Jump to content

Koki kombaina pirkti


ClaasSFB

Recommended Posts

Siaip ant to sampo maciau daug kas tinka nuo rusiskos technikos.pvz stabdiu cilindriukai maciau nuo maskviciaus dirzai kai kurie nuo nivos ir viena grandine tai tikrai dviratine:-D. Variklis irgi neblogai dirba tik matyt aplaidus svedas dirbo nes visi dirzai buvo laisvi bet uztat bugnas kaip naujas pobugnis sietai kratomoji lenta kratikliai irgi neblogai atrodo ir rudziu niekur nebuvo tik kur apsaugos kur aplankstytos yra ir itrukimu ten su kempu praeini biski su plaktuku biski dazu ir viskas

neaplaidus, o labai tvarkingas ir rupestingas jei visi dirzai palaidi, atleisti visus dirzus ziemai yra gerai ;) as tai rinkciausi sampo ir daliu manau jam lengviau bus rasti :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 196
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

Siaip ant to sampo maciau daug kas tinka nuo rusiskos technikos.pvz stabdiu cilindriukai maciau nuo maskviciaus dirzai kai kurie nuo nivos ir viena grandine tai tikrai dviratine:D. Variklis irgi neblogai dirba tik matyt aplaidus svedas dirbo nes visi dirzai buvo laisvi bet uztat bugnas kaip naujas pobugnis sietai kratomoji lenta kratikliai irgi neblogai atrodo ir rudziu niekur nebuvo tik kur apsaugos kur aplankstytos yra ir itrukimu ten su kempu praeini biski su plaktuku biski dazu ir viskas

neaplaidus, o labai tvarkingas ir rupestingas jei visi dirzai palaidi, atleisti visus dirzus ziemai yra gerai ;) as tai rinkciausi sampo ir daliu manau jam lengviau bus rasti :)

kad jis dar ziemai tikrai nebuvo paruostas visas nevalytas kai paleidom tai pradejo pelai eiti o is bunkerio kai ijungem pradejo eiti supvusios avizos:) o patborciko dugnas pratrintas kiaurai matyt buvo eitempes to prieky volo, taciau tepalai pakeisti ir gerai kuresi, dumo nemeta tai variklis turetu buti geras

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na jeigu man reiktu rinktis tai imciau JD, zinoma reikt jus pamatyt gal nuomone pasikeistu. Na tie sampo modeliai buvo surinkinejami Lenkijoi ir dalis ju buvo skirta suomijos rinkai, todel puse daliu gali but lenkiskos na bet gal sitas liecia ne visus kombainus, nezinau.

nuo kada sampo nebe suomijoje renkami? siaip sampo gan neblogi kombainėliai tik manau su detalėm problemu buti gali senu.

http://www.allegro.pl/item835808122_kombajn_zbozowy_sampo_600_nie_bizon_claas_jd_mf.html

Siame skelbime parasyta, kad kombainas surinktas Lenkijoi Plocko mieste ir buvo gaminamas Suomijos rinkai, o nuo kada ir iki kada nezinau, bet dabar ten atrodo renka New Hollandus maziausius.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na jeigu man reiktu rinktis tai imciau JD, zinoma reikt jus pamatyt gal nuomone pasikeistu. Na tie sampo modeliai buvo surinkinejami Lenkijoi ir dalis ju buvo skirta suomijos rinkai, todel puse daliu gali but lenkiskos na bet gal sitas liecia ne visus kombainus, nezinau.

nuo kada sampo nebe suomijoje renkami? siaip sampo gan neblogi kombainėliai tik manau su detalėm problemu buti gali senu.

http://www.allegro.pl/item835808122_kombajn_zbozowy_sampo_600_nie_bizon_claas_jd_mf.html

Siame skelbime parasyta, kad kombainas surinktas Lenkijoi Plocko mieste ir buvo gaminamas Suomijos rinkai, o nuo kada ir iki kada nezinau, bet dabar ten atrodo renka New Hollandus maziausius.

