Jump to content

Angusų veislės galvijai


Aidas007

Recommended Posts

Mes parsivezem is danijos kanados angusu, tai karves labai stambios, (bent jau sake ,kad kanados), koks bus prieauglis dar nelabai aisku, nes versiukai dar nedideli, bet auga neblogai.turim ir lt pirktu telyciu, bezaro, tik nezinau, kokios jos skaitosi, bet smulkesnes.

pas mane tai racionas paprastas, ruliai, ir siaudai, jokiu papildu, jokiu miltu.

Kilmės pažymėjimo kopija gal galima?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ačiu Usurini, nors vienas išsamiai aprašei ir žinai patiko man tavo šėrimo būdas reiks ir patiem pabandyt :eusa-dance: Pas mus kolkas geriausiai pasirodė 2kartos šothornu buliukas kuris pasieke 63,11 proc.o taip buna 57-60 proc skerdenos čia 1-2 kartos buliukų. Mes šeriam tik šienu kolkas o prieaugliui dar duodam po 2-3kg kvietrugiu miltu :)

Ir atsiprašau už griežčiau pareikšta nuomone nes taikiau tikrai ne tau o bendrai :icon-redface:

Ir linksmų visiems švenčių :angelic-blueglow:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Linksmų Šventų Kalėdų visiems.

Čia ne mano šėrimo būdas, jis seniai yra pasaulyje, praktikuojamas mažų ir vidutinių ūkių, nesivaikančių paskutinio mados klyksmo ir nesėdinčių banko kišenėje. Pasaulyje daug gerų dalykų yra naudojama, tik didelė dalis jų yra nereklamuojami ir apie juos plačiai nediskutuojama tik dėl to kad jie neduoda didelių pajamų įrangos gamintojams ir bankininkams. Tą patį galima pasakyti ir apie veisles, jei Lietuvoje nėra didelio veisėjo tai ir pati perspektyviausia veislė, niekada nebus paminėta seminaro ar lauko dienos metu. Viską tenka patiems surasti.

O čia pamąstymui http://www.specklepark.co.nz/links#!__speckle-park-nz :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Matosi ,kad usurinis toli pazenges, viskas pas ji apskaiciuota procentais, jokiu klaidu :eusa-clap: .Pas mane tai tik sienainis ir siaudai, seriam visada sienainiu, o siaudus kaip papildomai padedam, nes kazkaip kaitik vien siaudai, tai kazko nelabai nori ju est( jauciu reik keist taktika, ir kartais palikt tik ant siaudu?), beje irgi viskas duodama cielais rulonais.

is danu pirkom po 2100e,(7200lt), karve su verseliu ir apseklinta.

Usurini kolkas neturiu galimybes atsiust, bet kaip turesiu butinai atskanuosiu (o gal bijau, kad usurinis iskapstes man pasakys, kad tas bulius paprastas lencuginis :eusa-think::icon-redface: )

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

.

Usurini kolkas neturiu galimybes atsiust, bet kaip turesiu butinai atskanuosiu (o gal bijau, kad usurinis iskapstes man pasakys, kad tas bulius paprastas lencuginis :eusa-think::icon-redface: )

Niekada nekritikuoju žmogaus, kuris atliko vieną ar kitą pasirinkimą, nes nežinau visų aplinkybių kurios lėmė tokį pasirinkimą. Vat jei pardavinėsi savo ūkio produkciją, tai tada laikykis :reikės visų kriterijų, kodėl prašai tokios kainos, ir visus juos reikės pagrįsti. :lol:

Žadu rudens sezonui pradėti ieškoti reproduktoriaus 2013 m sezonui, prašom mene informuoti jei kas turit ar galit turėti ką nors įdomaus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

man iskilo toks klausimas. Kai bandoj laikomos zindenes su jaunikliais. :D ir jaunikliai minta pienu..jie uzauga nemazi ir kaip nepradeda seklinti tu paciu savo gimdyviu? ar atskiriat buliukus nuo tam tikro amziaus? jei taip, tai nuo kokio?

o kitas klausimas butu..kai buliu i banda ileidziat,kad seklintu karves..tai jis nelipa ant ju kas minute, nepaisant kad ji nerujoja? :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

:D Įdomus klausimas,

kame kyla problema? kad nereikia mėšlidės? ar kad jos nėra?

Jei nėra tvarto tai ir nėra kaip pareikalauti kad būtų mėšlidės. Reikalavimai kad būtų mėšlidė atsiranda jei augini virš 100 SG. Jei augini mažiau yra tik vienas reikalavimas neteršti aplinkos. O vat kaip tai pasieksi tai jau tavo problema. Giliam tvartui mėšlidės iš vis nereikia, kaip pašiūrę datemti iki gilaus tvarto aš nepaaiškinsiu, tai reikia patirti, labai priklauso nuo šiaudų kiekio ant krūvos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

:D Įdomus klausimas,

kame kyla problema? kad nereikia mėšlidės? ar kad jos nėra?

