Jump to content

Kas vyksta Lietuvoje?


Bulvinykas

Recommended Posts

Šiek tiek aktualijų, žmonės tikrai išprotėję:

 

 

Šįryt lietuviai prie prekybos salės durų pradėjo rinktis pusę penkių ryto (Lietuvos laiku – 5:30 val.). Mes atsidarome nuo penktos valandos (Lietuvos laiku – nuo 6 val.). Lijo lietus, žmonės stovėjo gatvėje, tai įleidome anksčiau. 

 

Ponia Dalė, atvykusi iš Kauno į Suvalkus pirmą kartą, rėžia tiesiai šviesiai: „Durnynas kažkos. Gėda! Atvažiavome, nes jau čia visi taip giria ir kalba kaip pigu. Pigu, sutinku, bet eilėje prastovėjusi 2 valandas, galiausiai išėjau vyro laukti į lauką. Abu pasimetėme, telefoną palikau namie, žodžiu, blaškiausi toje minioje tarp vežimėlių, pilnų tualetinio popieriaus, kiaušinių , aliejaus, dešrų, ir keikiau save bei Lietuvos valdžią, kad mus tokiais aborigenais jaustis verčia“.
 

Kai atvykstame prie „Kaufland“ prekybos centro Suvalkuose, čia prie įėjimo stovintys lietuvaičiai gyvai aptarinėja ką tik pasibaigusias grumtynes dėl prekybinių vežimėlių.
 

Skaitykite daugiau: http://www.delfi.lt/verslas/verslas/kovo-11-oji-lenkijoje-lietuviai-del-pigiu-prekiu-isdarinejo-neitiketinus-dalykus.d?id=70670888

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš kalėdas buvau Lenkijoj , prie to paties kauflando , tikėjausi lietuvių šventėms apsipirkinėjančių sutikt , tikėjausi kautynių dėl vežimėlių , bet deja , mašinų su lietuviškais numeriais tik keletą temačiau ... Lyg girdėjau , kad kursas pasikeitė , nu gal jau dabar vėl kaunasi dėl vežimėlių .... , o gal tik - " nevažiuokit lietuviai į tą siaubą ".......

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Norfoje ,mačiau,lenkiškas pienas (gal ir mano karvių)3,2 riebumo kainuoja 65 centus.

Atimkim PVM , atimam išdėliojimo į lentynas išlaidas , sandėliavimas ,  atimkim pervežimo išlaidas , atimam perdirbimo išlaidas ...... tai jo majo ....kiek lenkui už žalią pieną moka ? Jei ne paslaptis kiek tau moka ? Čia pervežimo išlaidos dar didesnės , o gal lenkai net nesiveža namo ?......

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš kalėdas buvau Lenkijoj , prie to paties kauflando , tikėjausi lietuvių šventėms apsipirkinėjančių sutikt , tikėjausi kautynių dėl vežimėlių , bet deja , mašinų su lietuviškais numeriais tik keletą temačiau ... Lyg girdėjau , kad kursas pasikeitė , nu gal jau dabar vėl kaunasi dėl vežimėlių .... , o gal tik - " nevažiuokit lietuviai į tą siaubą ".......

Jo kazkoks blefas,pats su seima buvau kovo 11 Augustove ir Suvalkuose,viskas normalu,lietuviu, taip nemazai bet kad butu tokios nesamones tikrai nemaciau.Prie kasu normaliai aptarnauja gal kokie 4 pirkejai pries mane buvo.Vaziuokit lietuviai apsipirkti ,tikrai apsimoka.VISOS prekes grubiai trecdaliu o gal ir daugiau pigesnes.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš kalėdas buvau Lenkijoj , prie to paties kauflando , tikėjausi lietuvių šventėms apsipirkinėjančių sutikt , tikėjausi kautynių dėl vežimėlių , bet deja , mašinų su lietuviškais numeriais tik keletą temačiau ... Lyg girdėjau , kad kursas pasikeitė , nu gal jau dabar vėl kaunasi dėl vežimėlių .... , o gal tik - " nevažiuokit lietuviai į tą siaubą ".......

Buvau praeitą savaitgalį. Tai panašu buvo kaip aprašyta. Atvažiavau anksti ryte , tai dar žmonių nebuvo masiškai. Bet kai suvažiavo visi išsimiegoję, vežimėlių kaip mat neliko is parduotuvėje pasidarė ankšta ;)
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia geros žinios 

http://vz.lt/sektoriai/informacines-technologijos-telekomunikacijos/2016/03/14/nasdaq-vilniuje-ieskos-dar-200-zmoniu

 

Norisi tikėti, kad Lietuvoj ivyks proveržis, kaip įvyko Airijoj, kurioje buvo didelė emigracija, vėliau, kai pradėjo kurtis tarptautinės įmonės, daugelis žmonių sugrįžo dirbti į šalį, tada jiems jau reikėkjo kur gyventi, plėtėsi statybos sektorius įtraukdamas daug imigrantų ir kas svarbiausia, viesiems jiems reikėjo maisto.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Šiek tiek įdomesnė naujiena LT padangėje.