kad tave kur :eusa-think: o kazin ar jie yra kuom blogesni uz suomiskus? Gal svedai neperka lenkisku :eusa-think: ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Uz tokia kaina tokiu modeliu nedaznai papuola, pabandyk paziuret anksciau mano nuroditu adresu 7 puslapyje JD 1032 praso 35500 lenkisku zlotu. Dar pasiziurek www. tagro.lt jiems paskambink ir papaskok ko nori gal ka parvez, taip pat autopliuse maciau parduoda Claas Dominator 58 kazkur apie 35 praso( Kaisedorise) ten manau jis buves be kabinos tai turbut kabina uzdeta nuo senesnio Claas kombaino

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tauragej buvau vasara nuvazeves savo klasui dalių pasiziuret tai ten su tuo pagrindiniu apejom visus kombainus tai jis sake kad tu naujesniu claasu greit isklimba pagrindine asis o ja sutvarkyt sake jau ne vienos dienos reiktu ir pas ju praeita savaite buvau tai tarp 10 JD buvo tik 1 claasas vasara jis dar buvo neremontuotas ir seip kiek ieskojau normaliu claasiuku uz tokia kaina sunkiai rasi. Is lenkijos ir vokietijos vienas sake kad neverta ziureti nes pas ju derliai labai dideli del to tie kombainai buna daug ir sunkiai dirbe :D pvz. pas mane vidutiniskai 3t/ha o pas ju virs 10t/ha. Nebent is vakaru vokietijos ten nebuvo kolukiu kaip rytu vokietijoj. Dar plius baisi neprieziura kad butum mates koky is ten parsiveziau savo claasa :D:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tauragej buvau vasara nuvazeves savo klasui dalių pasiziuret tai ten su tuo pagrindiniu apejom visus kombainus tai jis sake kad tu naujesniu claasu greit isklimba pagrindine asis o ja sutvarkyt sake jau ne vienos dienos reiktu ir pas ju praeita savaite buvau tai tarp 10 JD buvo tik 1 claasas vasara jis dar buvo neremontuotas ir seip kiek ieskojau normaliu claasiuku uz tokia kaina sunkiai rasi. Is lenkijos ir vokietijos vienas sake kad neverta ziureti nes pas ju derliai labai dideli del to tie kombainai buna daug ir sunkiai dirbe :D pvz. pas mane vidutiniskai 3t/ha o pas ju virs 10t/ha. Nebent is vakaru vokietijos ten nebuvo kolukiu kaip rytu vokietijoj. Dar plius baisi neprieziura kad butum mates koky is ten parsiveziau savo claasa :D:D

Kas liecia tauragiskius, tai jie pagrinde JD uzsiima tai juos ir giria, nuvaziuk i Pakirsini tai ten pagrinde Claasais prekiauja tai jie truputi kitaip sneka, o is tikruju tai viskas nuo kombaino stovio manau, del Lenku tai reikia paciam nuvaziavus ziuret o ivairus sakytojai tai turi savo tikslus lenkai tarpkitko irgi is vakaru vezasi technika.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tauragej buvau vasara nuvazeves savo klasui dalių pasiziuret tai ten su tuo pagrindiniu apejom visus kombainus tai jis sake kad tu naujesniu claasu greit isklimba pagrindine asis o ja sutvarkyt sake jau ne vienos dienos reiktu ir pas ju praeita savaite buvau tai tarp 10 JD buvo tik 1 claasas vasara jis dar buvo neremontuotas ir seip kiek ieskojau normaliu claasiuku uz tokia kaina sunkiai rasi. Is lenkijos ir vokietijos vienas sake kad neverta ziureti nes pas ju derliai labai dideli del to tie kombainai buna daug ir sunkiai dirbe :D pvz. pas mane vidutiniskai 3t/ha o pas ju virs 10t/ha. Nebent is vakaru vokietijos ten nebuvo kolukiu kaip rytu vokietijoj. Dar plius baisi neprieziura kad butum mates koky is ten parsiveziau savo claasa :D:D

Kas liecia tauragiskius, tai jie pagrinde JD uzsiima tai juos ir giria, nuvaziuk i Pakirsini tai ten pagrinde Claasais prekiauja tai jie truputi kitaip sneka, o is tikruju tai viskas nuo kombaino stovio manau, del Lenku tai reikia paciam nuvaziavus ziuret o ivairus sakytojai tai turi savo tikslus lenkai tarpkitko irgi is vakaru vezasi technika.

