Jump to content

SUNKVEZIMIAI


Algis...

Recommended Posts

dar toks pastebejimas su vientilte smagu ziema, nesusalsi.

spejau patirt sia ziema laikydamasis teises..

o tai jau su vilkikais duoda teises mokytis? :icon-rolleyes:

teisingai pastebejai,bet nepakrautas sunkvezimis ne ka geriau, be priekabos dar dar, bet su priekaba tai kai sniega atleido viena diena tai aikstelej labanakt buvo. per sausa sniega kitas reikalas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Norint neperkrauti ir dainuojant vaziuoti reikia sunkvezimio su triase priekaba. Tada legaliai nesunkiai bus galima vezti 30 t. O su puspriekabe nepavyks tiek legaliai vezti. Siais metais su aliumine 43 m3 puspriekabe daugiausia, zinoma nelegaliai, pavyko pakrauti 33 t. Zinoma kai grudai stambesni tilptu ir daugiau. O siaip tai racija beveik visagale, ji viska zino:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Norint neperkrauti ir dainuojant vaziuoti reikia sunkvezimio su triase priekaba. Tada legaliai nesunkiai bus galima vezti 30 t. O su puspriekabe nepavyks tiek legaliai vezti. Siais metais su aliumine 43 m3 puspriekabe daugiausia, zinoma nelegaliai, pavyko pakrauti 33 t. Zinoma kai grudai stambesni tilptu ir daugiau. O siaip tai racija beveik visagale, ji viska zino:)

taigi sastatas negali virsyti 40 tonu, tai kur tu ta 30 tonu legaliai pakrausi?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

chm , labai jau skurdokas pasirinkimas 40 kubu triasiu puspriekabiu :eusa-think: .O scania su 500ag jau kazkas nufirino, ar tik nebus kas is forumo mano nuoroda pasinaudojes ;)

:D siaip jos gera kaina... pernai uz MAN 4x4 su puspriekabe virs 100k su PVM palikom, o Man 97m., tai ta Scania verta dėmesio...buvo... :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kaina tai jos gera, bet tas antras tiltas tik papildomas balastas, ne pasakyciau kad ji buvo labai jau praktiska su tais dviem tiltais, nebent tada puspriekabe su dviem asim imti, nu kaip kam atrodo, man teko vazineti su dviem varomais tiltais, tai tik svoris paildomas ir dar 4 dylancios padangos, tai dabar manau, kad fura turi buti su vienu tiltu gale

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kaina tai jos gera, bet tas antras tiltas tik papildomas balastas, ne pasakyciau kad ji buvo labai jau praktiska su tais dviem tiltais, nebent tada puspriekabe su dviem asim imti, nu kaip kam atrodo, man teko vazineti su dviem varomais tiltais, tai tik svoris paildomas ir dar 4 dylancios padangos, tai dabar manau, kad fura turi buti su vienu tiltu gale

šiaip tai jo, bet kita vertus, po užsienius maltis gal ir netinkamas daiktas, o Lietuvoj trinti, kai atstumai palyginti nedideli tai puse velnio, aišku tas tiltas 2as kažkokių stebuklų nepadarys, jei jau norima nuo gero kelio į lauką pavažiuot nuvažiuot tai 4x4 geriausias toj srity :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

fura su vienu varomu tiltu ir galimai lengvesne puspriekabe, tada galesi drasiai krauti kokias 27 tonas ir vaziuosi dainuodamas, beja siulau isitaisyti antra puspriekabe arba isinuomoti is ko kol gristi antra jau paruosta, persikabini ir vel i reisa

kalbi nuo kombaino vežant ar iš sandėlio persikabinėt?

