Jump to content

Angusų veislės galvijai


Aidas007

Recommended Posts

Kaimynas turi veisliniu Angus veisles banda http://www.angus.lt uzeik pasiskaitysi siaip tai labai jaukus kai pas ta kaimyna buvom tai keletakartu pasauke ir is viso lauko suejo banda didziausia .labai nereiklus pasarui.pacias prasciausias vietas gali aptvert ir jie puikiausiai nues

Koks jo adresas yra? žemelapyje tik daugmaž parodyta,o man reikia tiksliai :)

Elemenaru Vatsonai,

http://www.angus.lt/index.php?option=co ... 55〈=lt

čia pasižiūri telefono numerį ir skambini.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...
  • po 1 mėnesio...

Čia gali būti kažkas panašaus kai sukryžmini ežiuką su virvute, tikiuosi žinai kas gausis.

Du nesuderinami dalykai, greitas ir lėtas augimas, trumpas ir ilgas penėjimosi periodas, mėsos pasiskirtymas priekinė ir galinė dalis. Tai tik stambesni skirtumai, nežianau kam gali pavykti suderinti tokius genus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O as kaip tik manau, kad norint pastambint angusu galine dali, nebutinai grynaveisliu angusu, limuzinas bulius butu pats tas. Be to limuzinai nera tokie labai jau stambus. O jei dar pacios karves stambesnes tai tikrai nemanau, kad kiltu problemu. Zinoma dieta pries versiavimasi niekada nekenkia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane negrynaveisliai angusai ir ju galiniai kumpiai permazi, o pastambint reikia del bendro svorio ir del skerdenos vertinimo. O tu man dabar parodyk kur ta minetos linijos buliu isigyti? Limuzinas paprastesnis variantas, lengviau prieinamas ir greiciausiai keleta kartu pigesnis. Nesakau, kad tikrai pavyks pastambint, bet tai esu girdejas ir ruosiuosi pabandyti.

Sioj temoj ta info ikeles?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
  • po 2 savaičių...
Sveiki forumiečiai.Susidaro įspūdis kad būtent angusų veislė,iš visų mėsinių galvijų yra populiariausia tarp forumiečių,tad yra vieno forumiečio pasiūlymas padaryti angusų galeriją šioje temoje kad matytumėt į ką reikia žiūrėti kad nebūtų pas žmones problemų.

Siųskite nuotraukas kad ir man į el.paštą:

[email protected]

,aš įkelsiu į šią temą.Nuotraukos gali būti be identifikavimo galimybės, visi pavyzdžiai būtu aptariami,svarbu kad pasijungtų į diskusiją kuo daugiau ūkių.Nuotraukų reikėtų kad gyvulys būtų iš galo,kad matytųsi kojų pastatymas ir užpakalinio kumpio pririšimas prie kelio sąnario,taip pat kad matytųsi krūtinės gylis,snukučių ilgis.

Noreciau ir as savo trigrasi ikisti. Mano pastebejimu Angusai turbut man butu geriausias pasirinkimas. Pabandysiu padelioti faktus:

1. Didelio nepalankumo zeme. Pusiau ekstensyvus laikymas.

2. Beragiskumas.

3. Verseliu svoris 28 - 32kg,lengvas versiavimasis. Taipogi kergiant Lietuvos vietines su Anguso buliumi,gimsta nedideli versiai.

4. Fiziologiskai tinkamos kergti 12men.

5. Geras charakteris.

6. Labai geras pasaru panaudojimas, skurdziu ganyklu geras nuganymas.

7. Laikoma skaniausia mesa pasaulyje.

8. Ne taip stipriai mazesni priesvoriai, kaip ir skerdienos iseiga, lyginant su intensyviomis veislemis, nepenint koncentratais.

Na siam kartui tiek sugalvojau. Zinoma surasyta ne mano fantazijos, bet tikri faktai, kurie nera isgalvoti, bet pateikti augintoju.

Gal kas nors galetu prilyginti kita veisle pagal sias savybes?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mum angusai rezultatus irgi prasčiausius rodo.Ir augimo sparta ir skerdenos išeiga bei jos kategorija buna visalaik prastesne nei kitu. Ir nesvarbu ar jis 1, ar 2 ar 3 kartos mišrūnas.Mum geriausius skerdenos rezultatus rodo šothornai ir pasiekia iki 63 proc.Budami 2-3 kartos.

tik va angusai labai ramus ir meilus.Su buliais galima glebėsčiuotis jie nieko nedaro. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na man butu labai smalsu suzinoti, kaip su Kanadietiskos linijos angusais kryzmint vietines gaunasi. Ta prasme palikuoniu verte. Kiek zinau iki siol Kanadietiskos linijos angusu Lietuvoje nebuvo. Neperseniausiai atsiveze.

As turbut bandysiu seklint keleta telyciu mineta linija, nes buliaus neturiu.

Vienas mano pazystamas kergia Hailanda su vietinemis telyciomis. Rezultatas tikrai neblogas ir nelabai atsilieka nuo kitu misrunu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Negalima daryti išvadų pabandžius vieną kartą. Jei nesigavo dar nereiškia kad nesigaus iš viso. Genetika mokslas sudėtingas, jei visi išgautų heterozes efektą, gera veislinė medžiaga nekainuotų šimtatūkstantinių sumų. Gal galima plačiau kas čia Lietuvoj turi Kanados angusų. Pas mus supratimas kad buliukus reikia auginti iki didelio svorio, o kokia išeiga būna tada kai mėsa pati skaniausia t.y. kada angusas geriausias?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...