Jei nėra tvarto tai ir nėra kaip pareikalauti kad būtų mėšlidės. Reikalavimai kad būtų mėšlidė atsiranda jei augini virš 100 SG. Jei augini mažiau yra tik vienas reikalavimas neteršti aplinkos. O vat kaip tai pasieksi tai jau tavo problema. Giliam tvartui mėšlidės iš vis nereikia, kaip pašiūrę datemti iki gilaus tvarto aš nepaaiškinsiu, tai reikia patirti, labai priklauso nuo šiaudų kiekio ant krūvos.

vat citata "Žemės ūkio subjektai, vienoje vietoje laikantys nuo 10 iki 300 SG, turėtų nepamiršti, jog iki 2012 m. sausio 1 d. turi įrengti mėšlides ir (ar) srutų kauptuvus, kuriuose tilptų ne mažiau kaip per 6 mėnesius susidarantis mėšlas bei srutos." pats straipsnis randasi cia

http://www.paramakaimui.lt/component/co ... juju-metu-

tai sugrieztino reikalavimus pagal mane ir dabar nuo 10 SG reikia meslidziu. Jei gerai supratau. :) patikslinsiu klausima,jei tvartas butu is ruliu padarytas, kaip vat cia vieno forumiecio is rulonu dviem eilem sudetu ir stogas uzmestas,tai tokiam ale tvartui reiktu meslides kokios,jei gyvuliai ir po lauka palaidai lakstytu? :D idomu aplomai ar cia tvartas skaitytusi? :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

:D Įdomus klausimas,

kame kyla problema? kad nereikia mėšlidės? ar kad jos nėra?

Jei nėra tvarto tai ir nėra kaip pareikalauti kad būtų mėšlidės. Reikalavimai kad būtų mėšlidė atsiranda jei augini virš 100 SG. Jei augini mažiau yra tik vienas reikalavimas neteršti aplinkos. O vat kaip tai pasieksi tai jau tavo problema. Giliam tvartui mėšlidės iš vis nereikia, kaip pašiūrę datemti iki gilaus tvarto aš nepaaiškinsiu, tai reikia patirti, labai priklauso nuo šiaudų kiekio ant krūvos.

vat citata "Žemės ūkio subjektai, vienoje vietoje laikantys nuo 10 iki 300 SG, turėtų nepamiršti, jog iki 2012 m. sausio 1 d. turi įrengti mėšlides ir (ar) srutų kauptuvus, kuriuose tilptų ne mažiau kaip per 6 mėnesius susidarantis mėšlas bei srutos." pats straipsnis randasi cia

http://www.paramakaimui.lt/component/co ... juju-metu-

tai sugrieztino reikalavimus pagal mane ir dabar nuo 10 SG reikia meslidziu. Jei gerai supratau. :) patikslinsiu klausima,jei tvartas butu is ruliu padarytas, kaip vat cia vieno forumiecio is rulonu dviem eilem sudetu ir stogas uzmestas,tai tokiam ale tvartui reiktu meslides kokios,jei gyvuliai ir po lauka palaidai lakstytu? :D idomu aplomai ar cia tvartas skaitytusi? :D

2011 m. rugsėjo 26 d. pakeistame Mėšlo ir srutų tvarkymo aplinkosaugos reikalavimų apraše yra palengvinimų ūkininkams, vienoje vietoje laikantiems nuo 10 iki 100 SG bei kaupiantiems tirštąjį mėšlą

paskaitykit atidziau ten ir neklaidinkit kad iki 100 SG reikia meslidziu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

2011 m. rugsėjo 26 d. pakeistame Mėšlo ir srutų tvarkymo aplinkosaugos reikalavimų apraše yra palengvinimų ūkininkams, vienoje vietoje laikantiems nuo 10 iki 100 SG bei kaupiantiems tirštąjį mėšlą

paskaitykit atidziau ten ir neklaidinkit kad iki 100 SG reikia meslidziu.

atsiprasau uz klaidinancia informacija tada,skaiciau lyg ir idemiai,bet turbut ne taip supratau. Nes tos tirstojo meslo rietuves..tai bent jau as supratau,kad tai vistiek kaip meslide,bet reiskia,kad ne. Klausiu todel, kad bent jau kiek seniau mesla i kruva laukuose vezdavom ir tiek zinios. Taipogi tirstaji,nes siaudu klodavom nemazai,kad sausa tvarte butu. Bet dabar jau butina bent ta rietuve tirsto meslo isirengt.. Nepaisant,kad ir laukuose laikyt, kuriuos paskui trest. Ar ir sitoj vietoj kazka negerai supratau..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Sveiki forumiečiai.Susidaro įspūdis kad būtent angusų veislė,iš visų mėsinių galvijų yra populiariausia tarp forumiečių,tad yra vieno forumiečio pasiūlymas padaryti angusų galeriją šioje temoje kad matytumėt į ką reikia žiūrėti kad nebūtų pas žmones problemų.

Siųskite nuotraukas kad ir man į el.paštą:

[email protected]

,aš įkelsiu į šią temą.Nuotraukos gali būti be identifikavimo galimybės, visi pavyzdžiai būtu aptariami,svarbu kad pasijungtų į diskusiją kuo daugiau ūkių.Nuotraukų reikėtų kad gyvulys būtų iš galo,kad matytųsi kojų pastatymas ir užpakalinio kumpio pririšimas prie kelio sąnario,taip pat kad matytųsi krūtinės gylis,snukučių ilgis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...