Jump to content

MTZ 82 galinio tilto diferencialo blokavimas?


Virgis.

Recommended Posts

  • Atsakymai 246
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

bet db pasipasakokit tokiu blokiruociu turetojai ar jos veiksmingos? nes man atrodo, kad nlb jos efektingos, gal ant ledo ar ten kur lengvai buksuoja ir nieko...

Jau rašiau, kad stipriau užrėmus traktorių blokiruotė dėja praslysta (pvz ariant molį). Bet pas mane pneumatinė blokiruotė, tai spėju per menkas spaudimas į diskelius.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas ten 50 taip brangiai kainuoja? Pati mova? Pusasiai viso labo turi but su slicais, ir jei tokie yra, pasidaryt labai nesunku.

p.s. dasuto pagaliau kol pasaka kurpiau :D

tai mova, pats jungimo mechanizmas, dangtis, nors aisq dangti ispjaut galima ir kanors priburt, tik mova nusipirkt ir atverst burtu knyga :) pusasiai su slicais

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai dek mtz 50 blokiruotes mova , ir mtz 50 galinio tilto dangty, tik dedant turesi atsitraukt viena pusasy lauk nes ten tarpelis labai mazas,

O pusašius mtz 50 pamiršai?

nereikia pusasiu 50- to , ta mova uzdedi ant tu paciu 80 - tinio pusasiu, tik jau paskui geriau su ijunkta blokiruote nedaryt posukiu , nes supleso galiny tilta

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas ten 50 taip brangiai kainuoja? Pati mova? Pusasiai viso labo turi but su slicais, ir jei tokie yra, pasidaryt labai nesunku.

p.s. dasuto pagaliau kol pasaka kurpiau :D

na ten yra kas veikt ,reikia hidro cilindra slinkt i šona ,dangčio tilto, movos ,pedalo ,noresi išimt pusašį vienos puses imk dangty atsuk mova ,kitospuses pusašį ištrauksi mova nukris vel dangtį

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nauji 80 pusasiai jau nebeturi slicu, tode minejau kad "jei yra".

Man atrodo kad jau esu aprases kaip pasidariau blokiruote. Nieko slinkt nereikejo, tik as turejau 50 dangti, mova su sakute ir pati kronsteina prie kurio koja tvirtinasi. Viso labo nupjoviau pamataves ta spika kuris is kronsteino islenda tiek kad ijungtu mova, bet kad nekliutu cilindrui. Tada privirinau synos gabaliuka is sono ir pritaisiau nauja koja. Jungiasi taip pat kaip 50.

Galimas analogiskas variantas su troseliu, arba kazkas yra pasidares elektrini. Tiesiog magnetini pritraukeja i deze ikiso :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gal kas zinote parduodama trasu barstilka nebrangiai , su defektais iki 600lt, ir priekaba 2pts4 panasiai iki 1000lt irgi gali but su defektais :D

Yra sritis "Perku". Ten gali pageidauti trąšų barstytuvų ir priekabų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o kad ir dife tie satelitai yra reik ir pusasius traukt nes reik lupt lauk didelius dantracius lauk, nes tie maziukai per tuos didelius neissiima, o neisemes maziuku neisiimsi ir difo, tai kad nieko nesumelavau

noriu patikslinti visus, nereikia imti tu pusasiu dideliu dantraciu, nes tie maziukai veleniukai kur eina i satelitus issitraukia ir ju neisemus :icon-exclaim::icon-exclaim::icon-exclaim:

ir beje kazkas yra man sakes jog eina issimti pussasius nenuemus tilto rankoviu. tai yra nesamone reikia ardyti nes pusasio neistrauksi per slicus :icon-exclaim:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o kad ir dife tie satelitai yra reik ir pusasius traukt nes reik lupt lauk didelius dantracius lauk, nes tie maziukai per tuos didelius neissiima, o neisemes maziuku neisiimsi ir difo, tai kad nieko nesumelavau

noriu patikslinti visus, nereikia imti tu pusasiu dideliu dantraciu, nes tie maziukai veleniukai kur eina i satelitus issitraukia ir ju neisemus :icon-exclaim::icon-exclaim::icon-exclaim:

ir beje kazkas yra man sakes jog eina issimti pussasius nenuemus tilto rankoviu. tai yra nesamone reikia ardyti nes pusasio neistrauksi per slicus :icon-exclaim:

pusašį ištrauksi ir rankove nenuemes

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o kad ir dife tie satelitai yra reik ir pusasius traukt nes reik lupt lauk didelius dantracius lauk, nes tie maziukai per tuos didelius neissiima, o neisemes maziuku neisiimsi ir difo, tai kad nieko nesumelavau

noriu patikslinti visus, nereikia imti tu pusasiu dideliu dantraciu, nes tie maziukai veleniukai kur eina i satelitus issitraukia ir ju neisemus :icon-exclaim::icon-exclaim::icon-exclaim:

ir beje kazkas yra man sakes jog eina issimti pussasius nenuemus tilto rankoviu. tai yra nesamone reikia ardyti nes pusasio neistrauksi per slicus :icon-exclaim:

pusašį ištrauksi ir rankove nenuemes

paaiskink kaip, nes man neissitraukia

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kelis cm tai istraukiu, o paskui atsiremia ir viskas

Tai kiek sugebi ištraukti su vidiniu guoliu, iš tilto korpuso, kol tas atsiremia į didįjį krumpliaratį, tiek ir turi. Vat kai ištrauksi pusašį iš guolio, tada ir išsiimsi iš rankovės :icon-wink:

buvo sykį toks šposas ir viena išlupom ir kita nejo reikė imt rankove ten viduj rankoves liejinys kažkas siauriau, bet kokia 15cm išsitrauke ir viskas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...