Jump to content

Kuo kaime gyvenimas pranasesnis uz gyvenima didmiestyje?


dariusk

Recommended Posts

Kuo kaime gyvenimas pranasesnis uz gyvenima didmiestyje? ar kaime gyvenate tik del to kad ukininkaujate? kur daugiau gyvenimo dziaugsmo, pilnatves? -na pavyzdziui jei gyventumete Vilniaus centre daugiaauskteje dezuteje tarp masinu ismetamuju duju ir kaime kur artimiausias asfaltuotas kelias uz 9 km. o artimiausias kaimynas uz 6 km?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 174
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

As uz antraji varianta. Kur 9 ir 6 km:)

jaunam ,sveikam -tikrai taip :icon-exclaim: ,bet kai jau žmogus nelabai ką gali ir nieko nebereik , traukia arčiau žmonių - juk taip :icon-question:

Taip VIRGILIJAU, tikrai taip o ypac musu amziaus zmonems. Kad ir koks is manes butu "katinas kuris vaiksto vienas" bet civilizacija traukia. Man uztenka vasaros po laukus kai duodiesi vienas o va pailseti jau reikia ar tai palangos ar kokio spa , zodziu kulturingai su visom civilizacijos pridermem o ne kokioj palapinej viduri misko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kuo kaime gyvenimas pranasesnis uz gyvenima didmiestyje? ar kaime gyvenate tik del to kad ukininkaujate? kur daugiau gyvenimo dziaugsmo, pilnatves? -na pavyzdziui jei gyventumete Vilniaus centre daugiaauskteje dezuteje tarp masinu ismetamuju duju ir kaime kur artimiausias asfaltuotas kelias uz 9 km. o artimiausias kaimynas uz 6 km?

5 dienas per savaite gyvenu Vilniaus centre daugiaauksteje dezuteje ir taip jau 4 metai, per tuos 4 metus buvo gal 3 savaitgaliai, kad negrizciau namo i gimtaji kaima (tiesa, atstumai tarp kaimynu mazesni, apie 50metru) ir pasakysiu kodel taip darau, ogi todel, kad vilniuj man truxta oro, i kiema pagulet neiseisi - 100 langu i tave nukreipta, grynu oru nepakvepuosi - masinu dumai, po darbo kurnors greit nenuleksi - kamsciai, ir seip mieste gyvendamas niekur nepatirsi tokio darbo malonumo kaip kaime + miestas naktim nemiega - lango neatsidarysi, nes triuksmas, tai vat tiek pradziai...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

I dezute mane jei tik veliau ides, pats tai niekaip neiciau.

Tik paziurekit uz lango kaip graziai miskas atrodo, koks baltumas kaip svaru. Va ir siandien pasiemiau suniukus perejau palaukiais, pamiske ir dar per miska, kokie vaizdai, pedsaku ivairove, pasikrauni energijos.

Uztenka i miesteli nuvaziuot duonos nusipirkt ir jau atsibosta tas purvynas. O jei issiilgsti civilizacijos tai ne akmens amziuj gyvenam sedi i lektuva ar kita transporta ir jau civilizacija cia pat.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Geresnis/švaresnis oras -> sveikiau - yra savos smarvės ir kaime;

nėra transporto kamsčių -> nesinervuoji -> sveikiau - vat tie kaimiečiai atvažiavę į miestą ir nervina mane labiausiai :) ;

lėtesnis gyvenimo tempas -> nesinervuoji -> sveikiau - kai lyja per javapjūtę ir po to turi dvi dienas kūlimui iki kito lietaus, tai gyvenimo tempo lėtu niekaip nepavadinsi

Reziumė: sveikiau.:) Reziumė - kuo daugiau civilizacijos tuo labiau kenčia sveikata?

Šiaip kaime dar tik ruošiuosi gyvent, bet nemažos dalies gyvenimo mieste privalumų truks tikrai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Geresnis/švaresnis oras -> sveikiau - yra savos smarvės ir kaime;

Nesiginčiju. Kalbu plačiaja prasme. Bent jau aš, kai kiekvieną kartą grįžtu iš sodybos, įvažiavus į Vilnių, pajaučiu didžiulį skirtumą.:)

nėra transporto kamsčių -> nesinervuoji -> sveikiau - vat tie kaimiečiai atvažiavę į miestą ir nervina mane labiausiai :)

Čia iš serijos, kad 70 proc. visų vyrų yra gėjai? ir juos visus sutinkame išvažiavę į gatves..?:)

lėtesnis gyvenimo tempas -> nesinervuoji -> sveikiau - kai lyja per javapjūtę ir po to turi dvi dienas kūlimui iki kito lietaus, tai gyvenimo tempo lėtu niekaip nepavadinsi