http://www.man-mn.lt/mn_lt/lt/Sunkveimi ... oDrive.jsp

šiektiek domėjausi 4x4 vilkikais, nežinau kiek patikima tokia sistema, užsienio forumuos įvairių nuomonių. pakolkas esu tos nuomonės, arba 4x4 vilkikas arba 6x4 savivartis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man kyla klausimas kam tie varikliai po 500 AJ? Vaziuojam su 420 AJ Scania, krovinys sveria apie 35-37 t nors buna ir daugiau ir negirdejau nusiskundimu is vairuotojo. Zinoma jis i Dubysos kalnus kildamas pavaras perjungia, bet tai manau ir gerai, nes uzmigti galim. Nors vienas V formos variklio pliusas, kad turi daugiau cilindru, yra mazu apsuku ir didesnis variklio resursas. O siaip tai jei imciau sau ukiui tai tikrai tik ne V formos varikliu ir kuo pigesni. Nes as isivaizduoju, jog ukyje toks sunkvezimis pravaziuos na iki 30000 km. O pravaziuojant tiek labai jau brangus km gaunasi. Cia turiu galvoje auto kaina dalinant ant nuvaziuotu km.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man kyla klausimas kam tie varikliai po 500 AJ? Vaziuojam su 420 AJ Scania, krovinys sveria apie 35-37 t nors buna ir daugiau ir negirdejau nusiskundimu is vairuotojo. Zinoma jis i Dubysos kalnus kildamas pavaras perjungia, bet tai manau ir gerai, nes uzmigti galim. Nors vienas V formos variklio pliusas, kad turi daugiau cilindru, yra mazu apsuku ir didesnis variklio resursas. O siaip tai jei imciau sau ukiui tai tikrai tik ne V formos varikliu ir kuo pigesni. Nes as isivaizduoju, jog ukyje toks sunkvezimis pravaziuos na iki 30000 km. O pravaziuojant tiek labai jau brangus km gaunasi. Cia turiu galvoje auto kaina dalinant ant nuvaziuotu km.

o kaip inspekcijos vengiat? su racijom?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man kyla klausimas kam tie varikliai po 500 AJ? Vaziuojam su 420 AJ Scania, krovinys sveria apie 35-37 t nors buna ir daugiau ir negirdejau nusiskundimu is vairuotojo. Zinoma jis i Dubysos kalnus kildamas pavaras perjungia, bet tai manau ir gerai, nes uzmigti galim. Nors vienas V formos variklio pliusas, kad turi daugiau cilindru, yra mazu apsuku ir didesnis variklio resursas. O siaip tai jei imciau sau ukiui tai tikrai tik ne V formos varikliu ir kuo pigesni. Nes as isivaizduoju, jog ukyje toks sunkvezimis pravaziuos na iki 30000 km. O pravaziuojant tiek labai jau brangus km gaunasi. Cia turiu galvoje auto kaina dalinant ant nuvaziuotu km.

teko ir su 380AG vazineti nieko baisaus nėra. is principo 500Ag skirti yra kalnuotom vietovėm vazinėti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

fura su vienu varomu tiltu ir galimai lengvesne puspriekabe, tada galesi drasiai krauti kokias 27 tonas ir vaziuosi dainuodamas, beja siulau isitaisyti antra puspriekabe arba isinuomoti is ko kol gristi antra jau paruosta, persikabini ir vel i reisa

kalbi nuo kombaino vežant ar iš sandėlio persikabinėt?

http://www.man-mn.lt/mn_lt/lt/Sunkveimi ... oDrive.jsp

šiektiek domėjausi 4x4 vilkikais, nežinau kiek patikima tokia sistema, užsienio forumuos įvairių nuomonių. pakolkas esu tos nuomonės, arba 4x4 vilkikas arba 6x4 savivartis

tik is sandelio, mano nuomone grudai turi isvaziuoti galimai geresnes kokybes i supirkimo punkta, kad ir mano skaudi patirtis siemet byloja, kad sutartinius kviecius veziau po 400 lt o nuovalas i paukstyna isveziau po 450, kuriu buvo tikrai nemazai, zodziu valymas pirmoje eileje, tik tada i fura ir kur akys mato

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...