 

Vidaus reikalų ministras Saulius Skvernelis bei Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininkas Ramūnas Karbauskis trečiadienį surengtoje bendroje spaudos konferencijoje paskelbė apie bendrus planus artėjančiuose Seimo rinkimuose.

Skaitykite daugiau: http://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/s-skvernelis-apsisprende.d?id=70775252

 

Partija prisiviliojo gana populiarų politiką ir  gana stipriai jos ant blaivybės arkliuko rinkimų metu tad visai realu, kad provincijoje bus labai populiari, ir visai įmanoma kad matysim valstiečius valdžioje, kadangi jie limpa tiek kairei tiek dešinei.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Džiugu girdėti, kažkaip norėtųsi pamatyti valdančiąją dauguma iš lvžs Lrls ir TS-LKD

 

Priklausomai nuo to ką išrinks vienmandatėse tai gali būti tikrai kokybiška koaliciją, na bent jau lietuviškais standartais.

 

 

Tai, kad Skvernelis soks i "vandeni", dar nereiskia, kad mokes plaukt, o jei mokes, nebutinai bus toks "ispudingas" koks buvo pries suoli. Aisku gerai, kad jis ne is valinsku-karaliu-antanu rato. Senajai gvardijai laikas poilsio. 

 

Vien tai kad išplaukė po pokalbio su seimo pirmininke rodo kad bent plūduriuoti tame prūde tikrai moka, reitingai kogero laikys iki rinkimų ir valstiečiams tikrai bus nemaža paspirtis rinkimuose. Įdomu ką dar Karbauskis į savo sąrašus įsirašyti yra prikalbinęs, kažką tokio užsiminė, bus įdomu išgirsti. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai, kad Skvernelis soks i "vandeni", dar nereiskia, kad mokes plaukt, o jei mokes, nebutinai bus toks "ispudingas" koks buvo pries suoli. Aisku gerai, kad jis ne is valinsku-karaliu-antanu rato. Senajai gvardijai laikas poilsio.

Koks politikas yra skvernelis kulkas nėra svarbu, svarbiausia kokie jo reitingai ir kiek dėl jo atėjimo kils valstiečių reitingas, tai yra įdomu.

Kitas dalykas kylantis šaršalas dėl jo nuėmimo nuo ministrų turėtų tik kenkti socdemams ir tvarkieciams.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nematau jokios priežasties euforijai. Švarkelis pasirodė kaip eilinis svieto perėjūnas, tipo kas daugiau pasiūlys, tam parsiduosiu. Kai posto norėjo, tai gerai buvo ir už paksių, dabar jau su "valstiečiais". Iki rinkimų dar yra laiko, kad spalvą pakeist kelis kartus. Bet posto laikysis visom keturiom. Ar gali jie suprast, kad ministras kaip skiriamas, taip ir atleidžiamas. Kaip paksius delegavo, taip gali atšaukt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nematau jokios priežasties euforijai. Švarkelis pasirodė kaip eilinis svieto perėjūnas, tipo kas daugiau pasiūlys, tam parsiduosiu. Kai posto norėjo, tai gerai buvo ir už paksių, dabar jau su "valstiečiais". Iki rinkimų dar yra laiko, kad spalvą pakeist kelis kartus. Bet posto laikysis visom keturiom. Ar gali jie suprast, kad ministras kaip skiriamas, taip ir atleidžiamas. Kaip paksius delegavo, taip gali atšaukt.

 

Euforijos turbūt ir nėra, esmė kad bent jau, mano nuomonė, valstiečiai yra geriau nei tt ar dp, ar kai kurie socdemai, o būtent į šitų partijų rinkėjus valstiečiai ir bus labiausiai orientuoti.  Kad nuėjo į postą "už paksą" tai yra labai gerai, nes mes puikiai matom, kokius ministrus sugebėjo pateikti TT ir DP rinkdamiesi iš savo rato. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

 Karbauskis yra toks pat "valstietis" ir dar "žaliasis" kaip aš kosmonautas.