Jo pakirsinys pastoviai claas perka.... nors ir ten maciau pora droningborgu.... nh bet pagrinde claasas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tauragej buvau vasara nuvazeves savo klasui dalių pasiziuret tai ten su tuo pagrindiniu apejom visus kombainus tai jis sake kad tu naujesniu claasu greit isklimba pagrindine asis o ja sutvarkyt sake jau ne vienos dienos reiktu ir pas ju praeita savaite buvau tai tarp 10 JD buvo tik 1 claasas vasara jis dar buvo neremontuotas ir seip kiek ieskojau normaliu claasiuku uz tokia kaina sunkiai rasi. Is lenkijos ir vokietijos vienas sake kad neverta ziureti nes pas ju derliai labai dideli del to tie kombainai buna daug ir sunkiai dirbe :D pvz. pas mane vidutiniskai 3t/ha o pas ju virs 10t/ha. Nebent is vakaru vokietijos ten nebuvo kolukiu kaip rytu vokietijoj. Dar plius baisi neprieziura kad butum mates koky is ten parsiveziau savo claasa :D:D

vokietis vienas kitas nepriziuri kaip ir masinom pas viena blizga pas kita grybais apauge

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tauragej buvau vasara nuvazeves savo klasui dalių pasiziuret tai ten su tuo pagrindiniu apejom visus kombainus tai jis sake kad tu naujesniu claasu greit isklimba pagrindine asis o ja sutvarkyt sake jau ne vienos dienos reiktu ir pas ju praeita savaite buvau tai tarp 10 JD buvo tik 1 claasas vasara jis dar buvo neremontuotas ir seip kiek ieskojau normaliu claasiuku uz tokia kaina sunkiai rasi. Is lenkijos ir vokietijos vienas sake kad neverta ziureti nes pas ju derliai labai dideli del to tie kombainai buna daug ir sunkiai dirbe :D pvz. pas mane vidutiniskai 3t/ha o pas ju virs 10t/ha. Nebent is vakaru vokietijos ten nebuvo kolukiu kaip rytu vokietijoj. Dar plius baisi neprieziura kad butum mates koky is ten parsiveziau savo claasa :D:D

vokietis vienas kitas nepriziuri kaip ir masinom pas viena blizga pas kita grybais apauge

masinas tai perpardavinetojai lietuvoje savo garazuose isblizgina :D teko matyt kokia ivaziuoja ir kokia isvaziuoja :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kogero pirksiu jd 1055 is svedijos uz 35 su parvezimu jei dar nebus nupirktas :D

Kaip sekasi, gal jau kieme aparatas?

daba dar trys iesko vienas danijoj o du svedijoj kol kas ziniu negirdeti nu kazkas is ju tikrai turetu atrasti, o ten su tuo jd 1055 neaisku neina su jo savininku susisiekti o nuvaziuoti tam pazystamui neiseina nes daba danijoj iesko po to zadejo gryst i swedija

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aisku, otai lietuvoi nieko gero nerandi?

lietuvoj dauguma kazkaip veza senesnius arba labai didelius, matyt gal mazai kas perka. Nu sako kad koky sampo, volvo, mf tai butu legviau rasti, bet i tuos ar jau net neziuriu o koky jd laverda ar claasa kokiu 3-3,6m sunkiau rasti nebent kokioj imonej o imonej kaip dazniausiai, buna daug brangiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...