Bet juk ne kiekvieną dieną ta javapjūtė vyksta..? O aš paskutiniu metu dirbu tam tikra prasme gaisrininku (kaip ir tu). Tik skirtumas tas, kad tu gauni konkretų iškvietimą, atvažiuoji ir užgesini. O pas mane gaunasi, kad nurodomas "gaisras", kelias dienas ji "gesini", o po to paaiškėja, kad ne tą gesini.:) Plius dar gauni galvon, kad ne tą "gesini". Ir taip diena iš dienos.. :icon-cool: Todėl tokia "motyvacija"/situacija pakankamai smarkiai "duoda" per smegenis.:)

Reziumė: sveikiau.:) Reziumė - kuo daugiau civilizacijos tuo labiau kenčia sveikata?

Tam tikra prasme -taip.

Šiaip kaime dar tik ruošiuosi gyvent, bet nemažos dalies gyvenimo mieste privalumų truks tikrai.

Manau, kad užsitikrinus tam tikrą komforto lygį, kaime gyventi būtų faina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

lėtesnis gyvenimo tempas -> nesinervuoji -> sveikiau - kai lyja per javapjūtę ir po to turi dvi dienas kūlimui iki kito lietaus, tai gyvenimo tempo lėtu niekaip nepavadinsi.

Bet juk ne kiekvieną dieną ta javapjūtė vyksta..? O aš paskutiniu metu dirbu tam tikra prasme gaisrininku (kaip ir tu). Tik skirtumas tas, kad tu gauni konkretų iškvietimą, atvažiuoji ir užgesini. O pas mane gaunasi, kad nurodomas "gaisras", kelias dienas ji "gesini", o po to paaiškėja, kad ne tą gesini.:) Plius dar gauni galvon, kad ne tą "gesini". Ir taip diena iš dienos.. :icon-cool: Todėl tokia "motyvacija"/situacija pakankamai smarkiai "duoda" per smegenis.:)

Yra tokių situacijų ir žū. Čia mūsų problema, tiesiog labai daug laiko dirbam dideliu tempu, bet be jokios krypties. Per radiją buvo knygos pristatymas šia tema, jaučiu reiks paskaityt, nes patiko mintis, kad jei neturi darbo, tai geriau stebėt kitų veiksmus ir mąstyt kaip padaryt geriau.

Manau, kad užsitikrinus tam tikrą komforto lygį, kaime gyventi būtų faina.

Tai aš su ta intencija ir keliuosi, tiesiog ne viskas nuo tavęs priklauso. Pvz saugumo problemos, lengviau pasiekiami draugai, intenetas ženkliai sudėtingiau turėt, bus problemų su atžalų (jei atsiras) popamokine veikla ir pan.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Papustė. Užnešė kelę. Va ir sėdi sau pamiškėje su šeimynėle, gerai kad užsikūriai traktoruką, nusivalei ir dar likimo draugui kaimynui nuvalei, o jei.....du mažamečiai vaikai. Liga....kukuok sau :( , gal būtų atkasę ant velykų

Tokiems atvejams reikia būti pasiruošus. Džipas + traktorius su peiliu ir problemų kaip nebūta ;)

Aš pats vienkiemyje kažkur gūdumoj nelabai norėčiau gyventi. Bet nedideliame miestelyje man pats tas. Apie gyvenimą mieste pagalvoju kaip apie didžiausią siaubą... Tupėti dėžutėje... Na ne man tai. Geriau be asfaltuotų takelių kaime, nei su tarakonais ir 'gerais' kaimynais mieste. Ypač esant dabartinei situacijai. Mieste žmogų iš darbo atleido - parėjo į butą ir sėdi, laukia drebėdamas sąskaitos už šilumą, elektrą, dujas ir t.t. Kaime kaip bebūtų, bet išsiversi ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

dar puikiai pamenu tuos laikus kai i mokykla tevas su mtz veze, visai nieko buvo, o tokiems atvejams tikrai reikia buti pasiruosus, turi buti traktorius kuris uzsiveda visada, o jei liga prispaude nereikia nakti vaziuoti gydytis, o su vaikais isvis nera ko juokauti su naktiniais pasivazinejimais, pats du turiu ir labai labai tikiuosi kad sie savo seimas kurs ne kur kitur o kaime, kad ir ne tam paciam, bet kaime, dzipas uzdirbamas, nebutina gi landroverio pirkti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...