 

Kogero jūsų teisybė, bet politikoje turbūt taip jau įprasta kad reikia rinktis ne tą kuris geresis, bet mažesnę blogybę. mano nuomone, LVŽS yra kažkiek geriau nei TT ar DP, neteigiu, kad esu teisus, gal tiesiog per mažai žinau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kogero jūsų teisybė, bet politikoje turbūt taip jau įprasta kad reikia rinktis ne tą kuris geresis, bet mažesnę blogybę. mano nuomone, LVŽS yra kažkiek geriau nei TT ar DP, neteigiu, kad esu teisus, gal tiesiog per mažai žinau.

 

Įvertinant, kad dp ir tt yra visiškas dugnas, tai buvimas kažkiek aukščiau yra kur? Padugnėj. Man kažkaip nelimpa. Ir tokie reitingų pirkimai, kai tipo eisiu su jais, bet nebūsiu partijos nariu, ką rodo. Labai noriu prie lovio. Ir be konkurencijos, nes didesnėse partijose tavo reitingą panaudos, o dėl posto reiks konkuruot su senbuviais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Įvertinant, kad dp ir tt yra visiškas dugnas, tai buvimas kažkiek aukščiau yra kur? Padugnėj. Man kažkaip nelimpa. Ir tokie reitingų pirkimai, kai tipo eisiu su jais, bet nebūsiu partijos nariu, ką rodo. Labai noriu prie lovio. Ir be konkurencijos, nes didesnėse partijose tavo reitingą panaudos, o dėl posto reiks konkuruot su senbuviais.

 

Matysim ar padugnė ar kažkas aukščiau kai bus paviešintas visas rinkimų sąrašas, tačiau bet kokiu atveju ne dugnas ir suprantu kad jums nelimpa, tačiau yra žmonių, kuriems limpa neįtikėtini pažadai ir asmenybės, tad gal geriau kad kažkiek tokių žmonių balsų nueis ne ant dugno, o kiek aukščiau.  Kas dėl Skvernelio, gal ne dėl konkurencijos partijose nestoja, o galbūt reitingai tiek apsukę galvą, kad žmogus pamąsto ir apie Daukanto aikštę. 

 

 

 

Kazi kaip Zemaitaitis, jau nese muila is TT? Ar susnervijo, pasidraske, apsiramino ir praejo...

 

Čia buvo kažkoks populizmas populizme, kogero bus kažką naujo ir įdomaus išradęs :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

"Šiandien lengviau atsikvėpiau, nes, pasirodo, Lietuva yra stabili valstybė ir tradicijos čia taip lengvai nelaužomos. "

 

Račas kaip politologas ar dar ten kažkoks apžvalgininkas turėtų suprasti, kad bet kurioje demokratijoje yra kažkoks procentas tų vadinamųjų protesto balsų, kurie per rinkimus tų mesijų ieško, tad tuo stebėtis lyg ir neturėtų, tas pats būtų nustebti, kad keliai tampa slidūs kai pasninga.. Tiesa kaip rimtas politologas dar turėjo pastebėti ir parašyti apie Puteikį&co(NPD) ir koks vaidmuo rinkimuose gali tekti jam, man regis čia bus rimtesnė mesijaus fazė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

 Tegu skvernas bando, net jei pakeis (viespatie apsaugok) kokia teiciarskyte, bradauska ar seip koki... no name, who cares? seip ar taip dauguma  ten vieno veido, kaip kinieciai ... O kad jis ateina ant bangos, nesirenka sunkaus ir vingiuoto kelio, o ta kuriuo lengviau pasieks tiksla ... na, belieka pagirt. Paziuresim kas is to iseis. Valstieciai praejusi syki nei 4% neperlipo, badar gal 5% perlips, tik klausimas kiek mandatu gaus. Mesijas blin...Barakas ne mesijas? Adamkus ne mesijas? Paksas prezidentas, ne mesijas? Trumpas ne mesijas? Londono meras jei tik panores taptu mesiju. Pavargsi vardint, svarbu, kad mesijas neliku visiem keturiasdesimciai metu, kaip kokioj siaures korejoj.

Visokia raciai ir valatkos, na jie protingi ir straipsniai vaizdus, bet ir jais pasinaudoja, ir jie kartais puola liet savo mintis, net nezinodami, kad kazkas to ir sieke. Zinau labai konkretu atveji, kai gerbemas rimvydas tiesiog sutarse viena is pretandentu, i mums labai svarbios institucijos, direktoriaus vieta... o to ir reikejo, kad koks gerbiamas publicistas, vedamas pilietines pareigos, uzsipultu ka reikia...kad kitas iskiltu ....apylankom as cia, tskant ne spaudai :) 

As va sprendziu dilema, balsuoti pries ar isvis susilaikyt? O gal tai tas pats?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...