Jump to content

Angusų veislės galvijai


Aidas007

Recommended Posts

prieš 56 minutes , Burokėlis pranešimas:

O kokio amžiaus telyčios buvo sukergtos? Gal žinot kokia genetinė linija telyčių ir buliaus yra? Nėra taip, kad angusai visam pasauly vienodi, būna linijų kur angusų karvės iki 600-700kg , o būna ir tokių kur vos ne iki tonos užauga. Jeigu telyčios iš smulkesnės linijos, o bulius iš stambesnės, tai tada ir prasideda problemos. Nelabai tikiu, kad daugiametės pievos (ypač Zarasų rajone) gali būt perdaug maistingos. Yra pas mane buvę, kad pirmaveršės veršiavosi liepos-rugpjūčio mėn., tai nebuvo jokių problemų (tik 2 pirmavedės po dvinukų porą vedėsi, tai tik pirmieji veršiai išgyveno, antri matyt nespėjo išlyst ir užduso).

Dvynukai - cia seklinimas?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, dzipas pranešimas:

Dvynukai - cia seklinimas?

Ne, jaučio darbas :D Praėjusias metai nebuvo dvynukų, šiemet 3 poros (2 poros sveikos, viena pora neišgyveno veršiavimosi). Šiaip geriau dvynukų nebūtų, ypač kai be priežiūros veršiuojasi pas mane, nes realiai problemos dėl veršiavimosi būna tik su dvynukais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukergtos 18 - 19 mėn. Ir pagal svorį, išvaizdą. Ir vienos, ir kitas Vokietijos angusai, žinoma, negiminingi, bent turimais duomenim.  Ta kritusi karvė yra kaimyno jaučio kaltė, kuris atbėgo į bandą, kuriai dar anksti kergtis buvo. Dėl pievų, buvo labaratoriniai tyrimai, tai šienainio vertinimas buvo geras, tik daviau tikrinti ruloną senos žolės, tai ląstelienos per daug. Kaltę tik gero pašaro ir aš matau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Burokėlis pranešimas:

Ne, jaučio darbas :D Praėjusias metai nebuvo dvynukų, šiemet 3 poros (2 poros sveikos, viena pora neišgyveno veršiavimosi). Šiaip geriau dvynukų nebūtų, ypač kai be priežiūros veršiuojasi pas mane, nes realiai problemos dėl veršiavimosi būna tik su dvynukais.

Nu bet aisku pirmaverses tik? O procentaliai is bandos kiek?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 54 minutes , dzipas pranešimas:

Nu bet aisku pirmaverses tik? O procentaliai is bandos kiek?

Šiai metais 2 karvės prieš tai turėjo 2x  po vieną veršiuką, šiemet po dvynukų porą, o viena karvė prieš porą metų dvynukus vedės ir šiais metais dvynukus vedė. Bandoj 34 karvės, tai iš 100 veršiavimusį 5 poros dvynukų.

 

prieš 29 minutes , Valakinis pranešimas:

 

Pasverti tikriausiai nebandei negyvų jautukų?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 5 minutes , Burokėlis pranešimas:

Šiai metais 2 karvės prieš tai turėjo 2x  po vieną veršiuką, šiemet po dvynukų porą, o viena karvė prieš porą metų dvynukus vedės ir šiais metais dvynukus vedė. Bandoj 34 karvės, tai iš 100 veršiavimusį 5 poros dvynukų.

 

Pasverti tikriausiai nebandei negyvų jautukų?

Tai kaip ir nebaisus procentas, bet ta kur jau antras kartas dvynukus - as brokuociau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 41 minutes , Valakinis pranešimas:

Angusių ne pirmaveršių neturiu dar. Su mišrūnėm pirmaveršėm jokių problemų. Angusių, vienos neskaičiuojant -14. 6 veršiavosi ir 3 negyvi jaunikliai vyr. lyties. Dabar laukiu dar vienos veršiavimosi, gal šiandien, gal rytoj, bet tuoj bus, jei bus merga - turėtų gyventi. 

su angusais( mišrunes seklintos angusu buliu sperma )   esu ir aš turejas problemu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , virgis807 pranešimas:

2metus iš eiles iš tos pačios gavau dvynukus iš seklinimo 1kart buliukai 2 kart telyčaites 

Tai seklinant skatinama - dvynukai nenaujiena, todel ir klausiau ar seklinant ar bullius. Tokias karves kur veda dvynukus po buliau - rizika versiuojantis - loterija arba du arba nei vieno, plius jei telyciukes atsiveda 90 proc. kad nevaisingos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Burokėlis pranešimas:

Šiai metais 2 karvės prieš tai turėjo 2x  po vieną veršiuką, šiemet po dvynukų porą, o viena karvė prieš porą metų dvynukus vedės ir šiais metais dvynukus vedė. Bandoj 34 karvės, tai iš 100 veršiavimusį 5 poros dvynukų.

 

Pasverti tikriausiai nebandei negyvų jautukų?

Ne, bet apie 50 ar virš tikrai svers. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 metų...

Sveiki, planuoju auginti angus veislės gyvulius, kiek skaičiau karvės lengvai veršiuojasi, veršeliai gimsta maži, gyvuliai nėra reiklūs pašarui, anskti pradeda kaupti riebalus ir žiemą gali gyventi laukuose pastačius pastogę, ką dar galėtumėte papasakoti apie šią veislę? Žemės nėra našios, tad manau tinka šita veislė

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 20 valandų, Ūkininkas 45 pranešimas:

Sveiki, planuoju auginti angus veislės gyvulius, kiek skaičiau karvės lengvai veršiuojasi, veršeliai gimsta maži, gyvuliai nėra reiklūs pašarui, anskti pradeda kaupti riebalus ir žiemą gali gyventi laukuose pastačius pastogę, ką dar galėtumėte papasakoti apie šią veislę? Žemės nėra našios, tad manau tinka šita veislė

viskas teisingai, tik jie bent mano atveju ir piktesni biski, buvo atveju kaip buliai net puole, bet gal cia tik vienetiniai tokie genai 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 metų...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...