Jump to content

Gal zinot is kur gaut normalu gps matuokli zemeij matuoti


artis

Recommended Posts

  • Atsakymai 71
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

as toki pat nusipirkau pavasari, bet matuoja tai taip pat kaip ir tas geltonas tik tiek kad tas spalvotas ir dar biski funkciju daugiau :)

Tai as irgi ji imu vien del papildomu funkciju. Nesinori pinigus imerkti ir naudoti karta i metus. O sis ir kompasa turi ir zemelapius galima ikrauti (jei bus is ko) ir automobilyje galima panaudoti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as toki pat nusipirkau pavasari, bet matuoja tai taip pat kaip ir tas geltonas tik tiek kad tas spalvotas ir dar biski funkciju daugiau :)

Tai as irgi ji imu vien del papildomu funkciju. Nesinori pinigus imerkti ir naudoti karta i metus. O sis ir kompasa turi ir zemelapius galima ikrauti (jei bus is ko) ir automobilyje galima panaudoti.

Na paskaičiuokim.Pirmas variantas,imi "šitą",kaip rašei už apie 950 pinigų.Ką gauni?Ogi puikų plotų matuoklį,bet tikrą shūdą automobilyje.Kaina apie 950.

Antras variantas.Imi puikų plotų matuoklį Garmin gps60 už apie 500 pinigų.Lieka 450.Pridedi dar 400-600lt.ir jau gauni nuostabų automobilinį navigatorių su eismo juostų rodymu ir 3D pastatų vaizdavimu.Kaina gaunasi apie 1400lt.

Aš rinkčiausi antrą variantą,kad mažiau galvos skausmo būtų. :)

Linksmų švenčių visiems!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na paskaičiuokim.Pirmas variantas,imi "šitą",kaip rašei už apie 950 pinigų.Ką gauni?Ogi puikų plotų matuoklį,bet tikrą shūdą automobilyje.Kaina apie 950.

Antras variantas.Imi puikų plotų matuoklį Garmin gps60 už apie 500 pinigų.Lieka 450.Pridedi dar 400-600lt.ir jau gauni nuostabų automobilinį navigatorių su eismo juostų rodymu ir 3D pastatų vaizdavimu.Kaina gaunasi apie 1400lt.

Aš rinkčiausi antrą variantą,kad mažiau galvos skausmo būtų. :)

Linksmų švenčių visiems!

As automobilini jau turiu :) man jo uztenka, bet tik automobilyje.Pas mane labai pigus Fujitsu-siemens. Sis gal daugiau tinkamas pesciam vaikscioti kurnors miske. Turi vietos uzfiksaviumo funkcija (automobilinis orientuojasi tik keliuose, jei kelio nera, jis pasimeta), turi noprmalu kompasa, o ne tik toki kaip automilinis, kuris rodo judejimo krypti tik kai judi, kai stovi vietoje jis nereaguoja ir t.t.

O siaip, as ji imu brangesni, nes kaip sako anglai "mes ne tokie turtingi, kad pirkti pigius daiktus".

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na stai, parveze. 900 Lt. Savaitgali bandysiu kazka pamatuot. Beja, ar kas bandet miske naudoti Garmin GPS60? Kaip palydovus susigaudo, ar netrukdo medziai?

Pagalvojau, kad kai eigulys malkoms kleimuoja, tai medziai isbarstyti kokio kv.kilometro plote. Gal pavyktu kiekvieno jo vieta isiminti ir tada lengvai rasti. Nes amzinai pamirstu keleta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

uz kazkur 350lt galima germino irginalu europini zemelapi isigyt su atnaujinimu kas puse metu

Siaip jau automobilyje labai gut daiktas. Bent jau as bandziau

o ir privalumas pries automobilini tas kad lengvai i kisene isidet gali ir dar pasinesiot kur reikia. NA valdymo balsu nera, ekranelis mazas...

Siaip gps60cx daiktas tikrai geras, o spalvoto ekranelio privalumas tas jog daug aiskesnis uz to gps60 nespalvoto

Man tai buna atminty vietos truksta ... O kortute labai nepatogu naudotis....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na stai, parveze. 900 Lt. Savaitgali bandysiu kazka pamatuot. Beja, ar kas bandet miske naudoti Garmin GPS60? Kaip palydovus susigaudo, ar netrukdo medziai?

Pagalvojau, kad kai eigulys malkoms kleimuoja, tai medziai isbarstyti kokio kv.kilometro plote. Gal pavyktu kiekvieno jo vieta isiminti ir tada lengvai rasti. Nes amzinai pamirstu keleta.

as akmenis laukuose susizymiu jei nepatingiu. Tikrai gut

o kabinoj maziau gaudo. Reikia prie pat stiklo det.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

turiu ta gps60, kai pesciom matuoju tai viskas labai gerai o kai su traktorium bandau tai kabinoj mazai palydovu gaudo, tai planuoju isorine antena garmin pirkt, kazkur 70lt kainuoja ir klijuot ja ant traktorio stogo. Ar jums irgi taip pat kabinoj maziau palydovu gaudo su siuo aparatu?

ANtena tikrai apsimoka rysys zymiai geresnis.

As kur negaliu apvaziuot tai ant kepures prisiklijuoju, nereikia nesiot atkisus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
Pasižiūrėk nustatymuose gal pas tave taškus deda kas 10 sekundžių tai ir gali būti kad kampus karpo. Aš turiu nustates 3 sekundes ir to kai matuoju tai kampuos stapteliu akimirkai ir tikslumas gaunas labai geras. :eusa-clap:

kazkur buvau skaites, kad kuo greiciau apeini ar apvaziuoji matuojama lauka tuo tiksliau ismatuoja, idomu kaip istikruju turetu but :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...
  • po 7 mėnesių...
gps imtuvas miske labai grybauja

kaikurie modeliai net neranda palydovu

magelanai geriau gaudo palydovus miske negu garminai na cia is praktikos pastebejimas

nu tenka naudotis gps60. nu laukuos tai puse bieso jai neapsiniauke, bet miske tai ten jau grybu grybas- plotai gaunas belekas. rysi trukineja pastoviai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gps imtuvas miske labai grybauja

kaikurie modeliai net neranda palydovu

magelanai geriau gaudo palydovus miske negu garminai na cia is praktikos pastebejimas

nu tenka naudotis gps60. nu laukuos tai puse bieso jai neapsiniauke, bet miske tai ten jau grybu grybas- plotai gaunas belekas. rysi trukineja pastoviai.

Zymejaus miske medzius su gpsmap60, kai eigulys kleimavo. Ieskoti teko apie 10 m spinduliu nuo parodytos vietos:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

sveiki, padekit issirinkt gps :) vis ruosiuosi nusipirkt, bet niekaip negaliu apsisprest kuri labai jau didelis pasirinkimas :D daugiau butu naudojamas zemei matuot, bet kartais praverstu ir kely.. kas naudojat tokius?

sitas man toks labiau panasus i matuokli :eusa-think:http://www.gpsmeistras.lt/product/352

sito ir panasi kaina http://www.gpsmeistras.lt/product/152

kuris is ju patikimesnis?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirmas geresnis, nes antrasis, lieciamu ekranu, nepatogus dirbti lauko salygomis ir jautresnis isoriniam veiksniam. Pirmas turi išorinę anteną, šioks toks pliusas ryšiui. Visa kita faktiškai tas pats. Tikslumas abiejų +- 3 metrai bus.

man ir pirmas patrauklesnis :) tik ko tai pardavejai labiau siulo ziuret dakota ar oregon su lieciamais ekranais, o tos isorines antenos nesiulo, sako kad visai jos nereikia...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...