma rugsėjo tai ir nelson visas butu buves gyvas pas mane.Paprasčiausiai peraugo. :(

peraugo ir man vienas laukas ir ypac kur derlingesne zeme, cia tikra tiesa

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Zadu zieminio pasiset 6ha. prie misko. Ydomu kaip su laukiniais gyvunais abai megsta ziema pasikuist? ar verta toky lauka drausti?

Žinoma kad mėgsta,stirnaitės ganysis visa žiema ir nuostolio tikrai labai daug padaro, man netgi buvo 3 ha lauka nuėdusios šalia miško, aišku gal pas tave tiek jų nėra :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Zadu zieminio pasiset 6ha. prie misko. Ydomu kaip su laukiniais gyvunais abai megsta ziema pasikuist? ar verta toky lauka drausti?

Symet teko atset 20ha del zveriu padarytos zalos,draudimas uz tokius dalykus nemoka.Ziema buvo be sniego tai jie kaip i ganykla kiekviena nakti atvykdavo.Medziot tokiu laiku negalima tai jie turbut tai zino :lol: ir nieko nebijo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...